
Vědecke učeni Gretenyzmu – Jak to zrobit, aby se lidi mohli radostně vraždit
LADISLAV VĚTVIČKA

Oba dva nejzvrhlejši levicove režimy, kere kdy na světě egzystovaly a maju na svědomi stovky milijonu mrtvych – nacismus (nacionalni socializmus) aji komunyzmus (internacionalni socialzmus), musely nějak vyřešit jeden zavažny problem. Aby bylo možne zabit stovky milijonu děcek, bab a chlopu, potřebujete desitky milijonu ochotnych vrahu, keři nejenom, že se nebudu stydět vraždit děcka zplodinama v naklaďakach, mučit nepřitela v kriminalach nebo znasilňovat baby a robit na nich pokusy v koncentrakach. Tito fajni otcove od rodin to dokonce budu považovat za svoju povinnost.
Ano, my musime zabijat, bo v teto fazi třidniho boja to je nevyhnutelne. Ano, my musime zabijat, bo to vyžaduje dyktatura proletaryjatu. Ano, ty pokusy na vězňach su zvrhle, ale to je nutne zlo, bo tych par mrtvych žydu zachrani našu vyšši rasu. Nerobime to kvuliva temu, že zme zvrhle hovada – my to robime pro vyšši dobro. Pro vyšši princip. Ano, udavame, ale proto, abychom uchranili jine, nebo proto, že to je menši zlo.
K temu, abyste si sami pro sebe zduvodnili svinstvo, kere robite, potřebujete vědecke principy. Pokud zabijate pro vyšši princip, pak je to sice zle, ale ospravedlnitelne. Pravě tento vyšši, vědecky princip měli za sebu největši svině – ať už to byl Mengele, Trocky, Pol Pot, Berija nebo Eichmann, nebo bezejmenni chlapci v Katyni, Treblince nebo Vykmanově.
Pokud chcete, aby za vas lidi vraždili a robili to s laskou a virou ve vyšši princip, potřebujete vědecku teoryju. Take teoryji se nejdřiv protivnici smějou jakou hlupučke srandě jakychsik idealistu. Pak přide bod zlomu a už se to neda zastavit. Když levicove hnuti zesili, začne v ramci vyššiho principu cenzurovat, palit knižky, kriminalizovat a nakonec vraždit. A pak možete přemyšlat v kriminale, kaj se stala chyba. Mnozi se vysmivali gottwaldovym žvastum, že bude kapitalistum krutit krkama, mnozi se vymivali hytlerovskym nepočetnym skupinkam se srandovnima unyformama a divnyma vlajkama. Ale oni už byli připraveni za svoje vědecke učeni vraždit. A smich brzo přešel.
Dneska zme v přimem přenosu svědky nastupu třetiho celosvětoveho levicoveho hnuti – multykulturniho, neboli multynacionalniho socializmu. Jeho představitele su směšni. Nedužive postavy pornohercu a jinych polonahych zvrhliku pochoduju po ulicach světovych měst. Jejich ideologie je tež směšna. Ale každy den vas překvapi a překonavaju jeden nesmysl ještě většim nesmyslem. Kravy prdi, metan niči ozonovu vrstvu, člověk je ten sviňak, kery je za to zodpovědny, vyženeme auta z měst, zdanime uhlikovu stopu… každy den přinaši větši a větši zvrhlost. Ještě včera chtěli uznat, že homosexual neni žaden buzerant, dneska vas přsvědčuju, že pedofilija je přirozena laska k děckam a zitra vas přesvědči, že kanybal je přirozena zachrana lidstva, bo nas zbavi přebytečnych duchodcu.
Zme svědky zrodu nove totality a je to uchvatny pohled. Jestli ste netušili, jak vznily dvě předchozi levicova svinstva komunyzmus a nacizmus, pak se dobře divejte okolo. Greteni všech zemi už davno obsadili pozice. Ještě se jim smějete, bo si myslite, že se vas to netyka. Všecky ty napady pomatenych Zelenych, Piratu a dalšich novodobych bolševiku su srandovni. Ale oni to mysli važně. A nemyslete se, že vas to mine.
