ZENYISLAM
30.8.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Vědí vůbec lidé, co se v Česku děje ?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Pokud se chtějí rasově mísit, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky, nebo muslimských zemí.

Autor: MUDr. Bárta : Vědí vůbec lidé, co se v Česku děje ? Nejsem si tím jistý !

Myslím, že ten článek je velice výmluvný a pro nás poučný, protože v zásadě máme jen 2 reálné možnosti. Buď Zeman, Okamura, Babiš, nebo Evropští řitolezci z pseudodemokratického bloku. Žádná třetí cesta není. Hrozba znásilňování, terorismu a tunelování sociálního i zdravotního systému, jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme.

Z Rychnova, kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%. Nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu. Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem.

Z ministerstva tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt směšná šaškárna! Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli, něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč, ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby. V Rakousku jich pracuje 8%. Dle statistik je obohatilo 10.000 migrantů, jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci. Kde na to naše zdravotnictví bude brát? Ať už z nás ti prolhanci nedělají blbce.

Za socialistického školství, nás nepostihla díky bohu žádná inkluze, ani integrace dementů. Jsme vlastně šťastná generace. A na lhaní, či totalitní praktiky EU máme citlivý nos! A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidačního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti. Pokud se chtějí rasově mísit, tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky, nebo muslimských zemí.

Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství, zlikvidovaného spekulujícími restituenty, nerespektujícími z chamtivosti předky a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených
chemických a GMO potravin ze západu. Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít. Mějte na paměti, že to, co slyšíme z rádia a televize, už dávno není objektivní zpravodajství.

Mudr Bárta mi vzal slova přímo z pusy. Protože jsem přesvědčená o jeho pravdě nechci aby jeho článek zapadl a zveřejňuji ho na svých stránkách. Jsem ráda, že někdo řekl holou pravdu o bordelu co se u nás děje a pravdu o tom, jak nám sem migranti zavlékají nemoci, které se u nás už prakticky nevyskytovaly.

Včera jsem psala o našich nepřizpůsobivých, ale proti této náplavě jsou naši cikáni beránci. Sice okusují naši trávu, ale jinak nás mají na háku. Migrantu nám trávu sežerou rychlostí kobylek a pak začnout stavět další mešity, bojovat o svoje práva na hidžáb a budou chtít uzákonit šariu.

Ještě nikdy nikdo mi nevysvětlil z jakého důvodu máme tuhle náplavu léčit, živit a nechat je u nás bydlet a hýčkat si je za naše mozoly a krev. Vlastně proč by nám to vysvětlovali. Jsme jim z prdele a náš názor je naprosto nezajímá. Když poslouchám všechny ty vyznavače EU tak se mi ruka zavírá v pěst, protože raději budu patřit pod východ než pod prohnilý západ který nás přijal mezi sebe jen proto, aby se na nás napakoval, naši sílu vzal Rusku a pak nám zlikvidoval armádu, strojírenství a zemědělství.

Nechápu ty hlupáky co vyrůstali ve stejné době, to je za totality a neprokoukli zápaďáky a jejich zlodějství a neprostým nezájmem o Slovany. My jsme jen novodobí otroci na jedno použití. Máme makat a první den v důchodu by byli nejraději abychom chcipli. Taková je pravda.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 128 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)