5.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 5.8.2015

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 1,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 05|08|2015

Z domova:

Meteorologové neustále varují před vedry a požáry. Hasiči jsou v pohotovosti a požárníci mají zakázáno plamenně řečnit, aby jim od huby nevzplály montérky.

Zemanova další cesta do Číny prý už naší zemi neuškodí. Více jí uškodí jeho návrat zpět.

Čeští zákonodárci jsou někde u vody a on nám chybí zákon, kterým by bylo umisťovat nelegální uprchlíky do uprchlických zařízení. Takže až Hamáčka bude tahat za nohu žabí muž se syrským přízvukem, ať se tomu nediví.

Zeman podepsal vznik registrů přestupků a Jiří Ovčáček k tomu uvedl, že prezident by měl mít právo být v tomto registru zapsán na čestném prvním místě. Za tento výrok dostal později Ovčáček deset ran jezdeckým bičíkem, který kdysi Mynářovi darovala Jana Nečasová, dříve Nagyová.

V Havířově si stát začal pronajímat byty pro uprchlíky, protože ve speciálních zařízeních je plno. Ministr Chovanec ubezpečil občany, že noví sousedé budou v pohodě, protože do každého bytu bude přidělena tříčlenná hlídka cizinecké policie.

Nově vzniklá realitka Drobty po Rathovi s.r.o. se nečekaně rozjela a sám exhejtman chrochtá blahem, že jeho exmajetek kupují jen kamarádi a jejich kamarádi. Může tak chodit na návštěvy a na návštěvě v objektu nezabloudí, když bude chtít jít na záchod. Laškovně také poznamenal, že ví i o tajných vinných sklípcích, ale nikomu o jejich poloze nic nepoví.

vecerz

Ze zahraničí:

Americké letouny jsou v Turecku a chystá se úder na radikály. Adam B.Bartoš toto označil za matení světa, protože dle něj jediní radikálové žijí v Izraeli a on sám se považuje za radikála z opačného pólu a nikdo neavizoval, že by na Bartoše měl být podniknut letecký útok. Jeho ambulantní psychiatr se vyjádřil v tom smyslu, že doporučil Petru Hájkovi, aby nakoupil modely letadýlek a tyto po Bartošovi vrhal. Jeho ego tak bude ukojeno.

Lukašenko tvrdí, že Kreml má války plné zuby a chce ji ukončit. Nikdo ale neví, jaké války, protože Kreml sám dle Putina v žádné válce není a Putin takto doporučil Lukašenkovi klystýr a ricinový olej třikrát denně.

Dle našich přátel pirohů a matrjošek vynikající ruská civilizace vyprodukovala člověka, který zabil a rozčtvrtil těhotnou manželku a šest dětí. Dle prorusky orientovaných politologů, analytiků a vydavatele protiproudu za to může sledování odporného imperialistického filmu Mlčení jehňátek, protože dle Jiřího Babici se vrah chystal své oběti nakonec sníst. Tomu však zabránil fakt, že mu došel česnek a právě Babica nebyl po ruce, aby poradil, čím česnek nahradit.

Kosovo se rozhodlo, že své válečné zločince vydá mezinárodnímu tribunálu. V.Klausovi a R.Dolečkovi z toho upadla čelist do klozetu.

Počasí:

Kdyby náhodou pršelo, volejte 158. Policie dorazí do hodiny a tomu bordelu udělá rázný konec.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.