Tak jako internacionalni i nacionalni socialisti maji i multynacionalni socialisti neomezene zdroje. Zblbnuti mladi se radi chopi praporu spravedliveho boja za vyšši princip klimakterizmu.
A vědecke učeni klimatkterizmu se už davno zahnizdilo na našich unyverzitach.
Ještě se smějete, ale smich vas přejde. Když je vědecke učeni připravene a jeho uctivači ho ve svatem nadšeni začnu prosazovat, už zbyva jen najit nepřitela.
Ladislav Větvička, ideologicky tajemnik multykulturniho klimakterizmu
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****
ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč
Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Tohle se vám moc nepovadlo , daleko nejvíc mrtvých mají na svědomí ” západní demokrati ” , kteří vyzbrojili i Hitlera a i dnes vraždí po celém světě !
Hitlera vyzbrojil Beneš, bez tankov LT by sa tak ľahko nepustil do Francúzska!
Bez Mnichovské dohody by Hitler žádné české tanky neměl ! Za to Beneš opravdu nemůže, navíc v roce 1939 byl už Wehrmacht silnou moderní armádou !
Beneš nemôže za Mníchov? no to mi je novinka, tak on ju nakoniec nepodpísal a Nemci neobsadili 15. marca Sudety? A prezradím ti novinku, československá armáda bola v r. 1938 lepšie vyzbrojená ako nemecká, preto Hitler potreboval Mníchov, dobývanie opevneného Československa by ho vyšlo hoooodne draho! a tak za bezcenný kus papiera dostal výborne vyzbrojenú armádu, s ktorej výzbrojou mohol ísť na západ….
To opevnění ale existovalo pouze na papíře-bylo hotovo asi ze 14%
Beneš podepsal Mnichovskou dohodu ? To je tedy novinka !
V letectvu jsme Němcům vůbec nemohli konkurovat , naše plátěné dvouplošníky by na moderní německé celokovové stíhačky a bombardéry vůbec nestačily , za dva dny by bylo po válce, Němci by vůbec nemuseli překročit hranice ! Protiletadlová obrana byla také na nízké úrovni ! Melete nesmysly . Seznamte se s historií !
Marxista Jožin bolek vala se tentokrát převlékl do kabátu pana Langera …
PP se nezadržitelně řítí do rudé propasti, ze které se již nikdy nevyhrabe. Zda je to dobře, či ne, posuzovat nebudu.
Pane Okoraji, zdravím.
Inu, není první podlý troll, co to zkouší, a asi ani poslední.
Je vidět, jak moc mé komentáře někomu překážejí.
Snad si toho Redakce PP všimne.
Jsem přesvědčen, že kdo chce, tak vidí, kdo má na PP prostor… Komunisté totiž ukradnou vše, co mohou, i to, co jako oficiálně povolí, rovněž tak demonstrace. Mají v tom za ta léta, co jsou u moci, praxi.
Přeji Vám hezký víkend, zejména neděli.
Jasně. Když máš na PP prostor ty, tak už ho tu může opravdu každý.
Pane Langere, také Vám přeji poklidnou 23. neděli v mezidobí …
Poslední týdny jsou místní trollové doslova utrženi z řetězu. Zřejmě se cítí v poloze chcípající krávy, a podle toho jednají. Je to tu nyní skoro samá nula.
to je také šibnuté, že to môže naozaj byť pravdivé až z toho mrazí. greténi sú mladí a nemajú zábrany. a učitelia, ktorí nechcú tieto šibnuté decká nechať “protestovať” sú perzekuovaní… zaujímavé, že obľuba zelených greténov prudko vzrástla v Reichu, ešte že Lajnová ochromila Bundeswehr takže nemôžu zasa “oslobodzovať” susedov, tentokrát od zaostalej idelógie kapitalizmu….
No,ona si s těmito ideologiemi demokracie & kapitalizmus směle můžou podat ruce,co se týče těch mrtvých a umučených…
…už davno obsadili pozice….
