hijabsabatova
8.11.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

V perverzním Bruselu se již popáté prodávali děti gayům a kdo je paní Anna Šabatová?

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

patrik-juda72492443_0Veletrh s dětmi pro gaye. Muži s katalogy dětí. Ceny stoupají. A naše paní Šabatová bojuje za sňatky homosexuálů, všechny migranty,  i s padělanými pasy, proti svobodě projevu, ale za muslimské šátky na školách! A co kauza Kuřim?

Největším případem pro naši paní ombudsmanku Annu Šabatovou byla prý kauza té somálské dívky, která dostala příležitost u nás studovat, ale naše pravidla respektovat nehodlala, školu naopak asi ze samého vděku Somálka zažalovala a zrovna té se naše paní ombudsmanka tolik zastávala. Naštěstí u soudu tato vysoce arogantní studentka neuspěla, ač paní ředitelku střední zdravotnické školy Ivanku Kohoutovou tahali od jednoho soudu ke druhému. Paní Šabatová je veřejnou ochránkyní práv? Ale čích?

A kdo je vlastně naše paní ombudsmanka Šabatová? Pan Václav Havel paní Šabatovou vyznamenal, ale paní Šabatová například podle Fondu ohrožených dětí i Ministerstva práce a sociálních věcí porušila zákon, když vůbec neoznámila, že ví o dítěti bez identity, neboli o třináctileté Anně (Barboře Škrlové), která v Norsku hrála chlapce v té odporné, bizarní, zvrácené a děti trýznící kuřimské kauze. Paní Šabatová prostě obešla zákon a hrůzné a zvrhlé týrání dětí v klecích mohlo pokračovat! Prý to myslela dobře a chtěla jen té za mě zrůdě Maurerové z té jejich brněnské smetánky pomoci!

Paní Šabatová radí soudcům i politikům, jak si poradit s nenávistnými útoky na internetu, ale snad tím nemyslí i právo na vlastní názor, protože ona je taková demokratka, že média žádala, aby nemluvila s jejím zástupcem, panem Stanislavem Křečkem, protože má prý příliš tvrdé názory na migranty a romy!

Tak paní Šabatová. Ve středozemním moři krouží už tolik lodí neziskovek, že se určitě můžete radovat, za to velké a početné budoucí obohacení, které tolik hájíte, ale v Itálii pan vlastenec a dle vás nepochybně i nenávistník Matteo Salvini v průzkumech drtí všechny, protože situace s migranty je pro italské občany již neúnosná a alarmující. Paní Šabatová dokonce sdílí názor, že pokud u nás cizinec požádá o mezinárodní ochranu, tak se má státi nevyhostitelným, i kdyby přijel třeba s padělaným, či neplatným pasem!

Migrant z Gambie v Itálii obohatil pokladní ze supermarketu větou, že je utečenec a platit prý nemusí. Když jej pokladní pronásledovali s jeho plným košem zboží ven z prodejny, které nezaplatil, kladl ochrance samozřejmě odpor. On má mít přeci vše zadarmo. Přijela policie a on už v Itálii rok vůbec neměl býti a paní Šabatová je tak šťastná, že naše země musí na pokyn Soudního dvora EU zavést ten odporný a likvidační institut strpění cizince a ještě si stěžujete vládě, že ji vnitro odmítá zveřejnit tajné informace, kdy cizinci nedostanou vízum, protože by mohli být hrozbou pro bezpečnost státu! Institut strpění cizince znamená, že tu může tento cizinec udělat cokoliv a stejně zde bude dál. Ne, tou hrozbou bezpečnosti státu jste totiž vy a ti vaši levičáci.

V Miláně zatkla policie pět anarchistů, kteří se vloupali do veřejné budovy a nelegálně ji předali migrantům! Myslím, že je hned tak nevystěhují. To jsou ti vaši hodní lidé paní Šabatová, tato levicová a extremistická zvěř. Něco, jako ta vaše brněnská šlechta, která léta znásilňovala a týrala děti a vy jste je kryla. Přijdete mi stejná, jako ti anarchisté. Zabavíme cizí dům, protože mi je tu chceme a tak to bude, stejně jako vy jste chtěla povolit zdravotní sestru v hidžhábu, která si diktuje své podmínky v zemi, která ji chtěla pomoci, ale tak to naštěstí nebude!

