PARLAMENT717
21.6.2018
Kategorie: Společnost

V nejlepším přestat – to bychom měli po vůdcích požadovat

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Oni to neumí a proto všichni končí mizerně, pokud se vůbec některému podaří zemřít pokojně, tak jeho dílo stejně jde do kopru, ale dříve zničí svůj národ, ba i sousední země, vyrabuje státní kasu, přivede zemi zugrund……občas zanechá hory mrtvol.

Po Němcích se neustále požadují omluvy za Hitlera, byl to Vůdce, o tom žádná, a jako takový se opil mocí – ta je nejnebezpečnější droga, a pokud se používá dlouho, nastane katastrofa. Áda vyvedl národ z bídy, přestal uznávat chrapounskou Versaillskou dohodu, a Německo zase vzkvétalo. U toho mělo zůstat, měli by se jako prasata v žitě, a on měl odstoupit jako to udělal Pinochet v Chile.

Ale hráblo mu a začal úplně zbytečnou válku, i kdyby neudělal takové hovadiny jako pronásledovat židy kteří byli už integrovaní Němci, čímž by nezatížil policii, stát z toho měl prd, vše rozkradli náckové, kdyby nebombardoval Brity tak USA možná do toho nešli, kdyby nenapadl spojenecké SSSR, tak se Stalin nepřidal k Americe, ale kdyby byl Áda chytřejší a vyhrál to, tak by s tím byly stejně jen potíže to udržet, a nežili by si Němci lépe.

Zajímavé je že po Francii nikdo nechce aby se omlouvali za jejich revoluci, krvavější než ta bolševická, a ani za Napoleona, který byl Hitler 19. století, začal zbytečné války které prosral dokonce 2x, a vyluftoval státní kasu dokonale. Kdyby to vyhrál, tak s tím měli stejně jen více starostí jak to udržet, a stejně by o to přišli jako přišli o kolonie, ve kterých ještě De Gaulle stačil udělat války, ve Vietnamu do toho dokonce zatáhl Kennedyho, a stejně to také prosrali. Měli to frantíci nechat plavat a bylo by jim líp. Ale každým rokem se do Paříže slezou všichni reprezentanti všech zemí tu krvavou sviňárnu zvanou Francouzská revoluce oslavit. O Vietnamu ani muk. Ani o Alžírsku.

Kdyby Rusy dnes napadlo slavit VŘSR, tak z toho mají všichni průjem. Už neslaví dávno Stalina ani Marxe, a pokud se někdo V RUSKU o nich zmíní pozitivně, ukazuje se prstem, v Německu postavili Marxovi pomník, a je to správné.

Problém je tento – příliš mnoho let u koryta a už člověku šplouchá na maják, i když začne slibně. Dnes je to Vůdkyně Merkel, neuzná své chyby, a chce to dotáhnout do hořkého konce, po vzoru Ády. Macron jí stále poslušně poslouchá, uvidíme jak dlouho.

Ale všimli jste si že hodně vůdců jsou cizinci? Napoleon byl Korsičan, Stalin Gruzínec a ne Rus, Hitler byl Rakušák, Obama Afričan, (narodil se v africké Keni, muslimský otec též odtamtud), Merkel je poloviční Polka, zaprodanec EU – grantů Babiš je Slovák. Samí vůdci.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Pavel Šebek 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 754,35 Kč (30,- euro), Petr Čermák 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 965,46 Kč
Vybráno 19.90%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.