BABISVAKCINA
17.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Vakcinační šmelinu nějaká vyznamenání neomluví

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRStát řízený Babišem čím dál více připomíná firmu před bankrotem. Nic nefunguje, plácají se do médií nesmysly a do funkcí se hledá pod heslem: „Nejlepší je ten ještě blbější než blbý“. Omluva za to, jak probíhá očkování proti Covidu v České republice prostě neexistuje. A je jedno, kdo to vše zavinil.


Kdo má známé, protekci, ten má přednost. Úředníci z ředitelství, příbuzní přednostů a primářů. Ostatně, když už přiznáme v rámci propagace očkování přednostní právo premiérovi a ministru zdravotnictví, těžko lze obhájit, že vakcínu v tichosti dostala i Blatného náměstkyně Alena Šteflová a její manžel,“ píše Reflex. V Českých Budějovicích tu šmelinu dokonce nazvali „očkovacím depem“. Inu bolševická bafuňářská politika je opět zpět v té neodpornější podobě. Romská věštkyně Jolanda by řekla své oblíbené: „Velký špatný“.

Přiznejme však na obranu Babiše, že do maléru jej dostala i ta neskutečně zoufalá Evropská komise. „Už 10. prosince jsme se ptali na Evropské radě, když Británie začala 8. prosince očkovat, proč se neočkuje i v EU,“ uvedl premiér Babiš pro iRozhlas. Za dotazy se ale metály nedávají. K dnešnímu dni víme, že Izrael má proočkováno dva miliony lidí, Británie milion a USA přes deset miliónů. Očkuje se v divadlech, kostelech, prostě všude, kde se jenom dá.

Jenomže Česko už zase hlásí nedostatek čehosi, tentokráte injekčních stříkaček. To se nedaly objednat půl roku předem? Vždyť o vakcinaci se hovoří od května 2020. To zase bude nějaká červená mikina blábolit, jak to zařídila za „levné peníze“? Kdo by tomu dnes vůbec ještě věřil?

Občanům České republiky dochází trpělivost. Objektivně vzniklé problémy občané chápou, ale šlendrián státu nikoliv. A je jedno zda ti rozlobení jsou „rouškaři“, nebo odpírači. Kdyby stát ve své, až neomalené PR kampani, vytáhl to směšné heslo „Už brzy bude líp“, tak to by asi byl výsměch oběma skupinám.

Stát by místo slibování metálů měl začít konečně něco pořádného dělat. Zatím si lidé jen vzteky odplivují. A není se jim co divit. Dosavadní český průběh očkování je nepřijatelný a na tom se nepochybně většina občanů shodne.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 414 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.