gerbus
22.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

V Německu již nezvládají odpor obyvatel a Belgie je v šoku

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA 22|02|2016

Policisté v Německu již nedokázali oddělit dav německých občanů, který blokoval svými těly další z uprchlických autobusů. Lidé skandovali: “Jeďte domů ! My jsme národ!” Němečtí policisté teď čelí kritice. Ale za co?

Bouřící skupina německých občanů opět zablokovala další z autobusů, který byl plný uprchlíků. Agentura DPA uvedla, že lidé skandovali protiuprchlická hesla. Slyšel jsem ta výše uvedená, na videu, které je zatím k dispozici. Německá policie sklidila tvrdou kritiku, že nedokázala oddělit Němce od autobusu s uprchlíky, a že provedla zákrok proti nezletilému migrantovi.

Šéf policejního sboru Uwe Reissmann, policejní zákrok proti nezletilému migrantovi, i vůči některým jiným uprchlíkům hájil. Uvedl, že policejní zákrok byl naprosto nezbytný, a že někteří z migrantů dav za oknem autobusu provokovali. Na východě Německa v posledních měsících sílí odpor proti přijímání uprchlíků a několik uprchlických ubytoven se již stalo terčem útoků. To se odehrálo jen pár dní po vynesení rozsudku nad mladým muslimem, kteý upálil svou těhotnou přítelkyni, ač byla ochotna přijmout jeho víru. 

Podle nejnovějšího průzkumu televize ZDF si 58% Němců přeje zavedení pohraničních kontrol, které by omezily návaly uprchlíků do země. Proti zavedení kontrol je údajně 30% obyvatel Německa. Slovo údajně užívám i záměrně ve spojitosti s televizí ZDF, na kterou je také velká kritika od veřejnosti za to, že neinformovala dostatečně a pravdivě o uprchlících. Zjednodušeně za to, že před Němci tajila pravdu a všechna ta hrozná a alarmující čísla.

V Belgii absolvovali uprchlíci asi před dvěma týdny kurzy, jak se správně chovat k místním ženám. Účastníkem byl i mladý Afghánec, který ve čtvrtek ve městě Mennen znásilnil humanitární pracovnici Červeného kříže. Belgická policie již násilníka zatkla. Mladý Afghánec se přiznal. Belgická veřejnost je přitom stále ještě v šoku z brutálního a hromadného znásilnění sedmnáctileté dívky sedmi migranty. Pachatelé si vše natáčeli na video, tančili a arabsky si zpívali. Tato hrůza se odehrála v listopadu 2015 ve městě Ostende. Video objevil učitel jednoho z nezletilých žáků v mobilním telefonu.

Sedm pachatelů dívku brutálně a několikrát znásilnilo, když se dívka vracela z večírku. Jeden z pachatelů při výslechu vypověděl, že si ta holka nemá nač stěžovat, protože se přeci musí muži podřídit a kolektivní znásilnění je tou nejpřirozenější věcí na světě. (Podle práva Šaría je to bohužel pravda neměnná a nezměnitelná již více jak 1000 let, poznámka autora).

Starosta Ostende J. V. Lanotte věří, že tato bolestivá záležitost bude přísně potrestána. Nově příchozí se prý chovají problematicky i k homosexuálům. Závěrem řekl také větu, kterou použiji stejným způsobem:

Musíme začít hájit naše SVOBODY a naše HODNOTY.

ZDROJ: Patrik Juda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
14 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.