myslzena
15.1.2019
Kategorie: Společnost

V čem nebudou ženy nikdy rovnoprávné s muži

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Žijeme v době rovnoprávnosti a hysterie lidských práv. Nevyhýbá se to ani ženám, které za rovnoprávnost s muži bojují až do roztrhání těla (někdy bohužel až doslovně). Ženám nestačí rovnoprávnost před zákonem a rovnoprávnost ve školství, zdravotnictví a ekonomice. Chtějí víc a nepřestanou, dokud to nedostanou.

Existují dva pohledy na věc – jeden říká, že žena je nejen rovnoprávná, ale je taky stejná jako muž. Proto by se na ni mělo pohlížet stejně jako na muže, a to ve všem. Druhý pohled preferuju já a ten říká, že žena je rovnoprávná, ale je jiná než muž. V některých ohledech se nemůže s muži srovnávat. Rozdíly jsou dané biologicky a nejde je zlikvidovat zákonem nebo převýchovou.

Zastánci prvního pohledu neustále operují s tím, že ambiciózní kariéristky nejsou nijak defektní a mělo by se na ně nahlížet jako na stejně aktivní muže – tedy s obdivem. Také jim vadí, že na promiskuitní ženu je nahlíženo jinak než na promiskuitního muže. A dělají vše možné, aby společnost převychovali a přinutili ji nahlížet na ženu podle svých představ. Aktivistické redaktorky ženských časopisů píšou, až se jim kouří z per, feministky hřímají a vysoké školy převychovávají. Nebude jim to ale nic platné. Jediným jejich výsledkem bude jen pár pomatených děvčat, které podlehnou falešným představám – ovšem je do doby, než naberou vlastní rozum.

Žena je totiž jiná než muž a základní rozdíl tkví v tom, že žena je celým svým nastavením uzpůsobená k rození dětí. Je tedy jaksi něžnější, citlivější a laskavější, protože jinak by nezvládla péči o miminko. S tím nic neudělá ani armáda feministek, ženoucí ženu do mužských bitev, pryč od dětí. Celé ženské tělo je připraveno na rození dětí a máme to v genech tak hluboko a nesmazatelně, že je bláhové vést silácké řeči o stereotypech a svobodě bez dětí. Každou ženu to dostihne a některé to pochopí až pozdě. Schopnost být matkou je pro ženu určující a zásadním způsobem ovlivňující a neexistuje nic, co by to mohlo změnit. Kdo to ale vysvětlí těm bláhovým a hloupým aktivistkám, které bojují za právo ženy nemít děti? Je to stejné jako bojovat za právo nemít nohy nebo ruce…

Často vidíme, jak si ženy stěžují na nerovnoprávnost v pohledu na promiskuitu. Touží po tom, aby mohly muže měnit jako ponožky a střídat je v posteli častěji než ložní prádlo. Chtějí od společnosti za takové chování respekt, který za své lovecké aktivity mají muži. Děvčata tenhle boj se vám nepodaří nikdy vybojovat. Kdo by mohl respektovat ženu, která si neváží sama sebe a rozdává se jako prostitutka – ovšem s tím rozdílem, že zadarmo? Je to přece tak jednoduché – který muž by chtěl ženu, u které by neměl jistotu, že případné počaté dítě je jeho? To zas mají v hlavě a v genech zažité muži – jako rozsévači upřednostňují ženy, které prokazatelně budou nosit jeho dítě. S tím nepohne žádná petice a ani tisíc článků v ženských časopisech.

Je to celé na hlavu postavené, protože ten respekt novodobé feministky a aktivistky chtějí především od mužů. Těžko ho získají, když ho žádají za aktivity, které jsou v rozporu s mužskými touhami. Chtějí, aby je muži obdivovali za to, že jsou špatnými matkami. Chtějí, aby je muži obdivovali za to, že si neváží své sexuality a peleší se s kde kým na důkaz své nezávislosti. Upřímně – být mužem, vyhnu se takové ženě obloukem. K čemu je taková rovnoprávnost?

Popírat sama sebe ještě nikomu nepřineslo nic dobrého. Popírání biologických daností je jen zdrojem frustrací a depresí. Plácají se v tom děvčata nepěkně. Malou chvíli jsem také některým podobným blábolům věřila, ale naštěstí mé podvědomí bylo silnější než pomatený rozum a já svou energii správně věnovala především dětem.

Žena je celým svým nastavením určená k tomu být matkou a od toho se vše odvíjí. Je slabší než muž a ten ji má chránit, protože nikdo jiný mu dítě neporodí a jeho geny nebudou pokračovat. To je základní rovnice života. Krásného života, který je dnes pro ženy i muže tolik příjemnější a bezpečnější. Muži nemusí lovit zvěř, válčit s jinými kmeny a ženy nemusí být 24 hodin prsem připoutané k dítěti a tělem k ohni. Dnes lze respektovat své role a zároveň rozvíjet své touhy ohledně vzdělání a smysluplné práce i mimo rodinu – jak pro muže, tak pro ženu. Nikdy jindy to tak nebylo! A věřte mi, jde to mnohem lépe a úspěšněji, když své základní role nepopírá žena ani muž.

Tak se nedejme, nenechme si vnutit pomatenou představu, že žena je stejná jako muž. Není a o tom je svět a život. Věřím, že příroda nakonec bude silnější a lidé odmítnou sociální inženýrství, které z nich dělá nesympatické postavy plné frustrací.

Autor: Eva Hrindová 

eva-hrindova

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 535 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
155 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.