200602-trump-biden-al-1416_fb7d28b30f0cc3c46cae6e4b7811a13c.fit-760w
9.7.2020
Kategorie: Politika

Válka o svět začala

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerické prezidentské volby se blíží a na bojišti se utkají dosavadní vládce Bílého domu Donald Trump a jeho vyzyvatel z hnízda Demokratů Joe Biden. A zdá se, že to bude solidní řež. Trump totiž hodil již několikrát vidle do výnosných kšeftů spojených právě s Demokraty. Nevěřte příliš propagandě, která hlásá propady preferencí nynější hlavy Spojených států, jde totiž především o přání příznivců Bidena podporovaného médii vlastněnými prodemokratickými magnáty. Kolem politiků v USA je neskutečné množství špíny, které postupně vylézá na povrch, a především okolí Clintonů, Bushů a Obamů kooperujících často se Sörösem, Rockefellery, Rothschildy a Gatesem smrdí vším, čím jen smrdět může s výjimkou finančního nedostatku.

Už nějakou dobu se ví o zdroji financování Antify a hnutí Black Lives Matter, za kterým stojí světový škodič Sörös. Je až neuvěřitelné, kolik koncentrovaného zla tento muž a organizace s ním provázané představují. Je vcelku pravděpodobné, že neomezené zdroje postupně měnící svět nejsou pouze jeho vlastní a dá se předpokládat, že jde o velmi sofistikovaný a účinný systém pumpující miliardy dolarů a eur do likvidace všeho, co dosud dělalo naše životy vcelku příjemně prožívanými. O to větší obdiv patří Donaldovi Trumpovi, který se pustil do rozbourání útvaru nazvaného Deep State. Prozatím převzal kontrolu nad dosud soukromou bankou FED ovládanou Rothschildy, která patří k nejvlivnějším nástrojům na finančních trzích. Vzápětí oznámil vystoupení z WHO, tedy organizace určující směry ve světovém zdravotnictví a fungující pod vlivem Billa Gatese. Právě WHO stojí za snahou proočkovat světovou populaci produkty z laboratoří tohoto majitele Microsoftu a pharmaceutického magnáta. Tím si Donald Trump proti sobě postavil ty nejmocnější lidi planety.

Konec období, v němž Trump vládnul a Demokraté dělali vše proto, aby mu to zkomplikovali, se pomalu blíží ke svému konci. Zatímco prezident stahuje armádu ze zahraničních destinací a vybízí guvernéry jednotlivých amerických států k znovuzavedení pořádku, Demokraté dělají vše pro jeho dehonestaci. Stále více jasné je , že covid-19 byl přijit se ,,správném‘‘ načasováním a vzhledem k tomu, že se postupně ukázala jeho skutečně minimální nebezpečnost, muselo přijít něco další. Tím byla reakce na úmrtí zločince Floyda, ze které vzniklo celosvětové šílenství nazvané Black Lives Matter. O tom, jaká atmosféra v USA a Evropě panuje, svědčí rozšíření hysterie na severoamerickém a našem kontinentu. Zdá se, že degenerace vyspělé západní společnosti dosáhla dalšího vrcholu. Vyloženě rasistické hnutí popírající význam jakéhokoliv života člověka bez rozdílu pleti postavené na destrukci materiálních i duchovních hodnot převzalo aktivitu a stalo se ústředním tématem posledních dní. V USA nejde o nic jiného, než rozvířit hladinu kolem Trumpa a opět mu zkomplikovat obhajobu prezidentského postu a zamést Bidenovi cestu do Bílého domu, v Evropě o další otevření stavidel migrace a ještě větší devastaci Evropské unie.

Black Lives Matter je šaškárna, na které se ukazuje, kam až jsme došli. Nejde o rasismus, jde o náhradu schopných lemply. Zavádění povinných kvót v zaměstnávání černochů, které se místy postupně zavádí, trestání čehokoliv, co je spojováno s upozorněním na jejich neschopnost, hloupost a nekompetentnost či neochotu zapojit se do pracovního procesu, dosahuje extrémů. Přitom řada Afroameričanů, kteří dosáhli úspěchu vlastní pílí a talentem, se od hnutí distancuje a upozorňuje na to, že rozhodně nejsou rasismem zasaženi. Oproti nim výrazně přečuhuje britský pilot F1 a miliardář Lewis Hamilton, který se angažuje v tomto hnutí, účastnil se demonstrace a vytváří tlak na své okolí. Tento parazit využívající ve své kariéře nejen nesporného talentu, ale také taktizování s barvou pleti a systému, který ho katapultoval vzhůru, probouzí v lidech další nenávist. Není to poprvé, není to tak dávno, co z paluby svého tryskáče podporoval ekoaktivismus, to i přesto, že právě on je představitelem sportu, který se ochranou životního prostředí zrovna moc nezabývá. V Čechách máme štěstí, že největším obhájcem hnutí je Miroslav Kalousek, který v alkoholovém opojení zkoušel ukrást pracovní pomůcku poslance Volného, kterou byl transparent s nápisem All Lives Matter. Rabování patřící k činnosti hnutí na Západu se nám tak vyhnulo a téma rasismu se nás dotknulo pouze na fotbalových stadionech, kde se pár královsky placených Afričanů běhajících za míčem snažilo vytvořit dojem, jak moc jsou utlačovaní. Možná by si měli uvědomit, že kdyby hráli ve svých domovech, tak možná tak akorát za párek. Bez hořčice.

Prezidentské volby v USA se blíží a očekávejme praní špinavého prádla, také druhou vlnu koronaviru, u kterého je třeba testovat především proto, abyste zjistili, že ho máte. On se totiž většinou nijak neprojevuje. A pokud ano, je to jako u chřipky. U někoho je průběh normální, jindy bouřlivější. I na chřipku se umírá a očkování proti ní není zdaleka vždy účinné. Naopak se do těla dostává doslova svinstvo. Stejně, jako u dalších očkovacích látek, které produkuje farmaceutický průmysl. Vzpomeňte na slova Gatese o potřebě snížit počet obyvatel země na půl miliardy jedinců. Taková vakcinace je ideálním způsobem, jak omezit plodnost, imunitu a celkovou odolnost, případně délku věku. Black Lives Matter bude ještě chvilku doznívat, a pokud by náhodou vyhrál Binden, vše by se vrátilo do starých kolejí. Američané by chtěli být světovým četníkem, rozvrátili by pár dalších fungujících států, vrátili by se do WHO, zvýšili by vliv na OSN a očipovali by svět…respektive Evropany a Američany. Zároveň by tisknuli dolary ve velkém a přemýšleli by, jak ovládnout Rusko. Pokud se však podaří Trumpovi zůstat na svém místě, bude zajímavé, co vše se o Demokratech, jejich vlivných přátelích a světových elitách dozvíme. Zatím tu jsou náznaky zneužívání dětí ve velkém, zkaženost elit a bažiny zvané Hollywood, obrovské finanční machinace a množství vražd těch, kteří buď moc věděli, nebo se snažili poukázat na nepravosti. Čeká nás bitva o svět v americkém podání. A bohužel se dotkne i nás.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 651 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.