office-620817_1280
10.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Vedení účetnictví je pro daňové poradce hračkou

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Máte ve svém účetnictví a v daních nepořádek, který už nikdo nedokáže dát dohromady, a vy se bojíte kontroly ve firmě? Neodkládejte nepříjemnou záležitost na okamžik, kdy už bude pozdě a nechte si zpracovat účetní uzávěrku, daňová přiznání specialisty, kteří vám ze vzniklé šlamastyky bryskně pomůžou. Následné vedení účetnictví, které vám dají do pořádku, vás nebude v noci budit ze spaní, a vy se tak můžete věnovat praktickým úkolům ve své malé firmičce.

Na vedení účetnictví není žádná věda, pokud jej máte v malíčku

Existují lidé, kterým počty a logika opravdu od mládí nelezly do hlavy. Výtvarníci, pedagogové, majitelé firem, provozovatelé pohostinství a další živnostníci mají ze stále aktualizovaných a obnovovaných předpisů od ministerstva financí a finančního úřadu čím dál více zamotanou hlavu, a tak by měli vedení účetnictví Praha, personalistiku, zpracování DPH, EET svěřit profíkům na slovo vzatým. Ti se dokážou ve zpětné analýze dopracovat k zdárným výsledkům, které nezaskočí ani potenciální kontrolní návštěva. Nevíte, zda vaše firma dodržuje správně všechny zákonitosti? Pak si zavolejte poradce pro vykonání nezávislého auditu, rekonstrukce účetnictví a následné optimalizace firemního účetnictví.

Nezávislý účetní se dokáže dopátrat přešlapů firemního účetního, jakož dovede najít cestu pro hladké a v termínu podávané uzávěrky, přílohy k účetní uzávěrce, zprávy o vztazích, Rozvahy a Výkazy zisků a ztrát do Sbírky listin vedené rejstříkovým soudem. Málokdo totiž ví, co je jeho zákonná povinnost. I když by bylo jednodušší, aby úředníci z finanční správy o povinnostech informovali, neděje se tomu tak. Obvykle přijdou, až když už je pozdě a po nevědomém živnostníkovi se chce, aby zaplatil pokutu z prodlení. Oslovením účetní firmy odpadnou veškeré starosti o přemýšlení nad svými povinnostmi směrem ke státu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.