pravice
16.11.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

V ČR zoufale potřebujeme skutečně pravicovou stranu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAMIE ZIMMERMANN

Stranu, která bude vlastenecká a pro kterou národ nebude sprosté slovo. (Nikoli kosmopolitistickou a globalizátorskou stranu.)

Stranu, která se nebude bát otevřeně přiznat, že islám je ZLO. (Nikoli stranu, která bude politicky korektně lhát, že je to “jen” náboženství jako každé jiné.)

Stranu, která bude trvat na tom, že každý, kdo poctivě pracuje, se musí mít dobře. (Nikoli partu elitářů, pro které je běžný člověk póvl, jehož osud je jim, zbohatlíkům, zcela lhostejný.)

Stranu, která bude férová a čistá. (Nikoli stranu, která je zatížená mnohaletou korupcí a personálně spojená s tuneláři a kmotry.)

Stranu, která bude prosazovat “štíhlý” stát s minimálními zásahy do ekonomiky a do života lidí. (Nikoli stranu, která má tendenci vše regulovat a lidem plíživě okrajovat jejich svobody.)

Stranu, která bude navrhovat vyrovnaný rozpočet a řídit zemi tak, aby výsledkem bylo alespoň mírné plus. (Nikoli stranu, která dopustí, aby všechny možné pijavice z neomarxistické a multikulti party vysávaly ze státních zdrojů miliardy a promrhaly je za utopické nesmysly.)

Stranu, která udělá zásadní revizi na výdajové straně rozpočtu. (Nikoli stranu, která do děravého hrnce bude přilívat další vodu, tj. zvyšovat daňové i jiné zatížení firem i občanů.)

Stranu, která povede zemi směrem ke vzdělanostní a vysoce rozvinuté ekonomice. (Nikoli stranu, která bude uměle oslabovat českou korunu, aby zemi zabetonovala v roli levné montovny a kolonie, ze které na západ ročně odtékají stamiliardy.)

Stranu, která bude prosazovat rovnou a otevřenou spolupráci se všemi zeměmi. (Nikoli fanatickou stranu, která bude místo ekonomické spolupráce vést dávno dobojované politické bitvy.)

Stranu, která bude hájit všemi prostředky naší státní suverenitu. (Nikoli stranu, která nás bude chtít rozpustit v tavícím kotli EU.)

Stranu, která se bude snažit ze všech sil, aby se v této zemi žilo a všem lidem (každému po zásluze) dařilo lépe. (Nikoli stranu psychopatů, kteří se řídí heslem “čím hůř, tím líp”.)

Stranu, jejíž motto bude “Together we can make the Czech Republic great again!”. (Nikoli stranu neschopných jelit, které 26 let tvrdí, že to nejde.)

ZDROJ: Jamie Zimmermann

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
171 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.