notre-dame-fire-crop1504a
9.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Ve Francii jsou postaveny dvě nové mešity každý měsíc, za stejnou dobu jsou zničeny dva kostely

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Za rok se tak jedná průměrně o 24 nových mešit a 24 zbouraných či vyhořelých kostelů.Ve Francii nicméně hoří kostely každý týden, ne vždy však dojde k zásadní devastaci svatostánku, mnohdy vyhoří jen část, která je zrekonstruována, někdy se ovšem ani při vší snaze kostel muslimům zapálit nepodaří a ohoří jen pár kousků nábytku. O podobných případech jsem zde nedávno psala, nicméně o mnoha vyhořelých kostelích se ani nedozvíme, nejde-li přímo o objekt významu Notre Dame.

 

Francie a její úbytek kostelů se současně narůstajícím počtem mešit je zářným příkladem toho, jak je země islamizována. K hlavním znakům islamizace patří především ubývání původních nemuslimských svatostánků (ať už křesťanských kostelů nebo hinduistických a buddhistických chrámů v asijských zemích) a ruku v ruce s jejich úbytkem přibývání mešit a modliteben.

V podobné situaci jako Francie je ovšem například i Velká Británie, Švédsko, Německo, Belgie, Rakousko nebo Holandsko. Tam všude a v několika dalších zemích je zaznamenáván úbytek kostelů a především rostoucí počet mešit.
.

Nicméně i tyto země nějak začínaly. Islamizace se v první fázi projevuje rostoucím počtem kebabáren. Tuto fázi už má za sebou drtivá většina evropských zemí, snad jediné Slovensko v této fázi i setrvává. Další země, k nimž patří i ČR, se nachází ve druhé fázi, která povoluje nejen výstavbu mešit, ale také zavádí tresty za islamofobii, přičemž vláda muslimům stále více podlézá. U nás jde např. o uznání možnosti hidžábů na školách či schválení islámské obce, k němuž došlo již 10 let nazpět, takže letos již získají muslimové v rámci své komunity mnohem vyšší práva, včetně šaría sňatků či islámských škol.

Francie a další výše uvedené země se ovšem nachází již ve třetí fázi, která je poslední fází před konečnou islamizací, přičemž Francie tak doplácí na svoji koloniální minulost, Švédsko pro změnu na mnohaletou politiku podpory multikulturalismu.

Hořící či zvandalizované kostely jsou problémem zejména v zemích, kde je islamizace ve fázi, kdy se již jen čeká na přečíslení původních obyvatel muslimy. V těchto zemích už mají muslimové svá ghetta, v jejichž rámci platí šaría.  Porodnost muslimek, které mají v Evropě nejčastěji 4-6 dětí, je nesrovnatelně vyšší v porovnání s porodností Evropanek, která povážlivě klesá a půjde-li to tak dál, zastaví se pod hranicí 1 dítěte na 1 ženu.

.

Ničení kostelů na jedné straně a výstavba mešit na straně druhé má tak mnohem vyšší symboliku, než kdo tuší. Nejde zde o náboženství, ale o názornou ukázku toho, kdo si nyní Evropu přebírá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 750 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)