komunistksc
21.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Historie

Varování G. Edwarda Griffina z roku 1969

Sdílejte článek:

JANE K.

Text videa v angličtině, s anglickými titulky, které je možno najít na stránce ZDE.

Již v r. 1928 prohlásili komunisté, že rasové rozdíly mezi našimi lidmi představovaly ten nejslabší a nejzranitelnější bod v našem společenském zřízení. Tím, že stále zkoušeli tento bod napadat měli za to, že nakonec něco povolí a že Američané pak mohou být rozděleni a oslabeni a snad i popuzeni jeden proti druhému v otevřeném boji.

GRIFFINNesmíme si myslet, že komunisté mají své agitátory pouze v černošských částech. Tito lidé pracují na obou stranách ulice. Chtějí vyvolat nenávist, násilí a krveprolití mezi lidskými rasami a je jim jedno jakým způsobem to docílí, anebo koho na to použijí, třeba i děti, když to bude potřeba.
Zde je kniha, o které si myslím, že by měla být v každé rodině. Jmenuje se “Barva, komunismus a zdravý selský rozum.” Napsal ji Manning Johnson.

Tento člověk vstoupil do komunistické strany jako mladý, protože skutečně věřil, že komunisté zkoušeli zlepšit životní podmínky jeho lidí. Byl to opravdu oddaný komunista. Postupem času se vypracoval na nejvyšší místa. Po mnoha letech ale zjistil, že namísto toho tito lidé pouze chtěli použít jeho lidi na krvavou revoluci za účelem zničení Ameriky.

Když toto pochopil, vystoupil ze strany a věnoval zbytek svého života tomu, že upozorňoval své spoluobčany bez ohledu na jejich rasu, na skutečnou podstatu komunistické strany, tak, jak ji znal, zevnitř.

Manning Johnson řekl: Moskva chtěla černošské povstání, protože krvavý rasový konflikt by rozložil Ameriku. Během tohoto chaosu, demoralizace a panika by všecky zachvátily Pak, konečně by červení řekli dělníkům, aby přestali pracovat. Mnozí z nich by se zmocnili zbraní napadením arsenálů. Pouliční boje by byly běžné.

Pod vedením komunistické strany by pracující zorganizovali revoluční výbory, které by velely celému povstání. Ozbrojení pracující by převzali hlavní vládu a napadli by obydlí presidenta a členů jeho kabinetu, zatkli je a tím prohlásili starý řád za skončený. Ustanovili by svoji vlastní vládu.

Zde je kousek zákeřné komunistické propagandy, kterou mnozí z vás již možná viděli. Nazývá se “The Crusader” (Křižák) a píše to Robert F. Williams, jeden z organizátorů revolučního hnutí.

V tomto vydání tohoto plátku komunisté volají ne pouze rozsáhlém chaosu ve městech, ale chtějí zakládat ohně v každé vesnici, v každém lese, na polích a v každé stodole. Ten plán za tím je způsobit požáry od jednoho města k druhému.

Ten důvod? Předně je zde hodnota ničení a za druhé, to nás donutí rozdělit naši obranu a zachraňovat situaci přes obrovský prostor. Komunisté upozorňují, že dokud policie a Národní Garda jsou v jednom místě, jsou prakticky neporazitelní. Ale když budou donuceni aby se rozdělili po celém městě, anebo přes celou krajinu, pak mohou být zneškodnění ze zálohy, jeden po druhém.

Třetí hodnota obrovských ohňů je pro komunisty psychologická. Říkají, že když běžný Američan, dekadentní slaboch uvidí oblaka černého kouře od jednoho konce horizontu k druhému, když v noci to jediné světlo budou mihotavé červené plameny, šlehající až do oblohy, bude paralyzován strachem a panikou. Bude utíkat pryč, jen aby se schoval a neudělá nic proti našim partyzánům, kteří udeří na místní zdroje energie.

Tento plátek dále vysvětluje, jak nastavit snipery v hustě zabydlených městech, jak vyrábět velké Molotovovy koktaily (výbušniny) ve 4-litrovém provedení a jak smíchat benzin s určitými látkami, takže pak hoří jako Napalm.

