VAKCINADETI
2.12.2021
Kategorie: Politika

V Rakousku stávkovali, v České republice vytvořili fond pro zesnulé děti

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNový rakouský premiér přebírající zvyky jednoho neblaze proslaveného krajana svým vyhlášením povinnosti se od února nechat očkovat naštval i jindy poklidné občany krásné alpské země. Ti nejsou zvyklí příliš se vzpírat, což se ukázalo už při postupném obsazování jejich vlasti opálenými turisty z islámských zemí, takže je musela vakcinace docela solidně naštvat. Ve středu tak stávkovala celá země a do ulic vyšli místní v mnoha městech. Nešlo o desítky tisíc, jak nám naše média možná řeknou, možná budou zticha úplně, ale demonstrovalo mnohem více lidí bez ohledu na to, jsou li již pod vlivem pseudovakcín či nikoliv. Oni totiž už někteří pochopili, že by mohlo dojít k utečkování. Sliby o tom, jak budou chráněni, zdají se být poněkud liché.

To u nás lidé ještě spí nebo věří. Dva premiéři se dohodli, že přebytečné zásoby vakcín s prošlou či končící expirací uložené ve skladech je třeba implantovat do lidských těl. Protože antivaxeři jsou vcelku tvrdý oříšek a není moc času, to i přes drastickou propagandu, vzali se na mušku ty, kteří už 2x skočili na špek a sliby o tom, jak budou chráněni a definitivně dotečkováni. Teď jim naprosto zdarma nabízí už třetí pokus, přičemž jim nikdo nezvýrazňuje, že i po třech dávkách leží pozitivní v nemocnicích, a ne zrovna každý si před Jipkou stihnul dát posledního šluka jako herec a astmatik Etzler. Aby tomu nebyl konec, šílenci mající děti už je registrují na první dětské dávky a někteří z potomků prý nemohou dospat, jak se těší. Nemáme v oblibě norský způsob chování úřadů k rodinám a nesouhlasíme s odebíráním dětí, ale v tomto případu by bylo na místě k tomu za jistých okolností i přistoupit.

Z výše uvedeného tak vyplývá, že Češi, Moravané a Slezané zatím jindy umírněné Rakušany nenásledují. Přestože nám hrozí něco podobného, byť to absolutně nemá oporu v zákonech, ostatně víme, že s tím si vedoucí politická garnitura hlavu skutečně nedělá, u nás je zatím klid. Zeman si ze svého skleníku kompletuje názor na vznikající vládu a místo pozastavení se nad tím, jak se připravuje další porušování Ústavy, spřádá plány na podporu povinné vakcinace. Stává se tak spolupachatelem covidové mafie. A to je na pořadu dne Omrikon, tedy další mutace, kterou už ostatně jeden z šéftrenérů covidového týmu Roman Prymula do detailu popsal. Jestliže ve světě je Omrikon považován za sice nakažlivý, ovšem vcelku neškodný vir a lze ho považovat za možné ukončení životaschopnosti covidohysterie, to z důvodu jeho vnímání jako běžné virózy, pak Prymula z něj vytvořil zbraň hromadného ničení. A tu samozřejmě dle něj a pár dalších kolegů placených farmaceutickým průmyslem zničí další kolo vakcinace. Pro vaxery jde o hit, ostatní si už klepou na čelo.

Mezitím vzniká fond určený na náhrady pro děti zesnulé na následky vakcinace. Jistě si uvědomujete závažnost tohoto prohlášení, kterým politici přiznávají, že se počítá s jistou úmrtností dětské očkované populace. Jestliže už třeba i hexavakcíny způsobují nemalé zdravotní problémy, jakými jsou opožděný vývoj, pozdější schopnost mluvit, epilepsii a autismus, hyperaktivita a další komplikace, pak mRNA mixy, které navíc děti vůbec nepotřebují, protože jim covid v absolutní většině naprosto nic nedělá, jsou obrovským hazardem s jejich zdravím. Je s podivem, že ani to jejich rodiče do ulic nevyžene. Opravdu jsme národ, kterému nezáleží na vlastních dětech? Nebo je snad výhodné zkasírovat stát o pár desítek až stovek tisíc za ztrátu vlastního dítěte či za poškození jeho zdraví? Pokud ano, pak jsme ten největší odpad, který se na této planetě nachází. Případně ti, kteří nechají své děti skutečně očkovat, aniž by se mohli ti nejmenší rozhodnout sami (na což musí samozřejmě dospět), jsou normální morální hyeny.

Bude zajímavé sledovat, jak se situace v Rakousku vyvine. Právě tam se nyní upírá celý svět pozorující experiment nemající v lidské historii obdoby. Představitelé vaxerů a hlavní propagátoři očkování by si měli připomenout, jak skončili jejich předchůdci na konci 2.světové války. Všichni souputníci Mengeleho s podobnými názory, jaké měl tento jejich donátor, skončili po odchytu na šibenici, ve vězení, někteří byli zlynčováni. Představa, že by takto mohli skončit Prymula, Kubek, Vojtěch, Hořejší, Babiš a plno dalších momentálních mediálních hvězd, je jistě krásná. Ve zločinnosti si totiž s gestapáky v ničem nezadají. A nezapomínejme ani na lumpy říkající si Dezinformátoři, Čeští elfové či Manipulátoři. Těm by bylo třeba věnovat výjimečně kvalitní péči. Kolaborantů se vyrojilo mnoho, bude práce je jednou roztřídit. Už bychom však měli začít.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 031 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)