3.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 3.8.2015

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 03|08|2015

Omluva:

Omlouváme se tímto kancléři s prověrkou na cestě Mynářovi, že jsme mu ve víkendovém vydání přidali do jména „l“. Jednak nikdy nenapsal knihu „Mráz přichází z Kremlu“ a naopak pravidelně a s nadšením sleduje každoročně Mrazíka a přehlídku na Rudém náměstí.

Z domova:

Ministryně pro sociální smír Marksová navrhuje zvýšení minimální mzdy. Kde na to zaměstnavatelé seženou prachy, to ji nějak zvlášť nezajímá. Je to prý pouhých 900 Kč, což znamená asi půl hodiny pobytu v solidní herně, kde se na toto zvýšení již těší a korigujou příslušné nevýherní stroje.

Pražští taxíkáři prý dluží městu přes 200 mil. Kč na pokutách a zaplatili jen nepatrný zlomek. Zdeněk Ponert k tomu uvedl, že až se stane primátorem, bude pokutová amnestie a taxíkářům odeberou taxametry, protože co je komu do toho, kudy jede a za kolik.

S růstem letních teplot přibývá uprchlíků, ministr Chovanec uklidňuje národ, že s příchodem podzimu budou migrovat do teplých krajin a ve Vyšních Lhotách bude zřízeno rehabilitační zařízení pro státní zaměstnance postižené úžehem a úpalem, proti čemuž už místní sepisují petici.

Podle průzkumů jsou v ČR lidé spokojení a spokojenější jsou ženy. Nejspokojenější je paní Nachtigalová ze samoty u Horní Lomné, které v roce 1990 při opravách odpojili elektřinu a od té doby nesleduje zprávy a nechává si donášet nákupy a drby vnučkou Karkulkou. Dožívá se tím pádem požehnaných 110 let.

V Liberci vyhodil opilý muž z okna buchtu a poškodil tak auto. Buchta byla upečena v roce 1985 tehdejším státním podnikem a muž ji měl původně uschovanou jako vzpomínku na mládí, kdy byly buchty za 3,50 Kčs. Opilci hrozí stíhání ve chvíli, kdy vystřízliví, k čemuž se nechystá.

vecerz

Ze zahraničí:

Je tak velké vedro, že na hranicích Schengenu vzplály hraniční závory.

Janukovyčův muž založil po vzoru E. Beneše exilovou vládu. V Moskvě. Pokud se mu z exilu za pomoci Haase podaří svrhnout Porošenka, zavede na Ukrajině několikanásobný trest smrti umučením a k tomuto účelu už zakoupil práva na vysílání všech sovětských seriálů od roku 1970.

Obama chce snížit emise o třetinu a počínaje dnešním dnem nejí rodina Obamova luštěniny a segedínský guláš.

V Rusku stoupá výše úplatků a Putinovi úředníci se pyšní hodinkami v ceně mnohonásobků měsíční mzdy. Není to divné vůbec nikomu a prezident Putin z rozšiřování těchto zpráv obvinil zkorumpované novináře.

V Británii hrozí za pronajímání bytů nelegálním imigrantům vězení, u nás „Čestné uznání ochránkyně práv“ s fotografií, vlastnoručním podpisem a otiskem rtů Anny Šabatové.

Počasí:

Vzhledem ke stoupajícím teplotám by bylo vhodné, aby majitelé venkovních teploměrů tyto odebrali ze zdí, aby nedocházelo k praskání a následnému vyměšování tekutiny, která ukazuje teplotu. Je to neekologické a klouže to. V Jáchymově si zlomil nosorožec nohu právě na loužičce pod teploměrem.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.