holinek3

Varování: Udavači, lháři a manipulátoři mezi námi

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Velmi dlouho jsem přemýšlel, zdali mám tento prostor zaneřádit tématem, které je více méně soukromé. Jedná se o můj letitý spor s psychopatickým manipulativním fízlem, který zde na PP v komentářích exhiboval se svými výblitky dlouhý čas. Chtěl jsem, pravda, si to jet s ním vyříkat z očí do očí, osobní diskusí, ale reagoval na moji nabídku tak, že podal na policii trestní oznámení, že mu prý vyhrožuji. Musím tedy zde a takto.

 

Tato morální troska estébáckých praktik a bolševického smýšlení se jmenuje Bořivoj Holínek. Po posledním dění jsem dospěl k názoru, že také musím varovat všechny, které by někdy v budoucnosti Holínek oslovil nebo jim zkřížil životní cestu. Varovat před nelidskou kreaturou v masce dobrotivého dědečka, která vám chce udělat ze života i práce peklo.

V počátku vztahu Holínek – PP – já to bylo jako u každého klasického psychopata. Holínek se mi vtíral do přízně, PP vynášel do nebes a vyloženě mi lezl do prdele. Už tenkrát jsem byl z jeho počínání nesvůj, protože to dělal tak vlezle a nepříjemně, že jsem na něj raději nereagoval. Bylo jasné, že na PP leží téměř celý den, a že je jeho jedinou zábavou. Komentoval tam také kde co. Ve dne, v noci, ráno, večer. Pořád. Vydával se za věřícího katolíka pravicového smýšlení. Ale začal v tom kvantu komentářů dělat chyby. Občas se neudržel a poodhalil svou pravou masku bolševického fízla. Někteří jej prohlédli, začali mu v diskusích oplácet stejnou mincí a nenávisti nemocný Holínek definitivně ztratil nervy. Jako každý takto duševně nemocný člověk nesnesl jiný názor nebo oponenturu k jeho osobě. Viníka sraček, do kterých se diskuse v jeho podání dostala, našel brzy. Je jím samozřejmě majitel PP, neboť si dovolil nemazat jemu nepříjemné komenty.

V tuto chvíli padla maska hodného dědečka a zjevila se pravá tvář Bořivoje Holínka. Email PP přetékal výhrůžnými zprávami, kde vyhrožoval, urážel, dehonestoval, pomlouval, lhal. Přišly jich za jediný den i desítky. Na policii ČR od něj dorazila první udání a trestní oznámení na PP a mou osobu. Začal rozesílat na všechny strany (i mnoha autorům PP) jedovaté sliny, kde se podle snažil Pravý prostor co nejvíce očernit a zdiskreditovat.

Říkáte si asi proč se tím vůbec zabývat. Jeden magor, na kterého není třeba reagovat. Ano, jde to, ale ne však do nekonečna. Pokud toto trvá ne několik týdnů, měsíců, ale roků a vy musíte kvůli tomu neustále podávat vysvětlení policii, žít v nejistotě, kdy těm, naštěstí velmi rozumným policistům, taky dojde trpělivost a aby měli od něj pokoj, jedno udání neodloží a budete muset kvůli cvokovi absolvovat soudní jednání, jehož výsledek při stavu dnešní české justice není vůbec předvidatelný, na náladě vám to nepřidá. Otravuje vás to, nebaví vás to. Jenže Holínek je jako nenasytná pijavice, jeho aktivity proti mně a PP nejenže nezeslabují, ale naopak přikládá pod kotel stále více.

Snad tisíckrát jsem mu snažil vysvětlit, že když nebude na PP chodit a diskutovat, nebude mít problémy s lidmi, kteří se mu nelíbí. Nic takového ovšem Holínek neměl v plánu. Jeho životní náplní je fízlování, estébácké udavačské složky a jedovaté slintání frustrovaného dědka. Tedy PP se stal středobodem jeho posraného života, na kterém se nyní momentálně realizuje. Dostal tedy před pár měsíci do diskusí na PP ban, aby se tam jeho jméno vůbec nevyskytovalo a on neměl “důvod” to tam dále rozesírat a také, aby neměl “palivo” pro další a další trestní oznámení. A co se stalo?

Nezměnilo se prakticky nic. Holínek leží na PP každý den. Bedlivě stále vše v diskusích monitoruje a zakládá do složek, jak mne svými maily také stále informuje. I jen nepatrná zmínka, připomínající jeho jméno mu je dobrá pro fízlovskou archivaci a “oznámení na příslušná místa”.

