4008921-ockovanui
18.11.2021
Kategorie: Společnost

Vedlejší účinky očkování

Sdílejte článek:

YNGVAR BRENNA

.

Vedlejší účinky se týkají všech druhů očkování. Sám Úřad pro léčiva (norsky Legemiddelverket) vyzývá lidi k jejich nahlašování. Někteří začali psát o následcích deník a dožadují si kopie výsledků vyšetření za účelem doložení potíží pro získání odškodnění. Jsou i tací, jež si nepřejí krev od očkovaných a žádají, aby byla taková krev označená, aby nedošlo k přenosu spike proteinu z očkovaných na ty, kteří o něj nestojí.

Ještě jsou ale kteříkoliv kritici očkování a covid politiky haněni, zesměšňováni a častováni zostuzujícími nadávkami jako odpírači, přeborníky v sobectví, blázny do spikleneckých teorií a násilím se jim snažili navlékat alobalové kloboučky, symbol vlastní omezenosti. Vzájemná řevnivost a hašteřivost vrcholí a v tomto nerovném boji není vítěze ani poraženého. Nyní se v některých masmédiích množí výpovědi lidí poškozených vakcínou, k níž se cítili dotlačováni, že očkování byla jedinou cestou z marasmatu pandemie ven.

Neočkovaní k některým místům, hlavně na větší akce, nemají přístup, v některých zaměstnáních a na některých pracovištích museli nuceně vyměnit místo s někým jiným, musí do karantény. Nemluvě o společenských normách a společenské kontrole. A nyní se neočkovaní setkávají s nepochopením a neberou je vážně, podělí-li si s odborníkem o podezření na vedlejší účinky z očkování. Někteří se dokonce pacientům snaží rozmluvit, že jde o somatický stav a naznačují jim, že nejsou duševně v pořádku.

Vedlejší účinky a zdravotní problémy spojené s třetí dávkou budou prý větší než s těmi dvěma prvními. A ti, jež by to měli jménem nás ostatních znát, se prý zamotali do dilematu. Přesto je očkování třetí dávkou v plném proudu. A jestli si někdo myslel, že by se děti do 12 let očkovat neměly, tak jsou nyní na řadě pěti až jedenáctileté děti.

Z výpovědí poškozených vyplývá, že potíží a stavů je hodně. Někomu vakcína způsobila onemocnění osrdečníku (a to především u mužů ve věku 15 až 30 let), dalším zase krevní sraženinu, jaterní steatózu, podrážděnou slezinu, syndrom únavy, horečku, polohovou a jinou závrať a omdlévání, píchnutí, pocit znecitlivění, bolesti svalů a kloubů, oteklý krk, rozsáhlé vyrážky, bolavé žlázy, migrénu, srdeční záchvat, bolavou a nepoužitelnou ruku, do níž byla aplikována injekce, selhání imunity, impotence, krvácení z pochvy, potraty, selhání implantátů atd. Avšak ze všech vedlejších účinků je na norském seznamu jen 99 klasifikováno jako závažných.

Jednou z poškozených je mladá paní jménem Mona Zaalová. Uvádí: „jsem jednou z nich a můj lékař mi přikázal, abych si nenechala píchnout ani 2. ani 3. dávku ani kteroukoliv další. Naštěstí již jsem odrodila děti, jež jsem si přála a jsem tak vyrostlá, že bych správně již měla mít měsíčky za sebou, jenže kdepak, menstruuji jako kdyby mi bylo 16, jen jednou tolik a trvá to dva až tři týdny, pak mám několik málo dní od toho klid, načež to zas začíná a je to jen jedním z příznaků.“

Další ženy přiznávají závažné změny menstruačního cyklu a dokonce jeho obnovení po dokončené menopauze a/nebo velké bolesti. Pro Úřad pro léčiva ale neznamenají nic a jsou bagatelizovány.

Norský Úřad pro léčiva doporučuje nenechat se očkovat, má-li někdo v záměru v průběhu následujících tří měsíců otěhotnět. Kdyby Úřad o tomto následku předem nevěděl, nevydával by ono doporučení, jenže kolik žen bylo o tom vyrozuměno před tím, než se nechalo očkovat?

Ze stoického přesvědčení a důvěry budou lidé pro další injekce opět a zas nastavovat rameno. Mnozi poukazují na to, že zdraví žen je tak jako tak bráváno na lehkou váhu a kdyby to bývali byli muži, kteří byli nuceni čelit oním vedlejší následkům spojeným s menstruací. Narušená menstruace je něčím, co je mnohem snazší přechytračit jako banalitu a půlka obyvatel, tedy muži, se nemůže k tomuto účinku vztahovat a proto se tento následek klamavě jeví jako o polovinu nevinněji.

Televize TV2 se jako jedná z mála k tématu vrací a hlásí, že většina žen, s níž byla v kontaktu, praví, že Úřadu nic nehlásila, jelikož nevěděla, že to bylo doporučováno, anebo protože nevěděla komu to mají hlásit. Podle anonymní ženy si nemyslela, že to bylo dostatečně závažné. Někteří lékaři údajně měli sdělit ženám, že narušení menstruace není vedlejším účinkem očkování.

Nic nenaznačuje tomu, že očkování není nebezpečné a nemůže vést k trvalým změnám. Chceme snad, aby se někdo strachoval a hrozil kvůli tomu, co se může projevit v budoucnu, ačkoliv to nyní v počátcích není znat? A dokud někdo věří v náhody, tak i ty mají své meze. Na očkování proti prasečí chřipce norských obětí očkování, které skončilo smrtí, nebylo ani padesát a později to bylo označováno za medicínskou pohromu. Dosud v Norsku zemřelo na covid 952 osob, na vedlejší účinky vakcíny 230 a dalších poškozených je zatím neznámý počet. Jen doteď zmiňovaný Úřad obdržel 37 500 hlášení, z nichž jich zatím nestihl zpracovat 17 000.

Kolektivní nátlak i na ty, jež by se z medicínských důvodů neměli nechat očkovat podle kritiků patřilo a patří k nejpodivnějším a nejvíce zlým v dějinách novodobého Norska. Ještě dnes se můžeme setkávat s nadpisy jako „Nyní se bude hon na neočkované stupňovat“ na titulních stránkách. Neznámý počet lidí zažilo vytěsnávání/vylučování, šikana, rozkoly mezi přáteli, kolegy a v rodinách. Nejsilnější byli podle diskutujících ti, jež dokázali vzdorovat vlastním názorem.

Konečná čísla poškozených budou patrně vysoká. Kdyby byly zveřejňovány všechny případy vedlejších účinků, snad by již nebylo možné popotahovat a vinit za čím dále děsivější počty nakažených neočkované. Vedlejší účinky, spolu s nízkým stupněm ochrany a rychle ubývající ohranou a vysokou nakažlivostí ať je někdo naočkován, či je, nyní vede k tomu, že se Norové podle ohlasů více ohrazují proti obviňování neočkovaných, poněvadž logicky a matematicky to již nedává smysl házet sílící šíření nákazy na menšinu. Jenže kdy padnou i tahle omílaná paradigmata masmédií?

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 235 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)