5.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 5.8.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 05|08|2015

Z domova:

Meteorologové neustále varují před vedry a požáry. Hasiči jsou v pohotovosti a požárníci mají zakázáno plamenně řečnit, aby jim od huby nevzplály montérky.

Zemanova další cesta do Číny prý už naší zemi neuškodí. Více jí uškodí jeho návrat zpět.

Čeští zákonodárci jsou někde u vody a on nám chybí zákon, kterým by bylo umisťovat nelegální uprchlíky do uprchlických zařízení. Takže až Hamáčka bude tahat za nohu žabí muž se syrským přízvukem, ať se tomu nediví.

Zeman podepsal vznik registrů přestupků a Jiří Ovčáček k tomu uvedl, že prezident by měl mít právo být v tomto registru zapsán na čestném prvním místě. Za tento výrok dostal později Ovčáček deset ran jezdeckým bičíkem, který kdysi Mynářovi darovala Jana Nečasová, dříve Nagyová.

V Havířově si stát začal pronajímat byty pro uprchlíky, protože ve speciálních zařízeních je plno. Ministr Chovanec ubezpečil občany, že noví sousedé budou v pohodě, protože do každého bytu bude přidělena tříčlenná hlídka cizinecké policie.

Nově vzniklá realitka Drobty po Rathovi s.r.o. se nečekaně rozjela a sám exhejtman chrochtá blahem, že jeho exmajetek kupují jen kamarádi a jejich kamarádi. Může tak chodit na návštěvy a na návštěvě v objektu nezabloudí, když bude chtít jít na záchod. Laškovně také poznamenal, že ví i o tajných vinných sklípcích, ale nikomu o jejich poloze nic nepoví.

vecerz

Ze zahraničí:

Americké letouny jsou v Turecku a chystá se úder na radikály. Adam B.Bartoš toto označil za matení světa, protože dle něj jediní radikálové žijí v Izraeli a on sám se považuje za radikála z opačného pólu a nikdo neavizoval, že by na Bartoše měl být podniknut letecký útok. Jeho ambulantní psychiatr se vyjádřil v tom smyslu, že doporučil Petru Hájkovi, aby nakoupil modely letadýlek a tyto po Bartošovi vrhal. Jeho ego tak bude ukojeno.

Lukašenko tvrdí, že Kreml má války plné zuby a chce ji ukončit. Nikdo ale neví, jaké války, protože Kreml sám dle Putina v žádné válce není a Putin takto doporučil Lukašenkovi klystýr a ricinový olej třikrát denně.

Dle našich přátel pirohů a matrjošek vynikající ruská civilizace vyprodukovala člověka, který zabil a rozčtvrtil těhotnou manželku a šest dětí. Dle prorusky orientovaných politologů, analytiků a vydavatele protiproudu za to může sledování odporného imperialistického filmu Mlčení jehňátek, protože dle Jiřího Babici se vrah chystal své oběti nakonec sníst. Tomu však zabránil fakt, že mu došel česnek a právě Babica nebyl po ruce, aby poradil, čím česnek nahradit.

Kosovo se rozhodlo, že své válečné zločince vydá mezinárodnímu tribunálu. V.Klausovi a R.Dolečkovi z toho upadla čelist do klozetu.

Počasí:

Kdyby náhodou pršelo, volejte 158. Policie dorazí do hodiny a tomu bordelu udělá rázný konec.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 16 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 1,80 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.