Jak nalít benzin do podzemní odpadové sítě pod cestami, za účelem zapálení a zničení hlavních telefonních káblů. Jak nasypat hořlavé konce zápalek do chladícího zařízení a vybuchnout velké budovy. Jak zapálit přívod plynu a skladiště oleje. Vysvětluje to, jak radiem ovládané modely letadel mohou dopravovat výbušniny do těžce hlídaných a zaplocených míst, kde je skladován benzin, nebo zbraně.
Dokonce to vyzývá k proniknutí do jednotek Národní gardy. Revolucionáři, kteří se staví jako obyčejní občané, za účelem získání vojenského výcviku zdarma a také za účelem získání přístupu k důležitým vojenským zásobám a těžkým zbraním.

A pak říká Robert Williams tohle: Každá menšinová revoluce musí vytvořit krizovou situaci, kdy skoro většina mužské populace musí zůstat uzavřeni v domech, za účelem ochrany jejich rodin a majetku.

Střední vrstva je příliš velká, ale nejsou zvyklí na odříkání se a na teror. Kvůli svému vlivu, se stali změkčilými. Nemají už žaludek na obrovské ohně, krev a násilí. Hlavním motivem jejich života je nekonečná snaha po váženosti, nápadné spotřebitelství a smyslné potěšení.

Pár let násilnických, občasných a velmi ničivých vzpour připraví půdu pro mohutné zakončení. A pak, až bude všecko připraveno, skrze dlouho trvající boje, Amerika může být donucena padnout na kolena během 90 dnů dobře organizovaného zuřivého boje, sabotáží a masivních ohňů.

Dámy a pánové, plány a příprava na komunistickou revoluci síly a násilností dostoupily velmi daleko. Na organizaci těchto příprav bylo použito nelimitované množství peněz a stejně tak bylo poskytnuto školení a vedení, což bylo všecko založeno na dlouhých letech zkušeností v mnoha jiných zemích.

Naši nepřátelé jsou smrtelně vážní ohledně jejich úkolu. A pro nás, pokračovat v ignorování jejich plánů a postupu je to to stejné jako národní sebevraždě.

Násilná revoluce se stane tou hlavní záležitostí pro komunisty, až do té míry, že ji bude možno použít na psychologické zpracování davů, aby přijaly nenásilnou revoluci, která bude nabízena jako zdánlivě jediná možnost.

Ve snaze zabránění dalším násilnostem a krveprolití, bude veřejnost donucena přijmout řešení, které celou zemi postupně a právoplatně ke komunismu, ale aniž bychom to tak nazývali.
Strategie proletářské revoluce volá po tichém převedení naší vlády na komunistický režim, ale pod praporem socialismu.

Co je socialismus? Zkusíme to definovat.

Podle slovníku je socialismus politický směr, který je založen na tom principu, že vláda vlastní všechen majetek, zdroje podnikání a cesty obchodu. V socialismu jsou ti, kteří vládnou – a komunisté si jsou jisti, že v Americe to budou právě oni, kdo budou vládnout – ti, kteří vládnou, budou dobře vědět kdo má něco získat a kdo musí čekat.

A to představuje kontrolu nad lidmi.

Co to má společného s komunistickou revolucí v Americe? Snad všecko co je možné společného mít, protože budování socialismu je komunistická revoluce v Americe. Představuje to proces, během kterého bude naše země pomalu posunována ke komunismu, aniž by si to lidé uvědomovali.

Ať už máme jakékoliv stížnosti, skutečné, nebo předpokládané, bez ohledu na to, jaké národní problémy nás čekají, komunisté se těchto chopí a budou je vydávat za důvody pro vybudování socialismu.
Tito lidé mají jedno jediné řešení pro veškeré problémy: větší vládu, ještě větší vládu a pořád větší, až je to totální vláda.

Odpusťte, že to řeknu ještě jednou: totální vláda je komunismus.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 233 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.