2013-miss-usa
13.6.2018
Kategorie: Společnost

V USA brzo přejde šílenství v soutěžích krásy, v EU se to ujme na delší dobu

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Poté co Playboy přišel s krásným ideálem že nahotinky jsou fuj, a doufali že chlapi budou vystřihávat obrýlené intelektuálky a lepit si je na zeď aby jim bylo veseleji, a feministky které byly nadšeny nad tou nááádhernou změnou, ale ani je nenapadlo kupovat Playboye, tak redakci přešly roupy. V USA totiž si musí na sebe vydělat, granty nedostanou. Po roce se vrátili k prasečinkám, protože by přišli na buben.

Ale pořadatelé Miss America, nepoučeni, se nadchli pro další kravinu, prý při soutěži žádné ukazování tělíček v plavkách, žádné vysoké kramfleky, ale bude se ukazovat intelekt. Při soutěži krásy! Asi jako kdyby se u maturity muselo špacírovat ke zkouškám v bikinách a vysokých podpatcích. Nestačilo že při Oscarech se místo oblíbené show pořádal hon na Trumpa, a dělala se propaganda Me too. Sledovanost byla velmi mizerná, protože Amíci to tak nežerou jak novináři tvrdí.

A sponsoři když nevidí účast, nepustí chlup. Nějaké okecávání nebo nafouklá čísla sledovanosti neplatí, zde jde o prachy a sponzory neožerete rohlíkem. Zrovna tak zkrachuje Politicky korektní nově genderovská Miss America. Stát to dotovat nebude, tak se z pořadatelů příštím rokem znovu stanou sexistická prasata. Prachy jsou prachy, zadara to dělat nebudou .

Jenže Evropa je jiné kafe, neboli jiný systém, dotuje se kdejaká kokotina. Stát – daňový poplatník – to zacáluje ať na to čumí nebo ne. Zatím něco podobného navrhla jedna politčka Zelených v Německu, a toho se neziskovky chytnou jak lejno košile, různí vystudovaní genderisté prostě musí mít zaměstnání. Granty budou, ne že ne. A vyvážená soutěž krásy bude obohacena i o ošklivé lidi, jinak to je diskriminace. Poukáže se na to že v USA to jde, nevadí že to půjde jen jednou protože sponsoři nebudou cpát do něčeho co nemá velkou sledovanost, jenže v EU to bude platit ten vůl který maká a platí daně, jako platí evropskou televizi, nevadí jestli se líbí – budete platit tak jako tak. Čili bude u televize ještě větší zábava, tu pak snad trumfne jen muslimská televize nebo televize v KLDR.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 63 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.