woman-1979272_1280(1)
20.6.2019
Kategorie: Kultura a tipy

V létě se kvalitní švýcarský nůž hodí více než kdy jindy

Sdílejte článek:

Dobrý kapesní nůž umí být „první pomocí“, kdykoliv ji potřebujeme. Ideální jsou multifunkční švýcarské nože, které nabízí značka Victorinox.

Víceúčelové kapesní nože jsou ideálními každodenními pomocníky. Nemusíte hledat vývrtku na lahev s vínem, ani otvírač na konzervu. Vždy máte po ruce šroubovák nebo nůžky. Nechybí vám pilka, nebo dokonce vrták. A dobrý nůž je samozřejmostí. Právě takto vypadají nože Victorinox. Záleží vždy na vás, jaké příslušenství nože preferujete. Každý má totiž jinou představu o svém společníkovi do nepohody.

Nože jako outdoorové speciály

Snad nejkomplexnější výbavou se nůž Victorinox chlubí v provedení vhodném pro outdoor aktivity. Tyto survival nože vás nenechají ve štychu, ať jste v lese či u vody, táboříte nebo rybaříte. Pomohou vám doslova přežít v divočině a zvládnout i extrémní situace. Ale nejen v přírodě. Jsou připraveny i na městskou džungli.

Co Čech, to houbař

Houbařská sezóna je letos díky počasí již v plném proudu. Jenomže vydat se na houby bez dobrého nože nelze. Nepotřebujete žádné speciální houbařské nože. Ideální je být na každou situaci „vyzbrojen“ právě kapesním nožem Victorinox.

Lepší než manikúra

Švýcarský nůž Victorinox ale ocení i ženy. Existují velice luxusně vypadající designové verze, které obsahují kompletní příslušenství s pro ženy tak potřebnou manikúrou. Manikúrní nůžky a pilník na nehty jsou součástí krásného kapesního nože, který se vejde do každé dámské kabelky. Ale překvapivě jsou to právě ženy, jež v kabelce ocení i komplexněji vybavený nůž a mnohdy i muže překvapí hbitou nabídkou pomoci v každé situaci.

Nože Victorinox z Kentaur Zbraně

E-shop a pražská kamenná prodejna Kentaur Zbraně nabízí mimo jiné široký sortiment nožů Victorinox. Švýcarská značka Victorinox vznikla již v roce 1885 a má za sebou dlouhou historii. Dnes je rovněž vlastníkem značky Wenger, a je tak výhradním dodavatelem víceúčelových nožů pro švýcarskou armádu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč

Celkem za měsíc: 1 000,00 Kč
Vybráno 2.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 541 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.