zemanvanposelstvi
29.12.2018
Kategorie: Společnost

Vánoční poselství a uražený Huawei

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak máme po Vánocích, matko. Venku bláto, žaludek se snaží dostat do normálu a Nový rok na nás ve dveřích dělá xichty.

Pan prezident měl o svátcích projev k národu, bo po Silvestru by ho nedal. Pohovořil o zlobrech, skřetech a lepšolidech. Dále pak pronesl několik éterických myšlenek, které se rozplynuly dřív, než jim posluchač stihl porozumět.

Přišlo mi to, jako když si povídáme u Hooka, jen tak, aby řeč nestála.

Což je nakonec vlastně docela pozitivní.

Štědrovečerní pohádka na Čt1 byla dokonale pitomá. Skvěle rezonovala s letošním rokem, který byl pitomý též. Díky našim nejvyšším. V čele s podtatranským Stierlitzem.

Když jsem u pana premiéra – nějak v půli prosince se u nás provalilo, že mobily a další výrobky firmy Huawei jsou zdravotně závadné, nehygienické a plné štěnic.

Pan premiér nelenil, polkl žinčicu a rozkázal, že z Úřadu vlády tohle harampádí zmizí. Pan premiér je horká podtatranská hlava. Což tolik nevadí, když stopujete ovce a sbíráte brynzu. Pokud se ale bez rozmyslu naserete skrzevá Huawei do veliké Číny, je to problém.

Pan čínský velvyslanec si našeho pana premiéra zavolal do průhonické Sokolovny, kde mu opřen o švédskou bednu vyrobenou nedaleko Pekingu vysvětlil, kdo to u nás vlastně vede, a kdo je naopak veden.

Pan premiér si otlouk čelo o ribstole a slíbil, že se to už nikdy nestane. Celé nedorozumění prý vzniklo díky tomu, že zpráva Úřadu pro kybernetickou bezpečnost byla napsána v češtině, takže ji špatně pochopil.

Že on sám i celá vláda firmu Huawei uznává jako průkopníka znamenitých technologií, o kterých se mu zdá, když náhodou spí, což je fakt zřídka.

Pan čínský velvyslanec to vzal na vědomí s tím, že mu věří, ale že samozřejmě bude vše bedlivě sledovat, mimo jiné prostřednictvím výrobků firmy Huawei.

Trošičku Hlava XXII.

Dnes jsem se dočetl, že pan premiér, když zjistil, že je v médiích vykreslen coby bezobratlý, se s kamenným xichtem vyjádřil, že vše je jinak, že pan čínský velvyslanec komentoval jeho předvolání do Sokolovny neobyčejně neobvykle, a že on sám se od všeho distancuje, bo se ho to vlastně dohromady netýká.

Přijde mi to celé takové psychedelické. Jeden se cítí jako pod neurolovým krytím.

Jeden můj známý, který žil rok v Číně mi řekl, že podobně se cítil, když se tam na Vánoce přežral kolie s bramborovým salátem.

Jsme hrdý národ, který se sebou nenechá orat. A ti, co nás vedou, jsou hrdí dvojnásob.

No, zvolili jsme si to, máme to.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, co že jsem dostal pod stromeček. Jsem jim řekl, že dárky. A že jsem z nich měl radost. Měli radost se mnou.

Dnes bude nevlídně. Zima v Praze za moc nestojí.

To je zatím vše.

Autor: Red Hook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.