white-genocide-south-africa
5.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

V Jihoafrické republice se odehrává světem zapomenutá genocida bělochů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Již několik let ignoruje svět a i mainstreamová média obrovskou tragédii, která se odehrává na jihu Afriky.

 

Bílí farmáři, převážně burské obyvatelstvo v Jihoafrické republice (jsou původu převážně holandského, ale částečně i německého a francouzského a usadili se v 17. století v jižní Africe), kteří zemi kdysi kolonizovali a civilizovali, jsou tam v současnosti pronásledování a vraždění v takové míře , že lze hovořit, že toto krvavé drama již nabylo rozměru genocidy bělochů.

Kanadská reportérka a publicistka Lauren Southern, která tam strávila téměř rok a vše podrobně rešeršovala, nyní předkládá veřejnosti Západu svou dokumentaci “Farmlands”.

Její dokument nám ukazuje, mimořádně autenticky, krvavé pronásledování a vraždění Búrů-farmářů, ale i jiných bílých farmářů a pustošení a zabírání jejich farem v jižní Africe.

Nenávistná a vražedná brutalita, jakou jsou masakrováni bílí farmáři, se zcela vyrovná teroru Islámského Státu – IS. Dokonce i bílé ženy farmářů a jejich děti jsou znásilňovány a bestiálně vražděny a v mnoha případech za živa upáleny. Počet vražd je dokonce tak vysoký, že v současnosti je mnohem nebezpečnější být bílým farmářem v jižní Africe než americkým či německým vojákem v Afghánistánu.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.