nogo
5.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

V Německu prý nejsou NO-GO zóny, tvrdí mainstreamová média. Expolicista však říká něco jiného!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V Německu se stále více zmenšuje prostor, kde se občané a zejména ženy mohou cítit zcela bezpečně. Kdo tvrdí něco jiného, ​​ten lže nebo je politickým demagogem, jako např. kancléřka. Vloupání různého druhu, masové bitvy, prudký rozmach tzv. messerkultur, která přišla s uprchlickou vlnou a migračními záplavami, a těší se stále větší oblibě, znásilňování a sexuální obtěžování žen jsou na denním pořádku. Především velkoměsta a velká města jsou doslova zaplaveny vlnou násilí, jaká v poválečném Německu nemá obdoby.
Celé městské čtvrti a předměstí se staly nebezpečné a nekontrolovatelné oblasti. Hlavní architekti této nové “architektury” v Německu jsou muži z arabských velkoklanů.

Politici a média, které propagují politickou korektnost, zamlčují “politicky korektně” tento katastrofální stav ve společnosti. A Merkel opakovaně ujišťuje občany politicky korektně “Uns allen geht es doch gut. “A k tomu dodává:” My si nedáme nikým vzít náš způsob života. ” To opakuje, odkdy migranti zaplavili Německo a tím nevědomě jen potvrzuje, že ho někdo Němcům nejen bere, ale že ho už téměř zničil.

Toto vše, co zde uvádím a co jsem popisoval a analyzoval v souvislosti s uprchlickou záplavou Evropy v nesčetných článcích na různých portálech a ve více jazycích plně koresponduje s tím, co píše ve své knize někdejší německý policista Stefan Schubert.

Ve své publikaci dokazuje fakty a vlastními zkušenostmi jako policista absolutní selhání vlády nejen v uprchlické politice. Je renomovaným a uznávaným expertem pro vnitřní bezpečnost.

Již nemohl dále dívat jako policista na vše, co souvisí se selháním státu vůči občanům a přitom povinně “držet hubu”. Skončil s “cirkusem Merkel” a “hubu už nedrží”!

Díky svým výborným kontaktům k někdejším kolegům v úřadu pro bezpečnost mu bylo umožněno, že se mohl “podívat” do různých tajných a utajených dokumentů a mohl mluvit se “zasvěcenými”, kteří veřejně nesmí mluvit, ale jemu vypravovali všechno. To, co se dozvěděl, a to co už sám věděl a o čem v knize informuje veřejnost, je zarážející a maximálně alarmující.

Zde uvedu alespoň některé ze Schubertových témat:

 • Jak se nové velké zlo v Německu začalo – od migrantů ke kariéře kriminálníků z povolání
 • Arabské klany dokonale ovládají podsvětí a přeměňují vše co se dá i “nedá” na No-Go-Areas
 • “El Presidente” Mahmoud Al-Zein – král podsvětí v Berlíně
 • Němečtí politici chrání obrovské milionové zisky klanů
 • Uprchlické vlny Německu přinesly explozi kriminality
 • Německá politika: Buď korektní až do smrti
 • Kriminolog odhalil masivní falšování kriminálních statistik
 • Stát ztratil celkem kontrolu – neboť cíleně neprosazuje právo
 • Německá policie varuje před kapitulací – když policisté říkají jasnou pravdu
 • Občanská válka hrozí – neboť cizinecké klany šíří v Německu strach a hrůzu
 • Už je toho dost – hrozí vzpoura v řadách policie?

Lidé jako Schubert jsou hrdinové, kteří se odvážně a bez ohledu na možné vlastní ztráty usilují lidem odhalovat pravdu, kterou jim politici zatajují a otevírají jim oči, které jim mainstreamová média zaslepila.

Němečtí politici, kteří jsou za tento katastrofální stav společnosti zodpovědní, způsobují velké zoufalství občanů, i zoufalství v policii, která je z jejich viny nejednou zcela bezmocná a navíc i vystavena masivním útokům a výsměchu ze strany těch, kteří ji nerespektují a vědí o její bezmocnosti, a to jsou téměř vždy zločinecké migrantské klany.

Nedejme si vzít svobodu v naší zemi tím způsobem, že někdo, kdo neakceptuje naši kulturu, bude v ČR moci dělat to, co popisuje expolicajt Schubert.

Nevolte politiky, kteří to v naší vlasti chtějí podporovat – je to zrada země a její národa! Pokud se to jednou rozjede, nedá se to zastavit a už vůbec ne změnit. Je to jako lavina, která když se spustí, tak ničí vše, co má v cestě.
ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 773 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.