beach-1057766_1280
4.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

V čem je zdravotní obuv lepší než ta klasická?

Sdílejte článek:

Bolely vás někdy nohy? Ne únavou, ale například lýtka nebo klouby. Trpíte bolestmi zad? Tyto zdravotní problémy mohou mít různé příčiny. Jednou z nich je například nesprávná obuv.

Na zdravotní obuv je dnes stále pohlíženo skrz prsty. Zejména mladí lidé si nedokáží představit, že by nosili „ohavné“ zdravotní boty, které neodpovídají moderním trendům. Jasně, možná nejsou úplně podle letošní módy, ale například obuv Santé je důkazem, že i zdravotní obuv může vypadat pěkně. Není důvod ji zatracovat ani v mladém věku, protože zdravotní problémy způsobené nevhodnou obuví se mohou objevit daleko dříve než ve stáří.

Co je špatného na klasických botách?

Boty špatné kvality mohou způsobovat puchýře, mozoly a kuří oka, vést k bolestem v těle. Častokrát způsobují zejména bolesti zad, kolen a kyčlí.

A co se botami špatné kvality myslí? Například obuv, která vám dokonale nepadne, protože je krátká či úzká. Boty, v nichž noha není dostatečně upevněná, obuv s vysokým podpatkem, sešlapané boty, ploché boty, obuv bez měkké výstelky.

Vaše noha musí dýchat

Dalším častým nešvarem je úplná uzavřenost boty. Noha se potí, což jen podporuje vznik dalších problémů. Kvůli přetrvávající vlhkosti se pak na nohách daří puchýřům a plísním. Nehledě na to, že zpocené boty začnou dříve či později zapáchat. Se zdravotní obuví se vám samozřejmě nic takového nestane.

A co ten styl?

Nemusíte přece nosit zdravotní obuv k večerním šatům, opravdu není nutné chodit do extrémů. Pořiďte si jedny kvalitní boty a noste je, když můžete – nemusí to být úplně všude. Pokud se v práci přezouváte, určitě si pořiďte zdravotní pantofle. Ty se mimochodem vzhledově téměř vůbec neliší od „klasických“ pantoflí. Přesvědčí vás o tom již zmiňovaná zdravotní obuv Santé. Zjistíte také, že zdravotní obuv není cenově nedostupná. Mimochodem, značka Santé vyrábí i dětskou obuv.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 300 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.