CITANKA1
2.4.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

V rakouské čítance přibyla mešita, kostel však chybí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Jsem přesvědčen (mohu se samozřejmě mýlit…), že multikulti fanatici těmito provokacemi sami vyrábějí tu naštvanost lidí na muslimské přistěhovalce, kterou se pak snaží za peníze George Sorose či Norských fondů porazit.

Jde o německou čítanku s názvem Lesen mit Sinn.

CITANKA2„Rodiče dětí, které používají tuto učebnici ve škole, si stěžují, že na jednom z obrázků je vyobrazena vedle nemocnice, banky či školy mešita. Ovšem obrázek kostelu zde chybí.“

Stojím si za tím, že někdo na tom těžce vydělává, proto se tyhle šílenosti provádějí. Oni si tu tzv. xenofobii sami pěstují, aby pak mohli absolventi různých těch multikulturních studií, kteří by jinak jen stěží sehnali práci v oboru, brát „těžké prachy“ za „boj proti xenofobii“.

Proč George Soros a podobní radši z těchto peněz nepřispívají na hospice, LDNky, či třeba na dostupnější zdravotnictví pro nemajetné v rozvojových zemích? Proč Norské fondy místo Hatefree nepřispívají na školní obědy zdarma či budování škol v chudých zemích?

A kolik různých těch multikulturních, genderových a jiných podobných aktivistů přispívá na charitu, klidně třeba na děti v nějaké chudé muslimské zemi, když tak k tomu islámu tíhnou? Kolik z nich bojuje za ženská práva a potírání sexizmu třeba v Saudské Arábii, Jemenu či severní Nigerii? Kolik z nich je ochotno si adoptovat nějaké africké, pákistánské, irácké či indické dítě na dálku?

To by byla jiná solidarita než napomáhat islamizaci škol či urážet lidi, pro něž úcta k tradici a národní kultuře není „sprostým slovem“!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.