Většina muslimských imigrantů do EU se stane nešťastnými občany plnými zloby a fanatismu

Sdílejte článek:

HANA PERTLOVÁ 01|11|2015

Sama mám povolání s primárním účelem pomáhat (lékařka), a to provozuju 30 let den co den. Abych mohla někomu účinně pomoct, musím se dostat k základu jeho potíží, nikoliv si jen pošimrat svoje ego povrchním závěrem a krátkodobou therapií.

Pokud si dnes promluvíte s Araby, zjistíte, že arabské sociální sítě jsou plné hoaxů o ráji v Evropě, které ty lidi sem lákají (mluví o tom i arabista a český muslim Petr Pelikán ). Na jejich cestě spousta lidí vydělá, ale samotní migranti prodělají, většina z nich se stane nešťastnými občany druhé kategorie.

ISLWAR

Jak říká moje známá irácká lékařka (utekla z Bagdádu před 8 lety před plíživou islamizací Iráku, s cílem se v Evropě plně integrovat), většina těch zlákaných lidí jde za lepším a zároveň se nechce vzdát své kultury, není připravena na to se integrovat (např. žena má v Iráku, Iránu, Afghánistánu, Pákistánu dnes, na rozdíl z doby před 20 lety poloviční hodnotu).

Ti lidé nebudou šťastní, budou se cítit poníženi, podvedeni a jak Salma říká, z toho vedou jen dvě cesty: zločin anebo fanatismus.

Za tohoto rozboru situace mi přijde humánnější jak vůči samotným uprchlíkům, tak vůči obyvatelům Evropy, snažit se v oblastech, odkud lidé přicházejí, hoaxy uvádět na pravou míru než se krátkodobě dojímat vlastním dobrem a útočit na druhé, kteří uvažují v souvislostech.

ZDROJ: Fcb Hana Pertlová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 16 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.