pravice
16.11.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

V ČR zoufale potřebujeme skutečně pravicovou stranu

Sdílejte článek:

JAMIE ZIMMERMANN

Stranu, která bude vlastenecká a pro kterou národ nebude sprosté slovo. (Nikoli kosmopolitistickou a globalizátorskou stranu.)

Stranu, která se nebude bát otevřeně přiznat, že islám je ZLO. (Nikoli stranu, která bude politicky korektně lhát, že je to “jen” náboženství jako každé jiné.)

Stranu, která bude trvat na tom, že každý, kdo poctivě pracuje, se musí mít dobře. (Nikoli partu elitářů, pro které je běžný člověk póvl, jehož osud je jim, zbohatlíkům, zcela lhostejný.)

Stranu, která bude férová a čistá. (Nikoli stranu, která je zatížená mnohaletou korupcí a personálně spojená s tuneláři a kmotry.)

Stranu, která bude prosazovat “štíhlý” stát s minimálními zásahy do ekonomiky a do života lidí. (Nikoli stranu, která má tendenci vše regulovat a lidem plíživě okrajovat jejich svobody.)

Stranu, která bude navrhovat vyrovnaný rozpočet a řídit zemi tak, aby výsledkem bylo alespoň mírné plus. (Nikoli stranu, která dopustí, aby všechny možné pijavice z neomarxistické a multikulti party vysávaly ze státních zdrojů miliardy a promrhaly je za utopické nesmysly.)

Stranu, která udělá zásadní revizi na výdajové straně rozpočtu. (Nikoli stranu, která do děravého hrnce bude přilívat další vodu, tj. zvyšovat daňové i jiné zatížení firem i občanů.)

Stranu, která povede zemi směrem ke vzdělanostní a vysoce rozvinuté ekonomice. (Nikoli stranu, která bude uměle oslabovat českou korunu, aby zemi zabetonovala v roli levné montovny a kolonie, ze které na západ ročně odtékají stamiliardy.)

Stranu, která bude prosazovat rovnou a otevřenou spolupráci se všemi zeměmi. (Nikoli fanatickou stranu, která bude místo ekonomické spolupráce vést dávno dobojované politické bitvy.)

Stranu, která bude hájit všemi prostředky naší státní suverenitu. (Nikoli stranu, která nás bude chtít rozpustit v tavícím kotli EU.)

Stranu, která se bude snažit ze všech sil, aby se v této zemi žilo a všem lidem (každému po zásluze) dařilo lépe. (Nikoli stranu psychopatů, kteří se řídí heslem “čím hůř, tím líp”.)

Stranu, jejíž motto bude “Together we can make the Czech Republic great again!”. (Nikoli stranu neschopných jelit, které 26 let tvrdí, že to nejde.)

ZDROJ: Jamie Zimmermann

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 306,00 Kč
Vybráno 26.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
171 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.