znasilneni1-850x507
6.7.2020
Kategorie: Společnost

V počtech znásilnění je Anglie stále první na světě, druhé je Švédsko

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDREurostat se už neobtěžuje zveřejnit statistiky násilné kriminality v jednotlivých zemích EU a poslední zveřejněné údaje jsou za rok 2017 (1), ale ještě se dají někde nalézt novější data.

Zde uvádíme graf, který vychází ze zdrojů (1,2,3) a je z něho patrné, že v Anglii a Švédsku se ženy a dívky již staly lovnou zvěří. Jsou zde pouze případy zaznamenané policií, takže skutečných případů bude asi tak desetkrát více.


Jedna oběť muslimského znásilňovacího gangu ve Velké Británii dokonce uvedla, že tito zločinci jí citovali část Koránu, kde se píše o tom, jak se mají ženy oblékat, přičemž věřili, že jejich jednání je ospravedlněno islámem. Korán učí, že nevěřící ženy mohou být legálně brány pro sexuální použití.

„Ó Proroku, řekni svým manželkám, svým dcerám a ženám věřících, aby přitahovaly k sobě své vnější šaty. Je vhodnější, aby byly známy a nebyly zneužívány.“ K. 33.59 (5).

Znásilněn

Dánsko sice již skončilo s politikou otevřených hranic a v roce 2019 postavilo 70 km dlouhý plot na hranici s Německem, ale to se ještě ve statistikách nemohlo projevit

„Migranti, jejichž žádost byla zamítnuta, jsou umístěni v záchytném středisku Sjaelsmark, které spravuje vězeňská služba. Dánská vláda hodlá přijmout australskou strategii a dále zamýšlí ubytovat neúspěšné žadatele o azyl na odlehlém ostrově Lindholm.“ (4)

Naproti tomu dezinformační web (6) udává na prvním místě Jihoafrickou republiku (JAR), protože převzal 10 let staré údaje ze (7), a přitom tvrdí, že se jedná o rok 2020. „Lež se stala řádem světa“, kdysi napsal Franz Kafka.

Situaci nejen v Anglii popisuje přesně Ben Kuras ve své poslední knize Zpráva o stavu civilizace 2020, zatímco o Švédsku nás skvěle informuje spisovatelka Kateřina Janouchová, která tam žije, 16.6.2020 napsala :

” Vy, co mlčíte, už jste na kolenou.

Vy, kteří mlčíte, dáváte souhlas s tím, že peníze z daní budou zneužívány a plýtvány šílenstvím, jako ve zkorumpovaných státech v Africe a u teroristů v nedemokratických diktaturách.

Vy, kteří nic neříkáte, řekněte ano, že vaše děti byly okrádány, vaši staří umírají bez kyslíku, vaše dcery a synové jsou znásilněni a ponižováni…” (8)

 

Prameny:
(1) https://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/submitViewTableAction.do
(2) https://www.dst.dk/en/Statistik/emner/levevilkaar/kriminalitet/anmeldte-forbrydelser
(3) https://africacheck.org/factsheets/guide-rape-statistics-in-south-africa/
(4) https://www.zerohedge.com/news/2019-01-23/social-death-denmark
(5) https://www.jihadwatch.org/2019/12/uk-muslim-police-officer-among-15-muslims-charged-with-sex-offense-against-teens
(6) https://worldpopulationreview.com/country-rankings/rape-statistics-by-country
(7) https://www.nationmaster.com/country-info/stats/Crime/Violent-crime/Rapes-per-million-people
(8) https://www.facebook.com/katerina.janouch.7

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 323 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.