To ovšem není to nejhorší. Vzhledem k tomu, že policie zřejmě tedy nekoná podle psychopatických představ udavače, našel si cestu jak ještě více přitlačit na pilu. Začal PP označovat za antisemitický a v tomto duchu vyhrožuje dalšími trestními oznámeními na majitele. To už není v dnešním politicky korektním světě žádná legrace, to je velmi vážné obvinění, kdy žalovanému hrozí i kriminál.

Když se jej zeptáte, zda by zdokladoval jediný antisemitický článek na PP, samozřejmě mlčí. On tam totiž žádný takový není. PP se hrdě hlásí k přátelství s Izraelem, podporuje židovské kulturní akce a je tomuto etniku celkově velmi příznivě nakloněn. To ovšem Holínkovi nevadí. Tvrdí, že je to v diskusích, kde můžeme nějaké antisemitické výroky najít. No … pokud bychom touto logikou měli posuzovat antisemitismus, když si nějací ubožáci v komentáři honí na židech své ego, tak jsou antisemitické všechny zpravodajské weby na světě. To je mentálně vyšinutá logika soudruha Holínka. Bohužel dnes velmi nebezpečná.

Nejnověji si založil facebookový profil. Mimo “uoztomilých zuížátek a kuajinek” se sladkými cancy, které mají u takto postižených lidí maskovat pravý účel profilu, zde najdeme hlavně plivance na PP a samozřejmě mou osobu. Mimo jiné zde Holínek tvrdí, že PP je web proputinovský a proruský. Další manipulativní lež, na kterou jsem se tedy v komentu pod tímto jeho statusem dotázal, zdali by opět mohl dát jediný odkaz, kde PP adoruje Rusko nebo Putina. A hádejte co, milé děti, lhář to nevydržel a můj koment raději smazal.

h1

Holínkův facebook: Hana Lipovská by prý byla dobrou koncipientkou Josefa Urválka. Tvrdí Holínek – “pravičák a věřící křesťan”. Hnus.

h2

Holínkův facebook: PP je prý proruský web. Zdroj je pro Holínka Jan Cemper, manipulatori.cz

h3

Holínkův facebook: Prý jsem na sebe navlékl sukni SLOVANKY, tedy, že jsem to psal asi já, tvrdí “pravdomluvný” Holínek

h4

Holínkův facebook: Prý na PP již nechodí a nic tam nefízluje

h5

Holínkův facebook: Udání není udání, ale písemná reakce, tvrdí udavač a manipulátor. A ještě mi dal na čelo terč, asi by mne nejraději zastřelil?

h6

Holínkův facebook: Holínek je pravičák a PP levicový web, tvrdí Holínek

h9

Holínkův facebook: Další zdroje manipulátora a udavače Holínka – Milion chvilek, forum 24.

Takže varuji, milí přátelé. Varuji před tímto typem vyšinutých, zlých, frustrovaných a zamindrákovaných lidí. Holínek se na svém facebookovém profilu odkopal okamžitě.

Jaké si vybírá zdroje pro svoje slinty? Manipulatori.cz Jana Cempera či Forum.24 Pavla Šafra. Jeden levicový extrémista, druhý zmatený pseudopravičák, eurosocialista, stejně jako jejich plátky. Ano, to je mi stokrát milejší jednoduchý Pepa, který v diskusích na PP vychvaluje komunistický režim před rokem 1989, ale otevřeně, bez skrývání a manipulací, než novodobí fízlové jako je Holínek, Cemper či Šafr, vydávající se za pravičáky či dokonce věřící křesťany, ale přitom jsou to jen mentální bolševici, udavači, práskači, praktikující metody StB, manipulátoři, nestoudní lháři a nenávistné komunistické svině.

Tito lidé jsou tím pravým dnešním zlem, tím pravým nebezpečím pro všechny svobodomyslné, pravicově smýšlející lidi. Nenechme se jimi zmanipulovat, nenechme se jimi zastrašit, ukazujme na ně a pišme o nich. Vytěsněme je se společnosti slušných lidí, nenechávejme je dále škodit. I za tu cenu, že nás budou udávat každý den.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 591 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (55 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
148 komentářů
  • Redakce
  • Redakce
  • Redakce
  • Redakce
  • Redakce
  • Redakce
 1. Redakce

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)