1inteligentni-tazna-souprava
8.10.2019
Kategorie: Kultura a tipy

V logistice je nezbytná efektivita a dokonalý systém

Sdílejte článek:

Hledáte možnosti, jak urychlit a usnadnit provoz ve skladu? Pak byste neměli opomenout možnosti, které nabízí společnost STILL. Ta je totiž jedním z nejvýznamnějších dodavatelů vybavení skladů. V jejím sortimentu najdeme regálové systémy, inteligentní tažné soustavy i manipulační techniku a nejmodernější logistické systémy. Dokáže navíc realizovat komplexní provedení skladu na klíč. Vždy postupuje tak, aby řešení naprosto vyhovovalo požadavkům provozu a volí to nejefektivnější řešení.

S regálovými systémy STILL bude vše přesně na svém místě

Jednou z nejdůležitějších částí sortimentu STILL jsou regálové systémy. Umožňují efektivně využít prostor do výšky až 25 metrů. Vše do nich uložíme přehledně a i při vysokém průtoku si udržíme dokonalý přehled. Navíc si k nim můžeme pořídit rozmanité příslušenství a bezpečnostních zařízení.

2typicke-obory

zdroj: “Einsatz von Routenzugsystemen zur Produktionsversorgung, Studie o plánování, kontrole a provozu, TU München, 2017″

Inteligentní tažné soupravy jsou skvělým řešením pro výrobní podniky

Při výrobě je důležitá správná koncepce materiálových toků. Je třeba zajistit efektivitu a zvolit postupy šetrné k životnímu prostředí. Ideální je využití inteligentní tažné soupravy, Ta zajistí optimální zásobování materiálem i ušetří čas. A rozhodneme-li se pro její automatizaci, nebude potřebovat obsluhu. Pracovníci se postarají jen o naložení a vyložení materiálu, jeho transport zajistí inteligentní tažná souprava sama.

3trend-v-zavadeni-taznych-souprav

zdroj: “Einsatz von Routenzugsystemen zur Produktionsversorgung, Studie o plánování, kontrole a provozu, TU München, 2017″

Mobilní myčka STILL usnadní údržbu manipulační techniky

Manipulační technika potřebuje pravidelnou údržbu. Její součástí by mělo být i pravidelné čištění. Mobilní myčka STILL zajistí mytí manipulační techniky přímo u zákazníka. Není třeba pro ni připravovat přípojku vody ani elektřiny, stačí jen prostor, kde ji bude možné dočasně umístit. Mobilní myčka STILL se postará o kvalitní umytí manipulační techniky, po dohodě je možné vyčistit i motory a baterie.

Desulfatace STILL pomůže udržet olověné baterie v kondici

U olověných baterií časem dochází k sulfataci. Ta výrazně zkracuje jejich životnost. Desulfatace je dokáže zregenerovat.

Jaké jsou reference společností STILL?

Reference STILL jsou bohaté. Patří mezi ně například projekty pro Knorr-Bremse, Coca-Colu HBC, Škoda Auto, Barum, Ideal Automotive, Continental či Mattoni.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 91 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.