Tady zatím a stále ještě platí naše zákony a naše pravidla, ač by paní Šabatová pro uprchlíky udělá to první a i to poslední. Snad již brzy jako ombudsmanka skončí, ač si nepřeje, aby ji náhodou nenahradil pan Křeček. Kéž by vás nahradil již zítra. Když jsem jedinkrát napsal na blogu Idnes článek o paní Šabatové, tak tam vydržel asi pět minut, protože hlavní administrátor, pan Patrik Banga jej hned zrušil, protože on přeci patří také mezi ty stejné “morální” elity jako paní Šabatová a na “jeho” blogu takováto kritika zaznívat nebude. Už vyřadil téměř všechny blogery, kteří nemají ten správný a “hodný” názor.

Paní Šabatová také všemožně podporuje stejnopohlavní sňatky a prý nastal čas pro jejich uzákonění. Věřím, že nenastal. V Bruselu se konal již pátý ročník konference gayů pořádaný americkou organizací “Muži mají děti” (Man having babies). Je to každý rok velká sláva v luxusním hotelu, kde si bohatí gayové v oblecích kupují děti a je to výnosný byznys, protože ceny malých dětí rok od roku stoupají. Organizace Man having babies zprostředkovává prodej nemluvňat gayům. Na lesklém papíře si v katalogu prohlížejí malé děti, které již byli prodány a ženy, takzvané náhradní matky, které jim dítě odrodí a smluvně se zavážou, že po narození se jich pro tyto homosexuály zřeknou.

Zadarmo to samozřejmě nedělají a ceny nemluvňat stoupají. Minimální cena kojence byla vloni v hotelu Hilton 95 tisíc dolarů a před pěti lety na prvním ročníku tohoto obchodu s dětmi pro gaye to bylo 60 tisíc! Cena se může vyšplhat i na 160 tisíc dolarů, asi podle kvality. Kdo dá nejvíc, bere. Trh s dětmi pro homsexuály. Brusel je pro mě synonimem liberalistického pekla a hrůzné situace v Evropě dnes.V jaké eurounijní demokracii dnes žijeme se přesvědčuji každý den. Například kamarád paní Šabatové Michal Kocáb vyzývá k rozpadu Visegrádu a musí se prý rozpadnout a být zničen! Jedna velká parta milionů chvilek jen té jejich pravdy a toho jejich pohledu na svět.

V úterý 12.11. měl na své jihočeské tour po České republice, Trikolóra jede, pan Václav Klaus mladší promluvit v kampusu vysoké školy a besedovat s mladými lidmi, jak mu Jihočeská univerzita původně přislíbila. Nově tuto besedu univerzita zakázala! A to je demokracie, když jiní politici tam besedovat mohli? Na druhou stranu mě těší, že cítím jakýsi velký a s radostí napíši, že věřím i oprávněný strach z pana Václava Klause mladšího, jakýsi strach z jeho úspěchu, protože já jsem přesvědčen, že se ve volbách dostaví.

Ten pán zde mluvit nebude, protože by mohl někoho z mladých lidí třeba i přesvědčit, jak hroznou demagogií a zlem jsou ty normalitu zabíjející, liberální a levicové hodnoty, které se linou z Bruselu a u nás od paní Šabatové a jiných morálních “elit”.

Na závěr napíši, že paní Anna Šabatová dostala v roce 2018 Řád francouzské čestné legie za boj v zájmu uprchlíků, romů a menšin. Z rozvrácené Francie si jej určitě a nepochybně zaslouží. Podle paní ředitelky zdravotnické střední školy Ivanky Kohoutové, která se stala součástí té prý největší kauzy z pohledu paní ombudsmanky, kterou kdy musela řešit, se chová jako levicová aktivistka, podjatá, stranická, stejně jako její děti, usazené v lukrativních funkcích.

Mám pocit, že někteří lidé a málo jich není, mají usazené v hlavě, že jiná, než ta jejich pravda neexistuje.

Ta pravda a ta láska zatím určitě nezvítězila.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 5 817 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
85 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)