JOHNSON CORBYN
13.12.2019
Kategorie: Politika

Velká Británie: Volební šok pro eurokomunisty

Sdílejte článek:

COM

Je vidět, že anglosaský svět se ještě docela nezbláznil a opět vykřesává pro tradiční svět jiskřičku naděje. Po Trumpově vítězství v USA tu máme další hřebíček do rakve všem neomarxistickým pokrokářům, tentokráte z Velké Británie. Jak vítězství Konzervativců Borise Johnsona komentují české sociální sítě? Vybrali jsme pro čtenáře PP:

Drtivé volební vítězství britských konzervativců Borise Johnsona nad polokomunistickými labouristy v parlamentních volbách znamená odchod Velké Británie z Evropské unie k 31. lednu, zásadní politický úder nedemokratické Evropské unii, jednoznačnou Trumpovu americkou podporu Velké Británii a nejen pro Českou republiku přitažlivý příklad k následování.

***

Posuzováno dle křiku v předešlém Parlamentu, dle křiku na ulicích, v médiích, i dle suverenity rudého Corbyna to zdánlivě vypadalo, že síly mezi progresivistickými, levicovými liberály na jedné straně a konzervativci na straně druhé jsou v UK zhruba vyrovnané. A teď… Najednou se ukazuje, že konzervativci mají drtivou většinu a brexit bude. Už v Androidce píšeme, že je dobré si uvědomit: Progresívní levice jsou ti, kdo boří, tedy ti, kdo útočí. Tedy ti, kdo jsou z podstaty věci vždy víc slyšet. Mlčící většina necítí nikdy tolik důvodů ozývat se. Její relativní neviditelnost nikterak neznamená, že by nebyla většinou.

***

Podle toho, jak nás ČT objektivně krmila protesty proti Brexitu to vypadalo na jasnou výhru labouristů. A hle, že by zas ČT byla nevyvážená?

***

“Britové v referendu o Brexitu neměli dostatek informací, nyní by volili jinak!” Takto jela bomby ČT a odborníci v ní. Je evidentní, že informace si už sehnali.

***

Dva roky se mne snažila ČT přesvědčit, že Britové litují svého neuváženého rozhodnutí s Brexitem a chtějí jej zrušit. Pak přijdou volby a s přehledem vyhraje strana, která má Brexit v programu. Kavčí hory jak za starejch časů… 

***

To musí být mrzení pro všechny redaktory, co mne z rádia, televize a novin už dlouho, ale v posledním týdnu dnes a denně přesvědčovali, že 90% Britů si přeje návrat do EU a konzervativci nemají šanci. Naposledy včera jsem slyšel, jak Johnson volby v podstatě prohrál, protože neprojevil (zajisté hraný) soucit nad chlapečkem, který ležel v nějaké nemocnici a špatně ho ošetřili. Když se střetne sluneční svět přání, jak by to mělo fungovat s tím, jak to reálně opravdu funguje, je to pro tyto lidi vždy nálož rozčarování. A jak jinak, překvapení. Pak máme opevněné trhy zimy, protože kriminalita klesá a migranti chtějí jen lásku a mír. Jak se Sovětským Svazem a nikdy jinak.

***

Že by v Británii bylo tolik starých, nevzdělaných venkovanů, taxikářů a uklízeček? Koneckonců, dle čítankové legendy se čeština a češství zachovalo také jen díky “děvečkám a pacholkům”. Nicméně v těch skoro 14 milionech hlasů bude asi zastoupena celá společnost. Britové třikrát promluvili – a jejich hlas zněl třikrát jasně.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 187 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
144 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.