znasilneni1-850x507
6.7.2020
Kategorie: Společnost

V počtech znásilnění je Anglie stále první na světě, druhé je Švédsko

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDREurostat se už neobtěžuje zveřejnit statistiky násilné kriminality v jednotlivých zemích EU a poslední zveřejněné údaje jsou za rok 2017 (1), ale ještě se dají někde nalézt novější data.

Zde uvádíme graf, který vychází ze zdrojů (1,2,3) a je z něho patrné, že v Anglii a Švédsku se ženy a dívky již staly lovnou zvěří. Jsou zde pouze případy zaznamenané policií, takže skutečných případů bude asi tak desetkrát více.


Jedna oběť muslimského znásilňovacího gangu ve Velké Británii dokonce uvedla, že tito zločinci jí citovali část Koránu, kde se píše o tom, jak se mají ženy oblékat, přičemž věřili, že jejich jednání je ospravedlněno islámem. Korán učí, že nevěřící ženy mohou být legálně brány pro sexuální použití.

„Ó Proroku, řekni svým manželkám, svým dcerám a ženám věřících, aby přitahovaly k sobě své vnější šaty. Je vhodnější, aby byly známy a nebyly zneužívány.“ K. 33.59 (5).

Znásilněn

Dánsko sice již skončilo s politikou otevřených hranic a v roce 2019 postavilo 70 km dlouhý plot na hranici s Německem, ale to se ještě ve statistikách nemohlo projevit

„Migranti, jejichž žádost byla zamítnuta, jsou umístěni v záchytném středisku Sjaelsmark, které spravuje vězeňská služba. Dánská vláda hodlá přijmout australskou strategii a dále zamýšlí ubytovat neúspěšné žadatele o azyl na odlehlém ostrově Lindholm.“ (4)

Naproti tomu dezinformační web (6) udává na prvním místě Jihoafrickou republiku (JAR), protože převzal 10 let staré údaje ze (7), a přitom tvrdí, že se jedná o rok 2020. „Lež se stala řádem světa“, kdysi napsal Franz Kafka.

Situaci nejen v Anglii popisuje přesně Ben Kuras ve své poslední knize Zpráva o stavu civilizace 2020, zatímco o Švédsku nás skvěle informuje spisovatelka Kateřina Janouchová, která tam žije, 16.6.2020 napsala :

” Vy, co mlčíte, už jste na kolenou.

Vy, kteří mlčíte, dáváte souhlas s tím, že peníze z daní budou zneužívány a plýtvány šílenstvím, jako ve zkorumpovaných státech v Africe a u teroristů v nedemokratických diktaturách.

Vy, kteří nic neříkáte, řekněte ano, že vaše děti byly okrádány, vaši staří umírají bez kyslíku, vaše dcery a synové jsou znásilněni a ponižováni…” (8)

 

Prameny:
(1) https://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/submitViewTableAction.do
(2) https://www.dst.dk/en/Statistik/emner/levevilkaar/kriminalitet/anmeldte-forbrydelser
(3) https://africacheck.org/factsheets/guide-rape-statistics-in-south-africa/
(4) https://www.zerohedge.com/news/2019-01-23/social-death-denmark
(5) https://www.jihadwatch.org/2019/12/uk-muslim-police-officer-among-15-muslims-charged-with-sex-offense-against-teens
(6) https://worldpopulationreview.com/country-rankings/rape-statistics-by-country
(7) https://www.nationmaster.com/country-info/stats/Crime/Violent-crime/Rapes-per-million-people
(8) https://www.facebook.com/katerina.janouch.7

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 384 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.