injekceockovani
4.12.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Vakcinační pogrom proti starcům

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Celou dobu pandemie vykreslují naše media zdravotnickou situaci v naší republice v co nejčernějších barvách. Pochopitelně s požehnáním nejvyšších politických pater. Vše s cílem, způsobit co největší obavy občanů z Covidu a pomocí strachu vyrobit armádu vystrašených a poslušných jedinců. Vytvářely se různé tabulky nakažených obyvatel, bez ohledu na to, že obrovská množina  byla naprosto bez příznaků a jako marodi nebyli nikdy klinicky potvrzeni. Dokonce je nikdo ani nemínil prohlížet! Jako čísla do strašidelného počtu posloužili, ale jako pacienti nikoho nezajímali. Praktičtí lékaři před nimi prostě zavřeli dveře a dodnes je to jejich oblíbená praxe. Najednou media objevila smrt, jako by se před tím nikdy neumíralo a byla to úplná novinka. Jako by neexistovaly jiné kruté a smrtelné nemoci. Pro spoustu vyděšených lidí tak zmizel pocit štěstí, smysl a radost ze života. A čím bylo hůře, tím byly komentáře údernější. Začaly se objevovat titulky: Jsme nejhorší v Evropě v přepočtu nakažených na 100 000 obyvatel! Německo a Rakousko zavřelo hranice atd. A nakonec!

Jsme černá skvrna na Covidové mapě světa! Byli jsme konečně nejhorší na světe! A nebylo to vyjádření smutku, to byla v podstatě oslava. A dnes znovu soupeříme o další prvenství a znovu stejným osvědčeným stylem:

  • 23.11.21 Dnes 25 877 nakažených. Že je z toho 12 846 osob bez příznaků si musíte sami najít
  • 24.11 21 dnes 18 016 nakažených, z toho 8130 bez příznaků
  • 25.11. 21 dnes 27 712 nakažených, z toho 12 436 bez příznaků

Jen za tyto 3 dny jde o 33 412 osob, kterým nemoc nikdo nepotvrdil! Myslím, že s takovým úsilím to zase vyhrajeme.

 Přitom media propásly příležitost být první na světě již tento týden.

Která země na světě se může pochlubit tím, že se jim najednou nakazilo hvězdné trio proočkovaných vakcinačních propagátorů v sestavě: Prezident republiky, ministr zdravotnictví a hlavní hygienička?. Ano, nějací prezidenti již Covid okusili, ale takovou doprovodnou družinu určitě neměli. Navíc, 3x očkovaný prezident se údajně nakazil od 2x očkované osoby, kolem ministra Vojtěcha na jeho úřadě také nepobíhají žádní antivaxeři a totéž lze předpokládat i na úřadě hygieničky. I když u ní nevím. Poté co zveřejnila fotku, jak hygienicky zachumlaná v peřinách se dvěma psy  prožívá své noci, tak je tu i možnost, že nákaza byla od neočkovaných psů, nebo dokonce i obráceně. Sama dvakrát očkovaná mohla nakazit své psí miláčky. Media by se mohly zajímat aspoň o to, jestli jsou psi v karanténě, nebo se zase s ní válejí pod peřinou.

Dosluhující Babiš nekompromisně trvá na povinné vakcinaci osob nad 60 let. Prý hodná přesvědčovací kampaň skončila a apeluje na praktické lékaře, aby se zapojili do očkování svých pacientů. Seznam ihned iniciativně oznamuje národu, že zdravotníci a jiní dobrovolníci jsou tím nápadem nadšeni. Nevím, ale praktičtí lékaři jsou přesně ti, kteří vykazují  své pacienty za dveře, a mimo budovu s tím, že jim mohou dokonce zatelefonovat. A někteří to vylepšují až do té míry, že pacientovi, který chce své lékařce oznámit pozitivní nález PCR testu, tak vzkážou přes sestru, že nemá čas, že na Covid stejně nic není a ať si doma lehne. Mluvím o svém kamarádovi, kterému se to přihodilo minulý týden. Kdyby s ním aspoň promluvila, tak by musela z jeho hlasu poznat, že potřebuje lékařskou pomoc. A to co nejdřív. Třeba v podobě podání monoklonálních látek, tak jak se hbitě dostalo prezidentu republiky hodinu po zjištění pozitivního nálezu. Tak se trápil několik dní doma a skončil v nemocnici. Je to již třetí případ v mém okruhu rodiny a přátel. Ty předešlé byly ještě s doprovodem, prdel, hovno, kurva. Myslíte, že k lékařům s takovým charakterem se jejich pacienti jen pohrnou? Navíc, jsou minimálně dvakrát očkovaní a měli by tedy být dokonale chráněni před Covidem. Aspoň se to tvrdí. Ale celoročním odmítáním svých pacientů zase okatě demonstrují, že tomu sami nevěří. A ti samí mají váhavé přesvědčit? Čím?

