nogo
5.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

V Německu prý nejsou NO-GO zóny, tvrdí mainstreamová média. Expolicista však říká něco jiného!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V Německu se stále více zmenšuje prostor, kde se občané a zejména ženy mohou cítit zcela bezpečně. Kdo tvrdí něco jiného, ​​ten lže nebo je politickým demagogem, jako např. kancléřka. Vloupání různého druhu, masové bitvy, prudký rozmach tzv. messerkultur, která přišla s uprchlickou vlnou a migračními záplavami, a těší se stále větší oblibě, znásilňování a sexuální obtěžování žen jsou na denním pořádku. Především velkoměsta a velká města jsou doslova zaplaveny vlnou násilí, jaká v poválečném Německu nemá obdoby.
Celé městské čtvrti a předměstí se staly nebezpečné a nekontrolovatelné oblasti. Hlavní architekti této nové “architektury” v Německu jsou muži z arabských velkoklanů.

Politici a média, které propagují politickou korektnost, zamlčují “politicky korektně” tento katastrofální stav ve společnosti. A Merkel opakovaně ujišťuje občany politicky korektně “Uns allen geht es doch gut. “A k tomu dodává:” My si nedáme nikým vzít náš způsob života. ” To opakuje, odkdy migranti zaplavili Německo a tím nevědomě jen potvrzuje, že ho někdo Němcům nejen bere, ale že ho už téměř zničil.

Toto vše, co zde uvádím a co jsem popisoval a analyzoval v souvislosti s uprchlickou záplavou Evropy v nesčetných článcích na různých portálech a ve více jazycích plně koresponduje s tím, co píše ve své knize někdejší německý policista Stefan Schubert.

Ve své publikaci dokazuje fakty a vlastními zkušenostmi jako policista absolutní selhání vlády nejen v uprchlické politice. Je renomovaným a uznávaným expertem pro vnitřní bezpečnost.

Již nemohl dále dívat jako policista na vše, co souvisí se selháním státu vůči občanům a přitom povinně “držet hubu”. Skončil s “cirkusem Merkel” a “hubu už nedrží”!

Díky svým výborným kontaktům k někdejším kolegům v úřadu pro bezpečnost mu bylo umožněno, že se mohl “podívat” do různých tajných a utajených dokumentů a mohl mluvit se “zasvěcenými”, kteří veřejně nesmí mluvit, ale jemu vypravovali všechno. To, co se dozvěděl, a to co už sám věděl a o čem v knize informuje veřejnost, je zarážející a maximálně alarmující.

Zde uvedu alespoň některé ze Schubertových témat:

 • Jak se nové velké zlo v Německu začalo – od migrantů ke kariéře kriminálníků z povolání
 • Arabské klany dokonale ovládají podsvětí a přeměňují vše co se dá i “nedá” na No-Go-Areas
 • “El Presidente” Mahmoud Al-Zein – král podsvětí v Berlíně
 • Němečtí politici chrání obrovské milionové zisky klanů
 • Uprchlické vlny Německu přinesly explozi kriminality
 • Německá politika: Buď korektní až do smrti
 • Kriminolog odhalil masivní falšování kriminálních statistik
 • Stát ztratil celkem kontrolu – neboť cíleně neprosazuje právo
 • Německá policie varuje před kapitulací – když policisté říkají jasnou pravdu
 • Občanská válka hrozí – neboť cizinecké klany šíří v Německu strach a hrůzu
 • Už je toho dost – hrozí vzpoura v řadách policie?

Lidé jako Schubert jsou hrdinové, kteří se odvážně a bez ohledu na možné vlastní ztráty usilují lidem odhalovat pravdu, kterou jim politici zatajují a otevírají jim oči, které jim mainstreamová média zaslepila.

Němečtí politici, kteří jsou za tento katastrofální stav společnosti zodpovědní, způsobují velké zoufalství občanů, i zoufalství v policii, která je z jejich viny nejednou zcela bezmocná a navíc i vystavena masivním útokům a výsměchu ze strany těch, kteří ji nerespektují a vědí o její bezmocnosti, a to jsou téměř vždy zločinecké migrantské klany.

Nedejme si vzít svobodu v naší zemi tím způsobem, že někdo, kdo neakceptuje naši kulturu, bude v ČR moci dělat to, co popisuje expolicajt Schubert.

Nevolte politiky, kteří to v naší vlasti chtějí podporovat – je to zrada země a její národa! Pokud se to jednou rozjede, nedá se to zastavit a už vůbec ne změnit. Je to jako lavina, která když se spustí, tak ničí vše, co má v cestě.
ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 638 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.