28.7.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 28.7.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 28|07|2015

Z domova:

Premiér Sobotka kritizuje nízké pudy Miloše Zemana. Při poslední návštěvě Hradu Zeman klečel na čtyřech, vrčel a když si chtěl Sobotka sednout, začal mu očichávat zadek. Krom toho president prý neustále rozdmýchává nesnášenlivost. Nesnáší dokonce už ani vejce, takže Bohouš po Milošovi neměl při návštěvě ani co hodit.

Přes ČR prý projede další konvoj americké armády. Rudohnědá domobrana už šije praporce a báby brousí kosy a hledají po půdách cepy. Prateta Marty Semelové při hledání cepu na půdě usnula a zdálo se jí o styku s Klementem Gottwaldem. Druhý den byla na kontrole u fifinologa a je prý v jiném stavu-narodí se jí srp a kladivo.

Trest pro Janouška platí, rozhodl Nejvyšší soud. Brněnská věznice tedy nepřichází o nástupce Babinského a Janoušek nakonec celý svůj pobyt za mřížemi ohodnotil jako příjemný ozdravný pobyt.

Exprimátor Hudeček se stahuje z politiky. Se stahováním zašel dokonce tak daleko, že ho hajnej honil po Brdech se staženejma kalhotama, když Hudečka přepadl uprostřed porostu řídký případ hustého běhání.

Kontrola v Praze odhalila deset nelegálních heren, náš reportér objevil náhodou v Chomutově jednu, ale pořádnou. Přes dvacet automatů na půdě rodinného domu v centru města a všechny se tvářej jako vypnuté, akorát je na každým popelník s ještě doutnajícím cigárem.

vecerz

Ze zahraničí:

Spolkové země prý nezvládají množství utečenců. Země, které by mohly účinně pomoci zase nezvládají samy sebe. Český boss vnitra Chovanec zapůjčí maďarskému náckovi dokonce techniku na stavbu plotu a několik policistů, se kterými si neví v ČR rady. Ale aby třeba Marksová — Tominová půjčila do Německa nějaké spacáky, kterých mají dost u Marksů i u Tominů, k tomu se nemá.

Norská komise začne o dětech Michalákových rozhodovat v září, nebylo však sděleno, v kterém roce. Je takto možné, že za několik desítek let se komise sejde a rozhodne o umístění dětí Michalákových do některého z norských penzionů pro důchodce.

Švédové objevili u svých břehů vrak tajemné ponorky, která nese nápisy v azbuce. Komise pro rezavé ponorky při OSN konstatovala, že se jedná zřejmě o osobní ponorku V.I.Lenina, který v ní vždy prchal za milenkami  před Krupskou, když měla své dny a když natáh kecky, Stalin ji nechal potopit, aby nebyl Uljanov za kurevníka.

Vězni v Peru uspořádali vojenskou přehlídku a z molitanu si vyrobili tank. Není třeba dále komentovat, tato informace je sama o sobě dostatečně silná.

Počasí:

Ochladilo se. Nanuky vydrží ještě minimálně tři dna na slunci déle než minutu, pak opět teploty stoupnou tak, že se samovznítí i krbové zápalky ve sklepě. Biozátěž je 120kg, měl bych začít hubnout.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 15 750,00 Kč
Vybráno 45.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 41 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 2,70 out of 5)
Loading...