30.7.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 30.7.2015

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 30|07|2015

Z domova:

Česká pošta se rozhodla, že si vyzkouší své klienty. To, co je na jedné pobočce bráno jako balík, je na druhé pobočce považováno za dopis. Máte-li doma slona, neposílejte ho z první pobočky, na kterou narazíte, dejte si práci a obejděte jich více. Ušetříte.

Čeští miliardáři stěhují své firmy do Lucemburska. Na Florenci dnes byla pro miliardáře připravena zásoba žlutých autobusů pro personál jejich firem směrem tam, oni sami pojedou limuzínami a strojový park povezou na přívěsných vozících. 

Zahájených exekucí v ČR oproti loňsku ubylo, trestně stíhaných exekutorů přibylo. Ve Valdicích už mají pro případ odsouzení tito jedinci připraveny speciální cely, které mají dveře s modrým pruhem.

Tunel Blanka má být otevřen pro veřejnost 20. září a to od 10 do 14 hodin. Pak bude uzavřen a proběhne několikaletá generální rekonstrukce, kterou provedou pracovníci magistrátu v čele s primátorkou Krnáčovou. Bylo tak rozhodnuto, aby bylo jasné, kdo za nedostatky po rekonstrukci může, každý pracovník si sebou rekonstruovaný kus čitelně podepíše, kdo neumí psát, může se na místo své práce vymočit, aby tak zanechal výraznou pachovou stopu.

Ministr obrany Stropnický hodlá chtít po kolegovi Babišovi o více než dvě miliardy korun více do rozpočtu ministerstva obrany, prostředky mají jít na nábor. Před mateřskými školami pak budou stát příslušníci ozbrojených sil s koši laskomin a budou lákat chlapce a dokonce i děvčata, aby podepsali, že vstoupí do armády hned ve chvíli, kdy absolvují poslední povinnou prohlídku u dětského lékaře. Kdo podepíše, dostane ke sladkostem i vystřihovacího Pandura nebo svíčku ve tvaru Karla Kuhnla s knotem místo nosu. Tyto dárky nebudou stát nic, jsou z nevyčerpaných armádních zásob z dob předchozích vedení ministerstva.

Vláda schválila další plán na ještě tvrdší omezení nelegálního výkupu kovů. Nad severomoravskými a severočeskými vyhlášenými centry sběru všeho kovového bude létat  nepříliš vysoko vrtulník se silným magnetem a kdo bude přistižen, ten bude vyzdvižen a odnesen přímo před OČTŘ.

vecerz

Ze zahraničí:

Čínští hackeři útočí na USA. Kradou data. Naposledy zmizelo datum narození Hillary Clintonové, takže tato dáma má jedinečnou možnost tvrdit, že je jí teprve devětatřicet let.

Německý ministr financí dostal obrovskou dávku rozumu, zatím není známo, odkud zásilka, ve které se rozum nacházel, přišla. Sdělil totiž veřejnosti, že Evropská komise je příliš politická a neměla by určovat pravidla trhu. Naše redakce bude po zdroji rozumu pátrat a pokud se jí podaří nějakou krabici získat, zašle ji obratem do Strakovy akademie.

V Calais se prý uprchlíci snaží dostat do Eurotunnelu a proniknout do Velké Británie. Kdyby ten tunel stavěl Metrostav ve spolupráci s IDS, je problém uprchlíků vyřešen, protože by se po jeho průchodu buď utopili nebo by vylezli v centru Bogoty.

Taliban potvrdil smrt jednookého Umara, nahradí jej osminohý Mustafa, kterého měla Umarova teta s oblíbeným pavoukem Usámy bin Ládina..

Počasí: 

Pokud bude pršet, bude déšť tentokráte padat opět z nebe dolů, takže si deštník roztáhněte nad sebou a nestůjte na něm — budete vypadat jako blbci a ještě k tomu zmoknete.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 850,00 Kč
Vybráno 22.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Loading...
politicon-banner
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.