white-genocide-south-africa
5.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

V Jihoafrické republice se odehrává světem zapomenutá genocida bělochů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Již několik let ignoruje svět a i mainstreamová média obrovskou tragédii, která se odehrává na jihu Afriky.

 

Bílí farmáři, převážně burské obyvatelstvo v Jihoafrické republice (jsou původu převážně holandského, ale částečně i německého a francouzského a usadili se v 17. století v jižní Africe), kteří zemi kdysi kolonizovali a civilizovali, jsou tam v současnosti pronásledování a vraždění v takové míře , že lze hovořit, že toto krvavé drama již nabylo rozměru genocidy bělochů.

Kanadská reportérka a publicistka Lauren Southern, která tam strávila téměř rok a vše podrobně rešeršovala, nyní předkládá veřejnosti Západu svou dokumentaci “Farmlands”.

Její dokument nám ukazuje, mimořádně autenticky, krvavé pronásledování a vraždění Búrů-farmářů, ale i jiných bílých farmářů a pustošení a zabírání jejich farem v jižní Africe.

Nenávistná a vražedná brutalita, jakou jsou masakrováni bílí farmáři, se zcela vyrovná teroru Islámského Státu – IS. Dokonce i bílé ženy farmářů a jejich děti jsou znásilňovány a bestiálně vražděny a v mnoha případech za živa upáleny. Počet vražd je dokonce tak vysoký, že v současnosti je mnohem nebezpečnější být bílým farmářem v jižní Africe než americkým či německým vojákem v Afghánistánu.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 4 350,00 Kč
Vybráno 12.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 25 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.