PEV6e1e90_IMG_6791
28.9.2017
Kategorie: Humor

Velký úspěch v boji s terorismem. Od té doby, co jsou na Staroměstském náměstí zátarasy, nebyl v Praze spáchán ani jeden teroristický útok

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DOMINIK LANDSMAN

Pražský magistrát zaznamenal veliké vítězství v boji proti terorismu. Na některé vybrané lokality v Praze, kde se pohybuje mnoho lidí, nechal zřídit zátarasy. Prakticky tak znemožnil teroristům provádět útoky.

Od doby, kdy byl instalován první zátaras, Praha nezaznamenala jediný teroristický útok. Vypadá to, že magistrát Prahy dokázal nad teroristy zvítězit. „Ještě ověřujeme čísla, ale vypadá to velmi slibně. Je tomu už pár dní, co jsme instalovali zátarasy a od té doby nemáme hlášený jediný teroristický útok. Nerad bych předbíhal, ale zřejmě jsme našli cestu, jak se zbavit obav z terorismu jednou provždy,“ nadšeně prohlašoval náměstek ředitele pražského odboru pro boj s terorismem.

Ostatně jeho slova potvrdil i tiskový mluvčí Policie České republiky Richard Závada, který uznal, že po postavení zábran nedošlo v Praze k jedinému teroristickému útoku. „Konečně se můžu v klidu projít po Praze, aniž bych se stal obětí teroristického útoku,“ uznale pokyvoval pan Roman Tvrdý, rodilý Pražák, který si na Staroměstském náměstí vesele vykračoval a prozpěvoval.

V ulicích Prahy je konečně bezpečno. Lidé se začínají na ulicích usmívat. Ostatně strach, který do té doby Prahu obcházel, zmizel v nenávratnu. Lidé se více smějí, užívají si chvilky s rodinou a celkově se zvýšila spokojenost obyvatel Prahy. A že výsledky protiteroristického opatření nejsou jen na papíře ve formě tabulek a grafů, dokládají některá očitá svědectví lidí přímo z ulic.

warsclerotic.com_„Viděl jsem před zátarasem stát dodávku. Vyšel z ní nějaký muslim, chvilku do zátarasy kopal, načež znovu nasedl do auta a odjel pryč. Byl to jasný zmařený teroristický útok,“ vypověděl jeden z očitých svědků. Pro potvrzení informace jsme se obrátili na české ústředí Islámského státu: „Ano, máte pravdu. Ty zátarasy nám dělají veliké problémy. Na podzim rozjíždíme akci najíždění auty do lidí, ale přes ty zátarasy se k lidem nedostaneme. Je to veliký problém, který se snažíme vyřešit. Už jsme kvůli tomu podali i několik stížností na magistrát. Požadujeme zátarasy odstranit. Takhle by to dál nešlo. My taky musíme z něčeho žít. Musíme šířit Alláhovu slávu, ale takhle se to prostě nedá. A to jsme měli s Českou republikou veliké plány,“ posteskl si Abdul Himmsal, ředitel Pražské pobočky Islámského státu, který se nyní strachuje o své živobytí.

Hrozí dokonce, že bude muset pobočku rozpustit a živit se prodejem kebabu.  Ve stínu osobní tragédie Abdula Himmsala a jeho spolupracovníků však zátarasy vzbuzují u občanů až euforické stavy. Vypadá to, že Praha si s teroristy poradila a nyní už bude jenom lépe. 

ZDROJ: Dominik Landsman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.