2013-miss-usa
13.6.2018
Kategorie: Společnost

V USA brzo přejde šílenství v soutěžích krásy, v EU se to ujme na delší dobu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Poté co Playboy přišel s krásným ideálem že nahotinky jsou fuj, a doufali že chlapi budou vystřihávat obrýlené intelektuálky a lepit si je na zeď aby jim bylo veseleji, a feministky které byly nadšeny nad tou nááádhernou změnou, ale ani je nenapadlo kupovat Playboye, tak redakci přešly roupy. V USA totiž si musí na sebe vydělat, granty nedostanou. Po roce se vrátili k prasečinkám, protože by přišli na buben.

Ale pořadatelé Miss America, nepoučeni, se nadchli pro další kravinu, prý při soutěži žádné ukazování tělíček v plavkách, žádné vysoké kramfleky, ale bude se ukazovat intelekt. Při soutěži krásy! Asi jako kdyby se u maturity muselo špacírovat ke zkouškám v bikinách a vysokých podpatcích. Nestačilo že při Oscarech se místo oblíbené show pořádal hon na Trumpa, a dělala se propaganda Me too. Sledovanost byla velmi mizerná, protože Amíci to tak nežerou jak novináři tvrdí.

A sponsoři když nevidí účast, nepustí chlup. Nějaké okecávání nebo nafouklá čísla sledovanosti neplatí, zde jde o prachy a sponzory neožerete rohlíkem. Zrovna tak zkrachuje Politicky korektní nově genderovská Miss America. Stát to dotovat nebude, tak se z pořadatelů příštím rokem znovu stanou sexistická prasata. Prachy jsou prachy, zadara to dělat nebudou .

Jenže Evropa je jiné kafe, neboli jiný systém, dotuje se kdejaká kokotina. Stát – daňový poplatník – to zacáluje ať na to čumí nebo ne. Zatím něco podobného navrhla jedna politčka Zelených v Německu, a toho se neziskovky chytnou jak lejno košile, různí vystudovaní genderisté prostě musí mít zaměstnání. Granty budou, ne že ne. A vyvážená soutěž krásy bude obohacena i o ošklivé lidi, jinak to je diskriminace. Poukáže se na to že v USA to jde, nevadí že to půjde jen jednou protože sponsoři nebudou cpát do něčeho co nemá velkou sledovanost, jenže v EU to bude platit ten vůl který maká a platí daně, jako platí evropskou televizi, nevadí jestli se líbí – budete platit tak jako tak. Čili bude u televize ještě větší zábava, tu pak snad trumfne jen muslimská televize nebo televize v KLDR.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.