28.7.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 28.7.2015

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 2,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 28|07|2015

Z domova:

Premiér Sobotka kritizuje nízké pudy Miloše Zemana. Při poslední návštěvě Hradu Zeman klečel na čtyřech, vrčel a když si chtěl Sobotka sednout, začal mu očichávat zadek. Krom toho president prý neustále rozdmýchává nesnášenlivost. Nesnáší dokonce už ani vejce, takže Bohouš po Milošovi neměl při návštěvě ani co hodit.

Přes ČR prý projede další konvoj americké armády. Rudohnědá domobrana už šije praporce a báby brousí kosy a hledají po půdách cepy. Prateta Marty Semelové při hledání cepu na půdě usnula a zdálo se jí o styku s Klementem Gottwaldem. Druhý den byla na kontrole u fifinologa a je prý v jiném stavu-narodí se jí srp a kladivo.

Trest pro Janouška platí, rozhodl Nejvyšší soud. Brněnská věznice tedy nepřichází o nástupce Babinského a Janoušek nakonec celý svůj pobyt za mřížemi ohodnotil jako příjemný ozdravný pobyt.

Exprimátor Hudeček se stahuje z politiky. Se stahováním zašel dokonce tak daleko, že ho hajnej honil po Brdech se staženejma kalhotama, když Hudečka přepadl uprostřed porostu řídký případ hustého běhání.

Kontrola v Praze odhalila deset nelegálních heren, náš reportér objevil náhodou v Chomutově jednu, ale pořádnou. Přes dvacet automatů na půdě rodinného domu v centru města a všechny se tvářej jako vypnuté, akorát je na každým popelník s ještě doutnajícím cigárem.

vecerz

Ze zahraničí:

Spolkové země prý nezvládají množství utečenců. Země, které by mohly účinně pomoci zase nezvládají samy sebe. Český boss vnitra Chovanec zapůjčí maďarskému náckovi dokonce techniku na stavbu plotu a několik policistů, se kterými si neví v ČR rady. Ale aby třeba Marksová — Tominová půjčila do Německa nějaké spacáky, kterých mají dost u Marksů i u Tominů, k tomu se nemá.

Norská komise začne o dětech Michalákových rozhodovat v září, nebylo však sděleno, v kterém roce. Je takto možné, že za několik desítek let se komise sejde a rozhodne o umístění dětí Michalákových do některého z norských penzionů pro důchodce.

Švédové objevili u svých břehů vrak tajemné ponorky, která nese nápisy v azbuce. Komise pro rezavé ponorky při OSN konstatovala, že se jedná zřejmě o osobní ponorku V.I.Lenina, který v ní vždy prchal za milenkami  před Krupskou, když měla své dny a když natáh kecky, Stalin ji nechal potopit, aby nebyl Uljanov za kurevníka.

Vězni v Peru uspořádali vojenskou přehlídku a z molitanu si vyrobili tank. Není třeba dále komentovat, tato informace je sama o sobě dostatečně silná.

Počasí:

Ochladilo se. Nanuky vydrží ještě minimálně tři dna na slunci déle než minutu, pak opět teploty stoupnou tak, že se samovznítí i krbové zápalky ve sklepě. Biozátěž je 120kg, měl bych začít hubnout.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
1 komentář
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.