jura-kavovar1
31.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Velké srovnání kávovarů. Který pro vás bude ten pravý?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Vychutnat si dobrou kávu patří mezi příjemné prožitky každého dne. Pro výtečnou chuť nápoje a snadnou přípravu za každé situace je důležité vybrat ten správný kávovar. V článku najdete srovnání několika modelů s přehledem výhod a funkcí.

Kávovar JURA E8 pro přípravu až 15 druhů nápojů

Prvním z představovaných je nový model od švýcarské firmy JURA. Konkrétně nese označení JURA E8 a mezi hlavní přednosti patří příjemný a elegantní design, který dokonale zapadne na moderní kuchyňskou linku i do občerstvovacího místa v kanceláři. Oproti předchozím modelům je ovládání přístroje ještě o kousek jednodušší, takže příprava některého z 15 druhů nápojů je otázkou chvilky. Jistě potěší i automatické čisticí systémy, díky kterým není nutné kávovar odvápňovat. Milovníci cappuccina zajásají nad přítomností výkonné trysky na jemnou mléčnou pěnu. Součástí výbavy je i systém sloužící k propojení s chytrým telefonem, s jehož pomocí můžete upravovat nastavení kávovaru.

Tmavé a světlé provedení

Model JURA E8 Dark Inox a druhá varianta Platinum nabídnou ideální designové řešení do tmavě či světle zařízených prostor. Funkční vybavení je shodné, takže záleží pouze na tom, jaká varianta lépe zapadne do vašeho interiéru.

Varianta pro opravdu náročné

Dokáže zvládnout velkou zátěž a nápor mnoha milovníků kávy. Kávovar JURA v modelu Z6 ALUMINIUM je zhotoven v luxusním a odolném hliníkovém provedení. Moderní systém nabízí propojení s chytrým telefonem či tabletem pro ještě jednodušší ovládání a přehled o aktuálním stavu kávovaru. Vyladěné švýcarské inovace dali v tomto případě vzniknout výbornému stroji, který si poradí s přípravou 12 nápojů ve špičkové kvalitě. Dokonce si můžete nastavit teplotu mléka a krémové mléčné pěny.

jura-kavovar

Profesionální i domácí kávovary

Kávovary značky JURA jsou dostupné v různých typech pro použití v kavárnách i domácnostech. Při testování a porovnání s konkurencí dosahují velmi dobrých výsledků s bonusy v podobě moderních inovací pro snadné ovládání a údržbu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.