2.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Večerní zprávy 2.8.2015

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MOLDRZYK 02|08|2015

Z domova:

Během víkendu smolil David Rath obhajobu pro odvolací soud. On a jeho advokátka obvolávají a obepisují výrobce krabicových vín a žádají je, aby se přiznali, kdo z nich v krabicích schovává tržby.

Zeman říká uprchlíkům, že je nikdo nezval a notuje si s dalšími. Zemana ale většinou taky nikdo nikam nezve a on se tam vetře s konstatováním, že hlava státu musí být v každé prdeli.

V Podolí na kolejích prý bydlí studenti se štěnicemi a šváby. Podle správy ubytovacích zařízení je to tak správně a naplňuje to zcela nový program „Zvířátko ke každému člověku“ vyhlášen ministerstvem životního prostředí.

Ministr dopravy Ťok kritizuje vládu kvůli mýtu. Ve Vysokém Mýtě už kvůli tomu Spolek přátel trpaslíků svolal na příští víkend demonstraci.

Mlynářova prověrka se prý zvolna blíží k závěru, řekl Miloš Zeman. Její výsledky sdělí Mynář ve své poslední vůli, která bude zveřejněna přesně 19 let po jeho skonu.

V právnických voliérách to vře. Ministr Pelikán tvrdí, že exekutor Vrána musí skončit. V opačném případě Pelikán Vránu uklove.

vecerz

Ze zahraničí:

Kim Čong-un dostal cenu za boj s imperialisty. Její součástí je 6km lana na oprátky a pozlacená gilotina, kterou zdobí faximile podpisů Stalina, Hitlera a Kimova dědečka.

Střelci z amerického Texasu se hrubě nevyplatila střelba na pásovce. Když po pásovci vystřelil, střela se odrazila od krunýře a zasáhla samotného střelce, kterému rozdrtila čelist. Sám pásovec vydal prohlášení, že se tedy z jeho strany nejednalo o žádnou podpásovku.

Venezuelskému prezidentovi Madurovi se země rozpadá pod rudýma rukama, jelikož neumí hospodařit. Jako vždy za vše mohou USA a kapitalisté, kteří vy chtěli, aby občané Venezuely pracovali, což je dle současné místní vlády porušováním lidských práv.

Vře to i ve sportovním světě, rozpadlo se beachvolejbalové duo Kiki a Maki. Kiki obviňuje Maki a naopak. Podle neověřených zpráv se uvažovalo dokonce o tom, že by místo Kiki nastoupil napříště dříve nadějný basketbalista Václav Klaus, který se v Institutu hryže nudou a Maki by se přejmenovala na Makikinu.

Počasí:

Prý jednou pořádně zaprší. Kdy a kde, to netuší ani bývalí zaměstnanci prognosťáku a někteří nám dokonce sprostě neberou mobil.

ZDROJ: Fcb Tomáš Moldrzyk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 14 611,00 Kč
Vybráno 41.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 21 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 2,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.