frankfvlak
2.8.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

V Německu nesmíte varovat cestující, že je může nějaký muslim strčit pod vlak. To je rasismus!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Několik německých periodik oznámilo, že na stanici Hamburg-Altona jen den po usmrcení 8 ročního dítěte na stanici ve Frankfurtu, došlo k “rasistickému” vystoupení neznámého muže.
Ten ale neudělal nic jiného, ​​jen to, že přes megafon upozorňoval cestující v nádražní hale následujícími slovy:

“An alle deutschen Fahrgäste. Man sollte sich hinter der Sicherheitslinie aufhalten und am besten sicherheitshalber zur Mitte des Bahnsteigs gehen und Kinder an die Hand nehmen. Und wenn einem die Person, die neben einem steht, nicht geheuer erscheint, SOLLE man weitergehen, Dami ein weiterer muslimischer Anschlag vermieden wird “.
“Pro všechny německé cestující. Na nástupišti se zdržujte za bezpečnostní linií a kvůli jistotě je nejlepší, když budete stát uprostřed nástupiště a děti držte stále za ruku. A pokud se vám nějaká osoba stojící ve vaší blízkosti nezamlouvá, tak se od ní vzdalte, aby byl případný další muslimský atentát ztěžován. “

Podle médií to nějaká svědkyně ihned (pravděpodobně od Zelených) ohlásila na Deutsche Bahn a její představitelé to odsoudili jako rasistický akt.

Pracovníci bezpečnostní služby z DB v Hamburku-Altona se hned pokusili dotyčného ve staničním komplexu najít a zadržet, což se jim ale nepodařilo.

Případ už vyšetřuje Bundespolizei.

Je zarážející, že ačkoliv na německých stanicích už dávno pravidelně upozorňují cestující na to, aby si hlídali své kufry a zavazadla, jakož i na to, že na stanicích jsou kapesní zloději, tak na to, aby si dávali velký pozor na to nejcennější co mají, na svůj život, protože je někdo může strčit pod vlak, se ani po brutální vraždě na stanici ve Frankfurtu neupozorňuje!

Proč asi ne? Proto, protože cizí “hosté” se v Evropě stali novými domácími.

Proto, když to ale udělá někdo z bývalých domácích, tak je obviněn z rasismu.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 611,00 Kč
Vybráno 47.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 118 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.