vakcina-na-covid-19-
17.1.2021
Kategorie: Společnost

Vakcinace může být pro staré lidi nebezpečná

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Ve stínu covidu se na světě šikanují lidé, vlády vládnou v nouzovém režimu a mají neuvěřitelnou moc. V podstatě si dělají co chtějí a zbytek světa jen kouká jak se mu utahují opasky v pase a za chvíli na krku.

Zaposlouchala jsem se do chvástavé řeči ministra zdravotnictví Blatného, který na otázku jedné ženy odpověděl, že nikdo na světě očkováním vakcínou na Covid nezemřel. Buď lže, nebo je to hlupák.

Vakcinace.   Podle zpráv z Norska zemřelo 23 osob krátce po naočkování vakcínou proti koronaviru. U 13 z nich pitva potvrdila, že k úmrtí přispěly vedlejší účinky vakcíny. Šlo o velmi staré a nemocné v posledním stadiu. V Norsku se očkuje většinou vakcínou BioNTech/Pfizer, v menším množství vakcínou Moderna. Zprávu o úmrtích jako první sdělil úřad Statens legemiddelverk. Norsko mění strategii očkování, u velmi starých a nemocných lidí bude přihlížet k rizikům, které by jim mohly způsobit vedlejší účinky vakcíny. Experti se shodují, že s výjimkou osob ve velmi špatném zdravotním stavu je vakcína bezpečná. Zdravotní stav starých lidí bývá velmi křehký. Vedlejší účinky vakcíny pro ně mohou mít vážné následky. Pro ty, jimž  zbývá velmi málo života, může být prospěch z vakcíny jen nepatrný nebo vůbec žádný.

Přesně to zapadá do předešlých mých článků. Pořád dokola se ptám, proč začínají očkováním starých lidí nad 80 let, protože jen malé procento z nich netrpí nějakou nemocí. Proč očkování po domovech důchodců a čekat co se stane. Přežijí či nepřežijí? Vůbec nejsem proti očkování, ale lidé mají mít možnost si vybrat jakou vakcínou a jestli to vůbec chtějí.

Včera zveřejnili z jednoho kraje, že 30% lékařů se odmítlo nechat očkovat. Jsou to blázni, hazardéři, nebo všichni snad na smrt nemocní? Proč odmítají něco, co je podle našich expertů naprosto bezpečné a má to člověku zachránit život? Vědí snad něco, co neví nezdravotníci? Nevím, nikdo mi zatím neodpověděl ze žádného tábora tak, abych mu uvěřila.

Ve stínu covidu se na světě šikanují lidé, vlády vládnou v nouzovém režimu a mají neuvěřitelnou moc. V podstatě si dělají co chtějí a zbytek světa jen kouká jak se mu utahují opasky v pase a za chvíli na krku. Vše děje pod zástěrkou covidové smrti.  Je neuvěřitelné, co všechno jsou lidé schopni spolknout a někteří i poděkovat. Nepijte venku kávu, nestůjte u piva. Zákaz vycházení po 22 hodině, pak zase po 20 hodině. Nenakupovat v neděli. Kupujte jen jídlo a běda, pokud nemáte doma tužky a papíry, či sešity. Pak vaše dítko bude psát asi na zeď.  Nelezte do hospody, nespěte v hotelu a nelyžujte. Připadám si jako v hodně blbém snu a každý den doufám, že se probudím a uvidím lidi jak chodí do práce, děti míří do školních lavic a staří lidé sedí na lavičce a vzpomínají na mládí. Tohle všechno nám vzali a nehodlají nám to nikdy vrátit.

Stát je uzamčen, ale Německé supermarkety mají peněžní žně, ale naši malí obchodníci suší hubu a jen počítají ztráty a doufají že třeba nějak přežijí. Přitom každý obchod může vytvořit stejné podmínky jako ty německá monstra. Až zámek spadne, pokud spadne, budeme ožebračení ještě víc, práce bude málo a lidé budou rádi, když dostanou pár korun za stání u pitomé linka pro západního majitele za minimální mzdu.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 439 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.