Babiš také tvrdí, že vakcíny nejsou v žádném případě experimentální. Že prý jde o nedorozumění při překladu dokumentů EMY o jejich nouzovém použití. Celý národ si pamatuje, že bylo výrobcům nařízeno, aby dokumenty o nedokončených klinických zkouškách doložili do konce roku 2023. Čili celé 3 roky chybí a je nutné je doložit zbývajícími klinickými testy. Nepamatuje si to jenom ten, kdo nechce. Tento fakt přece jasně říká, že něco chybí! Že jde o nedokončené dílo! Nebo chce někdo tvrdit, že požadavek EMY byl již splněn? Že výrobce slavnostně představil své dílo s tím, že je na něj hrdý a že za něj stoprocentně ručí? Tak jak jsem byl já a mí kolegové zvyklý u uvádění našich letadel na trh? Kdy jsme vždy představovali hotové dílo a ne prototyp? Navíc, bylo nemyslitelné abychom po někom vyžadovali let s nehotovým letadlem, a už vůbec ne abychom mu hrozili tvrdým trestem, když to neudělá! Denně se objevují nové a překvapivé poznatky dokládající, že na počátku vakcinace nikdo nic pořádně nevěděl. Vše bylo v podstatě zbožné přání, které nevyšlo jak bylo avizováno a tak se začaly hledat další alternativy vakcinace. Když někdo nechce používat slovo experimentální, tak ať to nedělá. Ale to nemění nic na faktu, že do dodělání vakcíny teď  chybí ještě 2 roky. Vzpomenu li profesora Pafka, který tak nadšeně vítal tu úžasnou vagínu, tak určitě nepředpokládal, že za rok bude trojnásobně očkovaný prezident nakažen osobou po dvojité vakcinaci. Že trojvpich zakotví jako prozatímní norma, že se někdo odváží nařídit povinnou vakcinaci lidem nad šedesát a při neuposlechnutí se již vyhrožuje peněžitým trestem a dokonce, že se budou vést úvahy o uvěznění neposlušných starců!

A že nikdo stále neví nic pořádně ještě dnes, dokazuje středeční polemika vakcinačních odborníků o možnosti záměny vakcín. Chlíbek: spíše ne, Hořejší: spíše ano, Koppl: je to jedno! Opravdu není nad jasný a jednotný názor! Hlavně, že si prý můžeme sami vybrat!  A to je odborná rada, nebo blbý vtip?

Piráti se míní rozloučit se svým zdravotnickým expertem Dostálem. Nelíbí se jim to, že zmíněný pán občas publikuje nevhodné zdravotnické údaje. Mají zřejmě na mysli, že jsou politicky nevhodné. Protože to, co již zveřejnil, bylo čerpáno z dat, které v denních raportech pro politiky zveřejňuje instituce pro to zřízená a to ÚZIS. Takže jak za komunistů: zveřejnění pravdy je zase nevhodné! Přidejme pár dat ze stejného zdroje.

Počet osob mimo JIP

  • 25.11 21 5155 osob, z toho 2407 očkovaných a 2567 neočkovaných
  • 26.11.21 5291 osob, z toho 2470 očkovaných a 2639 neočkovaných
  • 27 .11.21 5062 osob, z toho 2337 očkovaných a 2545 neočkovaných

Počet nových nakažených v kategorii 65+

  • 25.11.21 2439 osob, 1616 očkovaných a 823 neočkovaných
  • 26.11.21 1943 osob, 1249 očkovaných a 694 neočkovaných
  • 27.11.21 1160 osob,   738 očkovaných a 422 neočkovaných

Tato data neukazují na to, že viníci všeho zlého jsou jen neočkovaní a staří a proto je nutné je přinutit k dnes už povinnému trojnásobnému vpichu, nebo tvrdě potrestat! Trestat by se měli spíš organizátoři takových pogromů! 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 717 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
114 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)