350px-Šimon_Pánek_CLOVEKVTISNI
13.11.2019
Kategorie: Společnost

V Rusku už to pochopili. Kavárna si zabučí…

Sdílejte článek:

J3K

Ruská federace, respektive její vláda, postavila českou politickou neziskovou organizaci Člověk v tísni mimo zákon. Rusové tak pochopili, že líbivý název nemusí znamenat bohulibou činnost. Podobně, jako Lékaři bez hranic, z nichž se stala velmi aktivní převaděčská organizace, jejíž aktivity ve Středozemním moři nemají s léčením nic společného a spíše se zabývají opakem, tedy zavlékáním nevyléčitelné choroby do Evropy, přešel Člověk v tísni na stranu propagátorů multikultury a liberalismu. Rozumně uvažující lidé samozřejmě vnímají nebezpečí spojené s agitací této neziskovky financované jak státem, tak i zahraničními subjekty. Její rozpočet není nijak transparentní, ale předpokládá se výše kolem dvou miliard korun. A za to už se dá škodit i na mezinárodní scéně.

Šimon Pánek, tedy šéf celého projektu, patří k velmi exponovaným osobám této doby. Je tváří organizace, jejím obhájcem a samozřejmě i zodpovědným za to, čím se Člověk v tísni zabývá. A to vás moc nepotěší. Co si běžný občan představí pod pojmem člověk v tísni? Mezi lidi potřebující skutečnou pomoc patří v naší zemi několik skupin, pro které je život těžší a nepříliš jednoduchý. Největší skupinou jsou samozřejmě senioři, dále opuštěné děti, sociálně slabší samoživitelky, zdravotně postižení všech generací. Pokud si tedy představíme někoho v tísni, pak jsou to tito spoluobčané. Očekávat, že by nám na péči o lidi ve složité situaci přispívali ze zahraničí, je však naivní. Na co tedy přispívají cizí organizace, korporace a jednotlivci, když ne na humanitární a charitativní činnost, co podporují?

Člověk v tísni se stal politickou neziskovkou s výrazně agitačním programem. Mimo jiné stojí za indoktrinací ve školách, kdy jeho zaměstnanci vytváří programy spojené s prosazováním multikulturního prostředí. Úkolem těchto do školství pronikajících agitátorů je vytvořit v dětech a studentech pocit, že nesouhlas se změnou týkající se osídlování Evropy migranty, především muslimy, znamená zároveň rasismus. Snaha potlačit národní povědomí, překroutit historii a změnit myšlení odvíjející se od zkušeností rodičů stojí mnoho peněz a profesionální našeptávači už jsou součástí výuky na většině škol. Bohulibě znějící programy jsou pouze dalším způsobem, jak se propojit s vedením škol a získávat vliv v nich. Bohužel lze též konstatovat, že právě tato největší politická neziskovka má řadu odnoží a následovníků pronikajících postupně do všech sfér politického života a její finanční možnosti jsou už na takové úrovni, že je schopna korumpovat i politiky.

Dalším počinem je organizovaná cenzura sociálních sítí, kdy je Člověk v tísni ideologickým donátorem několika skupin podílejících se na nahlašování ,,nevhodných” příspěvků. Pod pojmem nevhodné lze najít ty, které upozorňují na pochybnou činnost neziskovek, na kriminalitu migrantů, dopad stěhování národů do Evropy na ekonomiku, kulturu, bezpečnost a svobodu v oblastech, kam již dorazili. Dále se nesmí zmiňovat skutečnosti, které vedou k reálným změnám v zemích již migrací prověřených, což se týká především Švédska, Velké Británie, Francie a Německa. Zapovězeno je zmiňovat se o Tommy Robinsonovi, ale v klatbě jsou i jména Salvini, Le Pen, Farage, Orbán, Okamura či Klaus, na jehož věku nezáleží, platí to pro oba. Za rasismus je považován poslech Ortelu, negativní zmínka o islámu a podivení se nad kolaborantským chováním hlavy křesťanů papeže Františka I. Banem, neboli blokací, jsou poté častováni všichni, kdo se neuctivě vyjadřují o Milionu chvilek, vysloví podporu Miloši Zemanovi, pozastaví se nad hysterií namířené vůči Rusku a Číně, nebo snad upozorní na politickou aktivitu části neziskového sektoru, případně se dostanou do sporu s příznivci Kalouska, knížete či někoho jiného z neoliberální sekce politického spektra.

Mezi Člověkem v tísni podporované a ideologicky pod něj spadající patří přinejmenším tzv. Elfové a také Jsme tu, jejichž hlavním cílem je napadat oponenty evropských liberálů, Zelených a našich Pirátů. Naopak, kdo podporuje Antifu, ekoterorismus v podání loutky Grety a jejího pozadí, tím není myšlen zadek mladé aktivistky, migraci a islám, respektive rozmach multikultury, je vítán a patří mezi lidi, které Pánek ke svému záškodnictví potřebuje. Dá se také očekávat, že pokud by Šimon Pánek kandidoval na jakýkoliv politický post, měl by širokou základnu voličů tvořenou z absolventů škol indoktrinovaných jeho organizací, dále z lidí pracujících pro nadnárodní korporace, jistě by dokázal získat hlasy již do své sítě zapojených politiků a v neposlední řadě má na své straně liberalismus podporující umělce a ze sociálních sítí zhlouplé ,,ochránce´´ demokracie pracující systematicky na jejím potlačení.

Pokud jde o to, že jste doposud nenašli zmínku o charitativní činnosti Člověka v tísni, pak tedy vězte, že existuje. Ignoruje však víceméně potřeby českých občanů a je zaměřena na zahraniční pomoc. Což by možná znělo líbivě, kdyby nešlo o systematickou práci v oblastech, ze kterých k nám míří migranti. K nám znamená Evropu, ale jak prosakují zprávy, jsou již dováženi i do České republiky a pomalu se pro ně připravuje půda. Piráti například oddalují plánované privatizace domů s obecním bydlením s tím, že by rádi vytvořili zásobu sociálních bytů. Cestou k tomu je razantní zvyšování dosavadních nájmů často vedoucí k neochotě nájemníků nadále obývat zdevastované a neudržované obecní byty. Člověk v tísni je samozřejmě s tímto postupem seznámený a odpovídá to jeho záměrům. Jistě tedy vnímáte, že Rusové již pochopili nebezpečí podobných organizací plynoucí z jejich činnosti a záměrů. Oprávněně tak vystavili stopku té naší největší, nejbohatší a nejpropracovanější. Mafiánská chobotnice nazvaná Člověk v tísni, potažmo její chapadla v podobě navázaných a spolupracujících dalších organizací a financování ze zahraničí se stal skutečným nebezpečím. Česká BIS by se měla Pánkem a jeho partou zajímat mnohem více, než nebezpečím z Ruska a Číny. Jenže, koho to zajímá? Člověk v tísni je přeci na té ,,správné” straně. Hra na solidaritu pokračuje, byť je tato falešná.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 066 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
144 komentářů