tvujnapad
15.5.2018
Kategorie: Kultura a tipy

V GeekShirts plníme vaše sny!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Ač nadpis zní jako klišé, my jsme zde skutečně od toho, abychom poslouchali vaše přání. Spoustu lidí hýří nápady, jenom je nedokážou správně ztvárnit. Jelikož my nechceme nechat zapadnout žádnou tvůrčí aktivitu, rozhodli jsme se těmto lidem pomoci. Jejich kreativita bude vidět na celém světě.

Máte nápad? Sem s ním?

Jak to funguje? Jednoduše stačí vymyslet námět na nějaký vtipný obrázek nebo text na tričko a poslat nám ho. Pokud si tedy netykáte s grafikou, ale vtipné návrhy vám létají v hlavě jeden za druhým, zašlete nám je. Stačí krátký popis ve stylu – “Akvárium, ve kterém plavou mrtvé rybičky a pod tím nápis RIPky.” Jistě cítíte, že tohle tričko by chtělo spoustu vašich kamarádů se smyslem pro černý humor. Vy jste však v hodinách výtvarné výchovy kreslili tak špatně, že jste jako jediní dokázali věrně napodobit jeskynní malby, takže realizace by nepřipadala v úvahu. Tedy dokud jste nenarazili na GeekShirts. Díky nám si konečně můžete zrealizovat všechny sny.

vlastnimotiv

Design s nápadem od profesionálů

Naše firma již otiskla přes více než sto motivů na základě vašich návrhů. Není se tedy třeba obávat, že budete jediní, kdo nám něco zašle. Bude vás určitě spousta, takže je třeba se urputně snažit, aby váš nápad opravdu stál za to a inspiroval nás k dobrému ztvárnění. Nevěříte snad, že bychom byli dostatečně schopní? Potom vězte, že spolupracujeme s více než deseti předními designéry, kteří jsou ve svém oboru uznávaní profesionálové. Až potom budete potkávat na ulici lidi, jež budou nosit na prsou váš nápad z jedné bezesné noci, jistě se budete cítit patřičně hrdí.

Pokud stále ještě váháte, stačí se podívat na již hotová trička na webu GeekShirts. Tam se také dozvíte všechny podstatné informace. Není na co čekat, vypusťte své nápady na skvělé potisky do světa!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč

Celkem za měsíc: 4 719,00 Kč
Vybráno 13.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.