babis rouska
24.6.2021
Kategorie: Politika

Vážený spoluobčane Babiši …

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKAT… dostal jsem od Vás do schránky psaní: Důležité. Do vlastních rukou. Omlouvám se předem, ukázal jsem ho i své ženě. Tedy lépe řečeno, ona ho otevřela první, protože nebylo uvedeno do čí rukou. Prostě chaos.

A v celém duchu je i Vaše psaní, kde nás oslovujete jako vážené spoluobčany. Pojímáte to jako chloubu, co jste vše dobrého pro nás vykonal. A asi si myslíte, že Vám to někdo zbaští, či snad dokonce že Vás budu volit. V naší rodině neplatí ani jedno.

Vychvalujete se za rekordní důchody, vyšší platy, nízké daně. Zároveň dodáváte, že finance máme pod kontrolou a srovnáváte nás s Rakouskem, Německem a Francií, které jsou zadluženi více jak my. Již nedodáváte, že tyto země mají již vybudovanou infrastrukturu, dálnice, perfektní železnice. To my ne. My jenom dle Vás můžeme v klidu na tu jejich úroveň dluhu dojít, ale vlastně to jenom projíme. Neuvádíte též, že za doby pandemie sice máme vysoký deficit (může za to pandemie, ne Vy – za doby hospodářské krize za to ale mohl podle Vás Kalousek a ne ta krize), ale že ten deficit je plánován v gigantických rozměrech i na příští roky a to už máme hospodářsky růst. A podle Národní rozpočtové rady za ten deficit nemůže jen pandemie, ale i bezhlavé rozhazování.

Chlubíte se dálnicemi. Za 4 roky jsme postavili dle Vás 59,3 km dálnic. Nevím, jestli to s ohledem na stovky kilometrů nových dálnic v Maďarsku a Polsku myslíte jako vtip. Ale Vy tomu asi věříte. A zakončujete to glosou, že jsme začali stavět D4 do Strakonic. A to je už přímo výsměch. Víme, jak dlouho se u nás o dálnicích hovoří, plánuje, schvaluje, odvolává se, soudí … Já jsem si prostě zvykl, že dokud nepřijede bagr, tak jsou vše jen plané sliby. Pak už to jede, ale ten bagr prostě musí přijet. Osobně jste na začátku měsíce poklepával na počáteční kámen stavby D4. Nevím, pokolikáté se již začínala stavět. A včera (úterý 22.06.2021) jsem tam jel a na celém úseku opravdu není ani bagr, ani dělník, ba ani lopata. Ne pane premiére, nezačali jste stavět. Pouze jste před kamerami poklepali na základní kámen.

A jenom technická poznámka – píšete, že D4 vede do Strakonic. Nevede a ani nepovede. Má se stavět mezi Příbramí a Pískem. Ale chápu, že to je asi pod Vaší rozlišovací schopnost. Důležité jsou přeci ty kamery.

Chlubíte se, že jsme zmodernizovali armádu, tedy její výbavu. A konkretizujete: nové obrněné transportéry (fakt? Zatím se o nich jen mluví), radiolokátory, vrtulníky a tisíce nových útočných pušek a pistolí. Cudně zamlčujete, že příští rok chcete peníze armádě zase škrtat a do spojencům slíbených 2% HDP máme pořád dál a dál. A to jak finančně, tak časově.

A na závěr jsem si nechal Váš boj za české zájmy. Cituji Vás: „Z fondů EU jsem vyjednal 978 miliard korun na příštích 7 let, z toho jsem svojí urputností pro Česko vyboxoval 42 miliard navíc.“

To jsou jistě ohromná čísla. Já vidím toastovací linku Penam. EU tvrdí, že ta dotace byla neoprávněná. Vy a Vaši ministři, za podpory celé české plejády odborných znalců a právníků tvrdíte, že byla oprávněná. Já tvrdím, že se jedná jen o to, zda tu dotaci zaplatí EU, nebo my, jako daňoví poplatníci. Zatím jsme ji zaplatili my a nemyslím si, že se na tom něco změní. Ale ať to dopadne jakkoliv, jedno je jisté – Vy pane premiére tu dotaci dostanete a je jedno od koho.

Na začátku svého dopisu žádáte: „Zkuste mu (tomu dopisu), prosím, věnovat 5 minut svého času. I kdyby to mělo být posledních 5 minut, které mi ve svém životě věnujete.“ Věnoval jsem tomu času víc, protože takových nehorázností pohromadě najdete někde jen zřídka. A budu se snažit Vám věnovat i ještě více jak 5 minut, protože je nutno na lži a výmysly upozorňovat. A doufám, že po volbách už nebude potřeba Vám věnovat už ani minutu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 825 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,34 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)