Ano, to je přesné. Dlouho jsme nad nimi mávali rukou. Že jedem ujetej univerzitu (úřad, školu..) nepoloží.
A oni tiše obsazovali. Jeden druhého táhli nahoru. Nacpali se do všech těch šedivých, nezajímavých a zbytečných komisí.
A teď mají pozice a vzájemně se drží. Obklíčili nás.
Obávám se, že na tohle už volby nestačí.
Jeste se tem debilum ted smejeme , ale on nas brzy smich prejde . Hitler sveho casu taky prohlasoval , ze se nacistum zezacatku jejich oponenti take smali a jak potom dopadli ! To nas taky potka , jestli se nebudeme branit .
Vetrvo, na vyvrazdeni moslimu budeme take potrebovat miliony vrahu, kteri budou zabijet s pudem sebezachovy. Snad si nekdo nemysli, ze se nam vzdaji dobrovolne.
To jako že jsme jich zatím v Afghánistánu,Iráku,Sýrii,Lybii vyvraždili málo!?!?!?
Možná by stačilo přestat rozvrtávat BV a současně si hlídat hranice…
Kdysi někdo vynalezl cestovní pasy a víza.
Bezcenné, zbytečné kusy hadru jsme z nich učinili MY.
Né oni!!!
Oni jdou jenom za lepším,jako každý živočich co jich na zeměkouli je.
Jen blbec se nepostaví do fronty, když se někde rozdává grátis.
Heleno, oni nas k tomu ve vlastních zemích nepotřebují.
Oni se likvidují navzájem, jedna dědina proti druhé, suniti proti šíítům, pak proti husiutům, prostě jeden proti druhému.
Problém evropanů je v tom, že pořád chtějí někomu pomáhat. Začal to už Albert Schweizer stavěním nemocnic v Africe.
A výsledek? Z pár desítek milionů je jich > miliarda.
Tak.
a že mají umožněno jít si napochodovat pro peníze a bydlení zadáč?
Tak to není ani moje volba ani vaše. Víme, kdo tohle spunktoval.
Tady mladí v normálním zaměstnání na pořízení VLASTNÍHO BYTU nedosáhnou k vůli hypotékám, pokud přeje jen, splácí to 30 let a afričan, který neumí nic to dostane.
V Evropě se také odjakživa vzájemně likvidujeme , nevidím rozdíl , takový masakr jako naše světové války tam snad neměli !
My sme ich vyvraždili? veď tí primitívi sa vyvražďujú ako na páse sami, oni stláčajú kohútiky, nie my! Ich nenávistná viera, ba nie, ideológia je lepšie slovo, tá ich vyvražďuje a vy sa ich ešte zastávajte!!! humanisti pomáhajúci budúcim vrahom by sa mali stať prvými obeťami a nie ich sused inej viery!
Mohamedáni vraždí celá staletí!!! Víte, že ve jménu islámu bylo po celém světě zabito více, než 270mil. lidí??!!
Naši žoldáci tam sice nemají co dělat, ale stejně tak nemají co oni okupovat po staletí Evropu!! Kde byli muslimové, než přišel Mohamed do Mediny??? Nikde, byli akorát v Mekce. A dnes??? Pokud to půjde dál, jako teď, tak ovládnou celý svět!!!
Těm pomůže Turek, bude ještě moooc horko.
Výborný článek!
Je to jednoduché,oběživo se musí stěhovat do těch správných kasiček…
Způsobů jak to zaonačit je mnoho,válka rozveselí zbrojaře,škodlivé emise výrobce elektromobilů,uhlíkové daně každou vládu, napálit ekologická daň se dá prakticky na všechno.
Děkuji za krásný článek
Jde z toho hrůza! Asi bude záležet, kdo zaútočí první…a tentokrát bych si moc přála zničit šílenosti v zárodku….jinak je po nás!
Bohužel ,tenhle moment jsme promeškali.
