537674_article_photo_x3uth9h0_900x
21.7.2016
Kategorie: Společnost

V Kunikundě je oproti multykulturni Francii nuda. Krasna nuda…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 21|07|2016

Mam rad rasově čiste země. Třeba Iran. Rad čumim na ty nadherne perske baby skovane pod šatkama. Nebo Maroko. Nikdy nezapomenu na neopakovatelny středověky chaos na naměsti Mrtvych v Marakešu. Nebo Cejlon s pracovityma Sinhalcama.

Naopak se citim velice nepřijemně v rasově a narodnostně pomišanych oblasťach. Třeba v Pařižu. Tam bych se už nechtěl vratit. Nebo v Amstru. Ty vražedne pohledy lidi, keři se tu přistěhovali a enem čekaju na to, až jim to jednou bude patřit, su hrozne.

Uplně jinak se člověk citi v mistach, kde je sice enem hostem, ale pravě proto se mistni staraju o to, aby vam tam bylo fajně. A je jedno, jestli to je mezi Norama za polarnim kruhem, mezi Armenama v Karabachu nebo mezi Slovakama v Kežmaroku.

A tak sedim na zahradce stare babky v podkarpatske Kunikundě, kera mě ubytovala za padesat korun, čumim na ty lidi, keři chodi okolo a přemyšlam, jaky to maju smutny a nudny život. Nesu tu žadne menšiny, žadne cizi naboženstvi, žadne neziskovky, žadni minystři pro věci zbytečne. Nuda.

V Evropě se aspoň cosik děje. Stara Mrkalova, kera ma vyraz a charyzma smutečni vrby, přivedla do Rajchu dva miliony synku, keři už se časem postaraju o to, aby se Němci nenudili. Už dneska běhaju po vagonach afganšti Janošici a potomci stareho Bruny ze sekyrkama, vraždi lidi, bohatym beru a chudym tež. A to všecko je teprve začatek.

Francusky marksysta s nizozemskym jmenem a gzychtem překvapeneho prodavača citronu se zase divi, že se mu po nabřežich prohaňaju prodavači zmrzliny a po vzoru Olgy Hepnarove bulaju lidi jak kuželky. Přitom to byli pravě žabožruti, keři už před štyryceti rokama začali s importem cizich ras. Fčil sklizaju, co zaseli.

Nejvic je mi lito toho našeho kudrnateho multykulturně korektniho marksisty, bo každe dva měsice musi vymyšlat nove prohlašeni na tviter, jak je šokovany, jak v pevne a nerozborne jednotě stoji se svyma sudruhama v jednom šiku a jak se zasadi o zabraněni všeckych podobnych utoku v budoucnu.

Marksisti, keři vyžadovali zabaveni všeckych zbrani, budu fčil chvilu ticho, bo by pusobilo tak trochu blbě, kdyby fčil žadali zabaveni všech sekyrek nebo naklaďaku. Tak blbi ani ti multykulturni marksysti nesu.

A tady, v Kunikundě – nic. Nebyt českeho štvaveho tisku, tak člověk žije klidně a spokojeně. Brycke hlasovani tady nikoho nezajimalo. Turecky převrat tež ni, stejně jen stary Recept oprašil metodu, jak zlikvidovat opozicu. Zabijani lidi naklaďakem nebo sekyrku tu nikdo neřeši, bo do Šengenu su drahe viza a tak tam nikdo nejezdi. Všeci bavi o tym, jestli trochu zaprši, aby vyrostla kukuřica a kobzole, jestli po prazdninach pudu děcka do školy v Chustu nebo v Ťačivu a jestli je lepši robota řidiča Kamazu za 3 tisice šest set nebo ve vapence za 3 tisice osum set měsičně.

A proto to tu mam rad. Země, kde v hospodach lidi nečumi na televizu, ale bavi se spolu. Země, kde děcka nečumi do tableta, ale běhaju po kopcach a kupu se v řece. Země, kde o vikendu neslyšite zvuk sekaček, bo travu spasly ovce a telata.

Krasna země. A krasni lidi. Doufam, že nevstoupi do EvroSajuza, to by cela ta pohoda a klid šly do prdele. Neziskovky by začaly rozeštvavat lidi a dotace by zkurvily jakykoliv pokus o poctive podnikani. Nelegalni migranti by se začali domahat mešit a minaretu a štěkali by cosik o lidskych pravach. Tlusti aktyvisti a vychrtle škarede multykulturně marksistycke aktyvistky by běhali po ulicach a podporovali uchyly za penize, kere stat ukradl lidem. A jakysik idyjot by zavedl system DDT, diky keremu by babky před barakama měly vedle hromadky nadhernych rajčat ze zahradky velku kisňu, kera by z desetikorunove transakce hned odeslala hlašeni do Kyjeva a odvedla mistnim bafuňařum korunu padesat na depeha.

… tych fotek a zažitku je moc. Dneska je necham bez komentařu, ale myslim, že ta pohoda a klid ze země, kera je sice v řyti, ale přesto dokaže žit, je patrna na prvni ohled a komentaře nesu třeba…

Vitejte v Kunikundě…

ZDROJ: Ladislav Větvička

bloger_822

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.