bigbrotherevil
5.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Velký bratr se nezastaví

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ZBYNĚK PASSER

Neomarxistický velký bratr se jen tak nezastaví. Ti z vás, co se potili blahem a nadšeně hýkali v rytmu zákazu kouření, jste byli mnoha z nás varováni, že hydra socialismu a totální kontroly nad vaším životem nikdy nebude sytá.

Cit.: Údaje Státního zdravotního ústavu vyhodnotily loni pití za rizikové u dvou třetin Čechů. Národní protidrogový koordinátor zase upozorňuje, že stát vynaloží víc peněz za řešení dopadů pití alkoholu, než kolik vybere na spotřební dani. 

Dopady nadměrného pití alkoholu jsou široké – zdraví, závislost, úrazy, nehody i sebevraždy. „V oblasti sociální je důsledkem užívání alkoholu ztráta sociálních rolí a funkcí uživatele,“ vysvětluje Viktor Moravčík z Národního monitorovacího střediska pro drogy a závislosti. 

Proti alkoholu a návykovým látkám obecně je potřeba uvažovat o celé škále opatření. Pokud jde o dostupnost, ukazuje se, že jak v oblasti tabáku, tak alkoholu, je omezení dostupnosti pro konečného spotřebitele jedním z nejúčinnějších. „Významným faktorem, který spotřebu reguluje, je také cena,“ dodává. 

Že po zákazu kouření přijde restrikce na alkohol a spolu s ním na cukry a sladká jídla obecně.

Po nich dojde na tučná jídla a zbraně. Po nich na zákaz držet, přijímat a platit hotovostí.

Pak dojde na nože, šroubováky, pepřové spreje i velké nůžky.

Všechno to bude pro vás a pro vaše dobro, podpořené srdceryvnými příběhy babičky,, co jí trčí že zad vražedné nůžky na papír. Příběhy, které jako vždy většina idiotské populace sežere i s navijákem. Protesty? Žádné.

Tím směrem pochodujeme jako ovce, kterým ke spokojenosti stačí další díl Ulice, emoce si vybijeme na fotbale a při libovolné debilní TV show.

Až se ohradník zúží a zvýší, před sebou uvidíte řezníka a na vás se zezadu budou tlačit další ovce, které to “přece ještě nemohly tušit, vidět a předpokládat”, bude pozdě.

Nechte si sebrat svobody, holoto. Hezky postupně, salámovou metodou.

Autor: Zbyněk Passer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.