3.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 3.8.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 03|08|2015

Omluva:

Omlouváme se tímto kancléři s prověrkou na cestě Mynářovi, že jsme mu ve víkendovém vydání přidali do jména „l“. Jednak nikdy nenapsal knihu „Mráz přichází z Kremlu“ a naopak pravidelně a s nadšením sleduje každoročně Mrazíka a přehlídku na Rudém náměstí.

Z domova:

Ministryně pro sociální smír Marksová navrhuje zvýšení minimální mzdy. Kde na to zaměstnavatelé seženou prachy, to ji nějak zvlášť nezajímá. Je to prý pouhých 900 Kč, což znamená asi půl hodiny pobytu v solidní herně, kde se na toto zvýšení již těší a korigujou příslušné nevýherní stroje.

Pražští taxíkáři prý dluží městu přes 200 mil. Kč na pokutách a zaplatili jen nepatrný zlomek. Zdeněk Ponert k tomu uvedl, že až se stane primátorem, bude pokutová amnestie a taxíkářům odeberou taxametry, protože co je komu do toho, kudy jede a za kolik.

S růstem letních teplot přibývá uprchlíků, ministr Chovanec uklidňuje národ, že s příchodem podzimu budou migrovat do teplých krajin a ve Vyšních Lhotách bude zřízeno rehabilitační zařízení pro státní zaměstnance postižené úžehem a úpalem, proti čemuž už místní sepisují petici.

Podle průzkumů jsou v ČR lidé spokojení a spokojenější jsou ženy. Nejspokojenější je paní Nachtigalová ze samoty u Horní Lomné, které v roce 1990 při opravách odpojili elektřinu a od té doby nesleduje zprávy a nechává si donášet nákupy a drby vnučkou Karkulkou. Dožívá se tím pádem požehnaných 110 let.

V Liberci vyhodil opilý muž z okna buchtu a poškodil tak auto. Buchta byla upečena v roce 1985 tehdejším státním podnikem a muž ji měl původně uschovanou jako vzpomínku na mládí, kdy byly buchty za 3,50 Kčs. Opilci hrozí stíhání ve chvíli, kdy vystřízliví, k čemuž se nechystá.

vecerz

Ze zahraničí:

Je tak velké vedro, že na hranicích Schengenu vzplály hraniční závory.

Janukovyčův muž založil po vzoru E. Beneše exilovou vládu. V Moskvě. Pokud se mu z exilu za pomoci Haase podaří svrhnout Porošenka, zavede na Ukrajině několikanásobný trest smrti umučením a k tomuto účelu už zakoupil práva na vysílání všech sovětských seriálů od roku 1970.

Obama chce snížit emise o třetinu a počínaje dnešním dnem nejí rodina Obamova luštěniny a segedínský guláš.

V Rusku stoupá výše úplatků a Putinovi úředníci se pyšní hodinkami v ceně mnohonásobků měsíční mzdy. Není to divné vůbec nikomu a prezident Putin z rozšiřování těchto zpráv obvinil zkorumpované novináře.

V Británii hrozí za pronajímání bytů nelegálním imigrantům vězení, u nás „Čestné uznání ochránkyně práv“ s fotografií, vlastnoručním podpisem a otiskem rtů Anny Šabatové.

Počasí:

Vzhledem ke stoupajícím teplotám by bylo vhodné, aby majitelé venkovních teploměrů tyto odebrali ze zdí, aby nedocházelo k praskání a následnému vyměšování tekutiny, která ukazuje teplotu. Je to neekologické a klouže to. V Jáchymově si zlomil nosorožec nohu právě na loužičce pod teploměrem.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...