SPOLECNOSTVIZE
17.1.2018
Kategorie: Společnost

Ve jménu demokracie jsou schopni nastolit totalitu

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA

Kdo? Hlídači politické korektnosti, hlídači lidských práv nepráv, hlídači sexuální pestrosti a barevného světa různorodosti. Dobromilové a Dobromily celého světa.

To si tak žijete ve světě zvaném demokratický a nejdou zjistíte, že kritika je možná, ale jen do vlastních řad. Kritizovat přístup liberálních „demokratů“ k náboženstvím, sexuálním otázkám je brán přinejmenším jako znak netolerance. Nejlepší je, když jásáte nad každou nově objevenou sexuální orientací, rozplýváte se nad tím, že v KSA dovolili ženám chodit na fotbal a řídit auta. Přeci jen, ukázat na určitá pozitiva něčeho, kde jinak žádné nejsou, je nejlepší zbraní proti kritikům. Sice v mnohých islámských zemích pronásledují křesťany, v KSA žijí křesťané ve strachu, ale podívej se na to jinak. Je to islámská země a ženy ta mohou řídit auta, chodit na fotbal, a dokonce tam otevřeli kino. Necítí u srdce takové šveholení? Takový krásný pocit závanu multikulturalismu? I ten kebab pak chutná lépe.

To samé se sexuální různorodosti. Je přeci hezké, když člověk se ráno cítí ženou, odpoledne mužem a večer je bezpohlavní. Což je logické. Plus a minus se neutralizují. Jenže zkus odmítnout upéci dort stejnopohlavnímu páru, protože to odporuje tvému přesvědčení. Čeká tě soudpokuta a veřejné lynčování v médiích. To samé, když jsi křesťan a jsi proti potratům, v některých zemích tě zavřou do vězení a církvím nakazují, že jejich organizace musí být pro-potratové. Kde je osobní svědomí, kde je přesvědčení jedince? Vše je nadřazeno zájmu veřejného „blaha“. Ve Francii blahé doby, padaly hlavy těch, kdo nesdíleli myšlenky Výboru pro veřejné blaho. Tady je zatím pohoda, stačí jen člověka společensky zesměšnit a mnohdy tím o ekonomicky zničit.

Díváš se nemravně na ženu, protože jsi muž a ženy tě přitahují? Měl jsi chuť plácnout ženu po zadku, pohladit jí po ruce, nebo dokonce jí říci, že je hezká? Jsi postaven na úroveň těch, kteří ženy znásilňují. Jsi žena a kampaň proti mužům se ti nelíbí? Tak znevažuješ oběti sexuálního násilí. Neexistuje nevina, jen vina, obvinění a společenská smrt. Oběť se nejen nemůže bránit, ale ani nemá možnost. Stačí jen říct kouzelná slova Me too. Sbohem galantní rytíři, kteří jste dámu chtěli požádat o tanec, protože co kdyby vám při tanci ruka sjela na její pozadí. Me too.

Kritizuješ přistěhovaleckou politiku, kritizuješ soužití několik kultur v jedné zemi? Kritizuješ chování cizinců? Barbare, kde jsi zůstal, žijeme ve dvacátém století a každý má právo vyznávat svoji kulturu, ale ty kříže odstraníme, aby jim nevadili.Odstraníme i kříž se sochy papeže, protože jsme sekulární společnost a kříž je přeci náboženský symbol. Sochu papeže necháme, protože stejně nikdo neví co znamená ta podivná čepice na jeho hlavě. Modlící muslimové v ulicích už nevadí, tedy vadí, ale ne státu.Možná proto, že nahrazují uklízecí čety, protože prach z ulice odnesou na svých kalhotech. Ušetří se tak na mzdách metařů.

Nechápete, že tohle je úžasný svět? Zaostalci jste pokud nechápete. Nejspíše budete mít základní vzdělání a budete voliči Zemana. Možná Zemana ne, ale voliči šikmookého Čecha určitě. Také ne? Tak jste asi „debilní“. Protože kdo jiný může být proti celé té kráse liberální demokracie a zároveň nebýt voličem Zemana a Čechoponce?

A vůbec, nejkrásnější je islám a tak se děti učí jak se modlit v mešitě. Už nebudeme říkat Bůh,ale Alláh. A budeme spolu konvertovat k islámu a pak půjdeme do Betléma protestovat proti Trumpovi, protože řekl, že Jeruzalém je židovský. Dudlajdá.

A pak zazvoní zvonec a demokracie bude konec.

martin-kavka19803062_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 755,00 Kč
Vybráno 13.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.