multisocialismus
17.7.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Vady demokracie: I volbou Bohuslava Sobotky podporujete vraždění Evropanů muslimy

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 17|07|2016

V kontextu s pokrytecky soustrastnými prohlášeními různých světových pohlavárů k masakru v Nice se opět v celé své historické pravdě ukázala teze, že největší vadou demokracie je, že nakonec vynese do nejvyšších mocenských postů to nejhorší, co společnost jinak skrývá v nejtemnějších zákoutích svých představ a iluzí. Narcistické figury opojené mocí a snadno nabytým bohatstvím, které se v konečném důsledku neštítí žádné špinavosti, jež jim může dopomoci k dalšímu času vládnutí.

Přiznám se, že se mi z některých výroků domácích i zahraničních politických špiček po masakru v Nice udělalo téměř fyzicky nevolno. Tolik farizejství, pokrytectví, umělého zármutku, předstírání účasti, afektovaného rozhořčení či dokonce pokusů o nastínění dalších nesmyslných řešení byla porce, která se od původců všech těchto problémů tráví jen velice těžko. Zloději křičí, chyťte zloděje, nesvéprávní pyromani chtějí hasit požár.

Demokratický volič by si měl už konečně uvědomit zásadní podstatu problému. Vše, od současné imigrantské invaze, přes no-go zóny v muslimských čtvrtích a budování mešit v evropských městech, řádění afrických gangů na ulicích, masového znásilňování bílých žen až po muslimské fanatické vrahy multikulturní války a stovky mrtvých Evropanů, je důsledkem multikulturně socialistické politiky, kterou představují politické partaje, jež dokázaly zvítězit se svým programem a sliby v demokratických volbách většiny zemí EU.

Jsou to ty politické strany a jejich představitelé, kteří plíživou neomarxistickou kulturní revolucí dokázali za několik posledních desítek let téměř totálně zničit a převrátit naše tradiční hodnoty a inspirováni zvrácenou bolševickou ideologií a strategií o zářné budoucnosti za peníze boháčů a sociálních jistotách, kterou vymývají již od dob výstřelu z Aurory mozky méně přemýšlivému elektorátu, postupně přetváří Evropu v totalitní chalífát, který ve svých projevech nazývají multikulturně obohaceným sociálním státem. Státem, kde se bude zase držet v srdečném a nadšeném objetí soudruh se (dnes třeba s tmavým nebo homosexuálním) soudruhem, kde každý dostane (třeba na dávkách) podle svých potřeb, kde nebude chudých ani bohatých, diskriminovaných …

Ano, právě tito „apoštolové dobra“, kteří ideologickým slizem, falešnými volebními hesly a pokryteckou rétorikou získávají potřebnou demokratickou většinu pro svoje sociálně inženýrské experimenty jsou pravým důvodem současné společensky děsivé situace v Evropě. Oni jsou v konečném důsledku pravým důvodem krvavého masakru v Nice. Je to jen a jedině výsledkem jejich politických kroků, jejich sluníčkářské politiky multikulturního obohacení, jejich socialistické politiky uplácení „nepřizpůsobivých“ volebních mas sociálními dávkami, jejich pseudohumanistické politiky pozitivní diskriminace různých menšin.

Toto vše jsou totiž základní pilíře programů všech současných neomarxistických politických stran v Evropě, ať se již jmenují u nás třeba ČSSD, KSČM, ANO, nebo se skrývají za pseudopravicovou maskou třeba TOP09. U koryt všechny nakonec praktikují politiku masivního okrádání produktivních a následného přerozdělování, ze kterého pak financují pátou kolonu mediálních presstitutů, „neziskovkářských byznysmenů“, erárních pseudopodnikatelů a morálních „elit“, kteří jim pomáhají udržet se v sedle moci a ke korupčně nabytému bohatství. Jdou přes mrtvoly a svoje teplá křesla nehodlají opustit i za cenu totální likvidace materiálních i duchovních hodnot národa.     

Každý, kdo půjde v budoucnosti k volební urně by si tedy měl uvědomit, že i volbou Bohuslava Sobotky a jeho, či podobné „politicky etablované“, partaje volí zlo. Zlo převlečené za létající pečené holuby pro nové, politicky korektně uvědomělé a multikulturně obohacené Evropany. Zlo, které s thymolínovým úsměvem mentálně retardovaného slibuje jen Potěmkinovy vesnice a to ještě za cizí peníze. Zlo, které přikryté dobroserskou rétorikou, zneužívá naivitu a hloupost, aby následně mocenskou silou z občanů udělalo stádo nesvéprávných, závistivých, rozhádaných a jen přežívajících, ustrašených erárních otroků.

