putinasad
17.4.2018
Kategorie: Společnost

Válka v Sýrii: Statisíce mrtvých a uražený Putin

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ

Sýrii probíhá občanská válka, mající mnohé důsledky i pro Evropu. Bašár Asad a Putin označili útok aliance USA, Británie a Francie, jako akt agrese vůči suverénnímu státu; agrese, která podle nich jen dál zhorší humanitární situaci. Hm, suverénní stát, na jehož území vznikl Islámský stát? Co to je za nový druh suverenity? Na území tohoto suverénního státu, navíc operuje cizí velmoc, v tomto případě tedy právě Putinovo Rusko – a prosím, nemluvte o přátelství – to spíš o zločineckém spiknutí, tvrdím já. Zločinci – tedy Bašár Asad a Vladimir Putin, což by se myslím si dalo brát jako “urážka”, leč jde o fakt zakládající se celkem bezesporu na pravdě. Což dokládá i jejich ochota spolupracovat s IS, jeli to v jejich zájmu. A všechny ty jejich zbytečné a velkohubé kecy, jsou pouhým zastrašováním a především nestoudnou lží.

A Putin by si měl taky vzpomenout, jak jeho “přátelská pomoc” Asadovi, zvedla další milionovou vlnu uprchlíků, když tedy už mluví o humanitární situaci. Statisíce mrtvých, zničená a spálená města, ale Putin se cítí uražen!? Kdo si jako myslí že je? A podle některých Rusů je prý změkčilý a měl by dokonce ztrestat USA. Jak si to asi představují, a hlavně kdo? Spíš jen příprava ruské propagandy na odvetné kroky? A nestačí to samo o sobě jako jasný důkaz o tom, kde a jaká je skutečná pravda? A právě přítomnost Putinova Ruska, také zájmy Turecka, Iráku a Iránu, je obrovskou katastrofou, a nejen proto, že se nejedná o přátelskou pomoc suverénnímu státu, ale pouze o podporu ruského vazala a taky násilného režimu Bašára Asada. Nechápu, jak někdo soudný může nevidět a ignorovat všechna tato fakta, když se zde snaží komentovat současnou situaci.

Mírová budoucnost v Ruských představách, to je také něco, co čeští občané zažívali 40 let – zbláznili se všichni ti pisálci, komentující vše stylem proruské propagandy, nebo jen ztratili paměť a soudnost? Nebo jsou to zde – a tedy v “našem” případě, jen prodejní příznivci prznitele prezidentského úřadu Miloše Zemana, obhajující nejen jeho, ale i vše co s tím souvisí, tedy právě i příklon k Putinovu Rusku a omlouvání (čti “nestoudné okecávání”) jeho agresivní politiky; a v podstatě čehokoliv, dokonce i režimu vraždící své vlastní občany za pomoci chemických zbraní? To je ten zdravý selský rozum, asi! Myslím si, že k tomu netřeba nic více dodávat. Snad jen odkázat na aktivní odkaz výše, to aby nebyli za … nevědomé. A jakkoliv situace není v tomto případě vskutku vůbec jednoduchá, jsou to bezesporu oni, kdo ji až stupidně zjednodušuje!

PS: Pominu, že právě tito “soudruzi” – čti spíše “neobolševici” zde neváhají ostatní šmahem označovat právě podobnými hanlivými a urážlivými nálepkami; a v duchu padesátých let, nás dnes straší opět západem, USA a EU, které jsme navíc sami součástí, což jim pravda většinově není po vůli. Zřejmě se jim stýská po výhodách oné “demokracie” východního – čti “ruského, případně čínského, možná dokonce severokorejského” typu. No, jak se říká: “komu není shůry dáno, v apatice nekoupí”, že? Zřejmě ti lidé jen neví, co to byla a stále je “omezená” suverenita; případně se “jisté” omezení, nevztahuje pouze na onu suverenitu, kdo ví.

   

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 25 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 2,60 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.