pravice
16.11.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

V ČR zoufale potřebujeme skutečně pravicovou stranu

Sdílejte článek:

JAMIE ZIMMERMANN

Stranu, která bude vlastenecká a pro kterou národ nebude sprosté slovo. (Nikoli kosmopolitistickou a globalizátorskou stranu.)

Stranu, která se nebude bát otevřeně přiznat, že islám je ZLO. (Nikoli stranu, která bude politicky korektně lhát, že je to “jen” náboženství jako každé jiné.)

Stranu, která bude trvat na tom, že každý, kdo poctivě pracuje, se musí mít dobře. (Nikoli partu elitářů, pro které je běžný člověk póvl, jehož osud je jim, zbohatlíkům, zcela lhostejný.)

Stranu, která bude férová a čistá. (Nikoli stranu, která je zatížená mnohaletou korupcí a personálně spojená s tuneláři a kmotry.)

Stranu, která bude prosazovat “štíhlý” stát s minimálními zásahy do ekonomiky a do života lidí. (Nikoli stranu, která má tendenci vše regulovat a lidem plíživě okrajovat jejich svobody.)

Stranu, která bude navrhovat vyrovnaný rozpočet a řídit zemi tak, aby výsledkem bylo alespoň mírné plus. (Nikoli stranu, která dopustí, aby všechny možné pijavice z neomarxistické a multikulti party vysávaly ze státních zdrojů miliardy a promrhaly je za utopické nesmysly.)

Stranu, která udělá zásadní revizi na výdajové straně rozpočtu. (Nikoli stranu, která do děravého hrnce bude přilívat další vodu, tj. zvyšovat daňové i jiné zatížení firem i občanů.)

Stranu, která povede zemi směrem ke vzdělanostní a vysoce rozvinuté ekonomice. (Nikoli stranu, která bude uměle oslabovat českou korunu, aby zemi zabetonovala v roli levné montovny a kolonie, ze které na západ ročně odtékají stamiliardy.)

Stranu, která bude prosazovat rovnou a otevřenou spolupráci se všemi zeměmi. (Nikoli fanatickou stranu, která bude místo ekonomické spolupráce vést dávno dobojované politické bitvy.)

Stranu, která bude hájit všemi prostředky naší státní suverenitu. (Nikoli stranu, která nás bude chtít rozpustit v tavícím kotli EU.)

Stranu, která se bude snažit ze všech sil, aby se v této zemi žilo a všem lidem (každému po zásluze) dařilo lépe. (Nikoli stranu psychopatů, kteří se řídí heslem “čím hůř, tím líp”.)

Stranu, jejíž motto bude “Together we can make the Czech Republic great again!”. (Nikoli stranu neschopných jelit, které 26 let tvrdí, že to nejde.)

ZDROJ: Jamie Zimmermann

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 138 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.