hypermarkettJAR
14.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

V JAR dochází k rozsáhlým nepokojům, bojům černochů s bělochy a Indy a rabování obchodních domů, všichni policisté jsou povoláni do služby (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jihoafrická republika je zářnou ukázkou toho, jak by mohla vypadat Evropa v době, kdy by došlo k téměř úplné výměně obyvatel a převzetí moci “Novoevropany”. Od konce apartheidu tam dochází nejen k pronásledování bělochů, častým vraždám bílých farmářů a výstavbě oplocených a dobře hlídaných areálů pro bělochy, kterých je v JAR asi 9% z celkové populace, ale v zemi se také nebývale zvýšila kriminalita. Nyní k tomu všemu zasáhla zemi vlna rabování a ničení…

Všichni policisté, kteří jsou v současné době na dovolené, se musí okamžitě hlásit na svých stanovištích uprostřed rozsáhlého násilného rabování a nepokojů. Rada pro bezpečnost a zabezpečení (SSSBC) svolala v pondělí naléhavou schůzi, aby projednala probíhající nepokoje a rabování v KwaZulu-Natal a Gautengu.

Výtržníci v pondělí zničili nákupní centrum Jabulani Mall v Sowetu a další nákupní centra musela zavřít své dveře ve snaze zastavit celostátní rabování. Dvě velké autobusové společnosti pozastavily své služby na neurčito.

Nepokoje vypukly, aby donutily prezidenta Cyrila Ramaphosu, člena menšinového kmene Venda, podepsat propuštění bývalého prezidenta Jacoba Zumy. Zuma patří k kmeni Zulu – největšímu v zemi. Zuluové považují jeho uvěznění za obvinění z korupce za urážku jejich lidu.

Předsednictví v prohlášení oznámilo, že armáda byla nasazena na pomoc policii, pokud jde o § 201(2)a Ústavy. Ramaphosův režim také vyjádřil obavy, že sociální média by mohla rozdmýchat další chaos. “Lidé jsou také žádáni, aby věnovali pozornost tomu, co zveřejňují na sociálních médiích, a aby si byli vědomi toho, že sdílení falešných zpráv nebo obsahu, který podněcuje k násilí a rabování, je zločin.”

Lupiči se zaměřují na maloobchodní prodejny, zejména na obchody s alkoholem, ale také na elektroniku a oblečení.

Jak dokazuje stále více zdrojů ze samotné Jihoafrické republiky a videa, výhradně černí zločinci, z nichž někteří byli schopni uniknout z vězení, se organizují a rabují vše, co jim stojí v cestě. Ve městech, jako je Johannesburg nebo Durban, byly nyní desítky nákupních center zcela vyrabovány a zapáleny. Videa ukazují, jak je ukradené zboží dokonce přepravováno vysokozdvižnými vozíky. Armáda už byla aktivována, aby zasáhla.

Veškeré šílenství (kromě každodenních vražd na farmách po celé zemi) je ovšem namířeno zejména proti bílým a indickým podnikatelům. Jak však ukazují jiná videa, běloši a Indové stále častěji berou spravedlnost do svých rukou a vyhánějí lupiče společně silou zbraní…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 821 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)