Se vsadim, že spousta lidí by si řekla, jak autor přehání a straší s tím kanibalismem https://www.breitbart.com/europe/2019/09/06/swedish-scientist-proposes-cannibalism-fight-climate-change/
Četla jsem to. Patří do blázince!!! Pokud překročíme tuto hranici, tak bude lepší, aby nás smetl meteorit! Nedokáži si představit, jak se navzájem požíráme. Úcta k mrtvým bere za své, to není revoluce, ale antievoluce!
“Zme svědky zrodu nove totality a je to uchvatny pohled.”
Teda, jak jen to ten Putin zvládne ? Jak je možné, že se náš spojenecký Západ nevzchopí a toho Putina zavádějícího u nás totalitu nezlikviduje ?
“Když je vědecke učeni připravene a jeho uctivači ho ve svatem nadšeni začnu prosazovat, už zbyva jen najit nepřitela.”
Ale ten je přece už dávno znám a označen – bílý nedeviantní muž křesťanského vyznání. Toho židovsko-trockistická neomarxistická ideologie stanovila jako úhlavního nepřítele všech menšin.
Ta šílená ideologie “gretenismu” nejspíš na čas ovládne Evropu (a nejspíš i jiné západní země), ale nebude to na dlouho, možná tak nějaké desetiletí. Pak nastoupí jiná ideologie, ještě hrozivější – islámská, která vytlačí nakonec i ten gretenismus….
..stovka miliónů sem, stovka miliónů tam, Větva , když se rozmáchne větvemi, tak vydá za velice rozsochatý strom…
Leftardi jsou skutečně všude.Dopadneme jako ve válce s mloky.
ve 3. odst. od konce autor cudně naznačuje neomezené zdroje všech tří košer zrůdností, kde se tvl ty neomezené zdroje asi vzaly
libi se mi jak obřezanec “langer” hned zkraje začal vyšilovat o herci hitlerovi
Nádherné – “Jestli ste netušili, jak vznily dvě předchozi levicova svinstva komunyzmus a nacizmus, pak se dobře divejte okolo”
Ano, zradí nás naše děti. Je to smutné, ale lidstvo neumí žít v míru. Proto aby si vážilo života, národa a rodiny musí bohužel pocítit hrůzy války.
Včera jsem viděla komentář jedné mladé sluníčkářky – tvrdila, že máme všechno, co chudí Afričané nemají a potřebují, takže jim to máme dát.😛😛😛 Možná si to vezmou sami.
Sudruh Haluzka, uz dlhsi cas sledujem tvoj prerod na bezcharakterne hovado… Proces si dotiahol do uspesneho konca, co si potvrdil ako tymto, tak aj predchadzajucim tvojim clankom, uverejnenym na tychto strankach… Mozes byt na seba hrdy… Pristup, ako to vy Cesi hovorite “Kam vitr, tam plast”, zaruka uspechu kazdeho blogera, teda aspon u jeho sponzora a idiotov, medzi normalnymi ludmi, nie az tak…
Hezky článek, vidím to stejně. Ještě je ale třeba vyburcovat lidi, aby se tomu začali intenzivně bránit.
Rodina,obec,stát to jsou 3 pilíře Trikolory a podle mě je to jediná strana kde se nazývají věci pravým jménem.Lidi se budou muset spojit a zapomenout na to hašteření a hádání o hovnu.V Braniborsku a Sasku má AFD okolo 25%a je vidět,že obyčejní lidé kteří AFD volí mají současné politiky plné zuby, mainstreamu vadí,protože se spojují i nesmiřitelné strany,jen aby se AFD nedostala k moci.To samé předvedli v Itálii,ale Salvini se vrátí.
Tak vymíráme?
Světová populace se z dnešních 7,7 miliard rozroste podle analytiků OSN o další 2 miliardy obyvatel do roku 2050. Pro více hladových krků bude potřeba více jídla, jenže nová zemědělská půda patří už nyní k nedostatkovému „zboží“.
https://www.elektrina.cz/plovouci-kravin-v-rotterdamu