Každý by si měl uvědomit možné chyby demokracie a hlavně velký rozdíl mezi demokracií čistou a dnes praktikovanou zvanou zastupitelskou, mezi které tak rádi dnes vládnoucí papaláši dávají rovnítko. Není tomu tak. Rozdíl je podstatný a oni to vědí. I proto se tolik bojí referend a brojí proti nim. Je to jako kdyby volič byl fotbalista nominovaný k zápasu, ale podle pravidel by mohl jen běhat coby divák za postranní čarou a dění na hřišti mohl maximálně kritizovat silou svých hlasivek, zatímco jeho jakýsi zástupce na place hraje pod psa, nefér a ještě jej divák musí královsky platit ze svých vlastních peněz.

Ano, demokracie má své vady, a ta současná, s přívlastkem zastupitelská, má vady dokonce lidem a jejich svobodným životům velmi nebezpečné. Byla ve své podstatě dokonce přeměněna v nový typ socialistické diktatury partajních kmotrů a jejich šedých eminencí. Naší jedinou šancí, kterak se bránit, pokud nechceme myslet na řešení veskrze krvavá, je však jen náš jediný demokratický volební hlas. Hlas, který současné, tak zvané „tradiční“, partaje jednou za čas spolknou, aby si s ním následně vytřeli pozadí.

Abychom něco změnili, musíme si demokraticky většinově uvědomit při další cestě k volebním urnám několik věcí. Ten hlas má sílu jedině v tom případě, že se nestane součástí zaběhnuté politické žumpy, ale naopak bude hlasem, který dokáže něco změnit. Tedy nebude hlasem pro Sobotku, levobočka politiky Merkelové a Hollanda, ničící Evropu, nebude hlasem pro Babiše, společnost oligachizující dle fašistického ekonomického vzoru, nebude hlasem pro Filipa, pošilhávajícím po ruských kágébáckých „normách“ řízení společnosti, nebude však hlasem ani pro Kalouska, schovaného za pravicovou maskou a praktikujícího s modrými ptáky eurobruselský socialismus, ani pro lidovecké nedefinovatelné veletoče po větru.

Musí to být hlas, který dá šanci úplně novému rozdání politických karet. Musí to být hlas, který bude odevzdán s vědomím, že už to stačilo. Že je za pět minut dvanáct, a že stejní, jen se stále střídající vládnoucí paraziti nastoupenou cestu do pekel nikdy neopustí, protože by znamenala konec jejich politických, osobních a finančních kariér. Vím, že je to velmi těžké a velmi málo pravděpodobné řešení. Socialistický cejch vypálený do mozku se nedá jen tak všem těm, kteří volí za koblihu, dávku, jistoty a příslib jakési budoucí, někdy, nikdo neví kdy prosperity, jen tak odstranit. To pochopení a uvědomění si reality, že demokratickou volbou výše jmenovaných a jejich partají se vlastně stávám součástí jejich pokřiveného světa je velmi bolestné.

I proto vzniknul a je tu Pravý prostor. Aby si uvědomění své občanské síly přišlo v co možná nejkratší době a chce tomu svými texty pomoci. Neboť mnoho času už nám nezbývá. Je opravdu nejvyšší čas pochopit, že právě třeba masakr v Nice je důsledkem multikulturně socialistické politiky, a že její konec má už jen dvě varianty. Jedna je u volební urny a druhá znamená eskalaci násilí. Nejenom etnického, ale za nějaký čas i násilí z důvodů ekonomických. Cizí peníze prostě socialistům opět dojdou.

Podívejme se například na dnešní Venezuelu a to tam nemají problém s invazí imigrantů. Socialismus je prostě společenská smrt, krev a bída. Ať mu jeho ideologové moci říkají třeba nové evropské hodnoty, multikulturní obohacování, nebo jistoty a prosperita. Základní společenské zákonitosti se nedají oklamat ani zlomit terorem a silou. Čím dřív to dokážeme vysvětlit všem adorantům všeobjímajícího kriminalizujícího státu, „pořádku“ na úkor svobod či „férového“ zdanění do bezvědomí, tím máme větší šanci něco ještě zachránit. Společenské hodiny tikají … stále rychleji.

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 105 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...