great-britain-united-kingdom-0
6.7.2021
Kategorie: Politika

V Anglii to řeší po svém

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOstrovní království se rozhodlo zrušit koronavirová opatření a předat zodpovědnost na občany. Aspoň tak nám to podávají naše média. Otázkou zůstává, proč se to děje a co za tím můžeme vidět. Vysvětlovat se to dá různými způsoby. Navíc Angličané nejsou jedinými, před nimi už se o to pokusil Singapur.

Co za tím můžeme vidět, uvědomíme li si, že jde o razantní obrat? Především je třeba si říct, že Velká Británie patří k evropským velmocem, zároveň se stala eurounijním rebelem a odešla z EU, to i přes odpor Skotska. Odmítla se nadále podílet na sebedestrukci v rámci přebírání moci evropskou politickou liberální svoločí. I tak má samotná hodně starostí podobných těm řešených v zemích řízených Bruselem. V podstatě se v mnohém od EU neliší, takže se spíše zdá, že Londýn odmítal především nadvládu Berlína. A dostává za to pořádně zabrat i po svém odchodu z tohoto šíleného spolku, zvláště když má v zádech lehce proradnou skotskou vládu.

Koukneme li přes Lamanšský průplav, uvidíme zemi plnou černochů a Arabů, odzbrojené a na ulicích bezmocné policisty, vysokou kriminalitu s náboženským podtextem. Už dávno nejde o výjimečně postavenou královskou rodinu, byť právě ta patří k nejbohatším světovým elitám a některých událostech v ní by se daly psát romány, často nepříliš oslavující výjimečnost jednotlivých členů. Nad všechny vyčnívá královna Alžběta a již mnoho let zesnulá princezna Diana. Kolem možné budoucí královny se událo mnoho věcí, často byla vyzdvihávána, občas idealizována. To je u mučedníků běžné a ona byla do této role posunuta již za svého života. Mimo to se tam jezdí vlevo a používají tam často jinou než metrickou soustavu. Jinak má však Velká Británie s EU stále mnoho společného.

Stejně, jako na zbytku Starého kontinentu, britská vláda podporuje zelený fašismus, za což může sňatek premiéra Johnsona se zelenou aktivistkou, omezování rychlostí, průnik islámu na své území, respektive nijak mu nebrání. Právě v Anglii se nejvíce uchytilo nové náboženství nazvané Black Lives Matter, což se projevuje tolikrát vysmívaným poklekáváním před fotbalovými zápasy. Pravdou zůstává, že už v anglickém fotbalu převažují hráči tmavé pleti a muslimských zvyků. Jenže v hledišti je stále převaha bílých platících diváků. Angličané patří k zemích stojícím proti Rusku, přestože letošního vítěze Ligy mistrů Chelsea vlastní bohatý Rus Roman Abramovič. Vzpomeňme však na uměle vytvořenou aféru kolem dvojitého agenta Skripala. Také covidhysterie měla ve Velké Británii svou úrodnou půdu, takže nynější obrat, který jsme u vlády zaznamenali, je tak trochu podezřelý.

Je tedy možné se ptát, proč se tomu tak děje? Možností je více. Zrušení všech opatření vláda vysvětluje proočkovaností národa, kdy první dávku dostalo více jak 50% obyvatel. Je třeba si připomenout, že Astra-Zeneca, tedy vakcína nepracující na mRNA principu, je britsko-švédská společnost, takže na ostrovech je používána nadále. Nicméně Britům možná došlo, že vyhazují peníze oknem, protože zjišťují, že patoky z injekčních stříkaček jsou proti virům neúčinné. A Velká Británie bojuje ekonomicky sama za sebe a nemůže čekat, že by jí v Bruselu vytisknuli další kamiony liber a poslali je do hroutící se ekonomiky stejně, jako to dělají s eury ve zbytku Evropy. Takže se rozhodnuli vše otevřít, nechat na lidech a spíše pozorovat, co to udělá. Může se tak stát, že Velká Británie bude za dva tři roky zemí, kde se covid buď vytratí, nebo se s ním naučí žít a pracovat. To vše v době, kdy naši začínají opět přitvrzovat.

Druhou možností je přesný opak. Tedy to, že byla Velká Británie vytipována jako země, na které nám všem ostatním ukážou, že se bez covidového teroru neobejdeme. Jak víme pro elity typu Rockefellerů, Rothschildů a Sorosů národní státy neexistují. Globalisté hranice neuznávají a svůj vliv považují za bezmezný. Takže vybrat si kterékoliv území pro své experimenty je pro ně snadné. Zatímco se Rusové používající vakcínu Sputnik pracující podobně jako Astra-Zeneca na jiném principu než třeba Pfizer uchylují k plošné povinné vakcinaci, Britové od toho budou osvobozeni a chvilku se počká, co to udělá. V EU dominují Němci s Pfizerem, tam se jede drsná mRNA doktrína, která má dovést Evropany k řízené sebedestrukci kontaminovaným jedem používaným v experimentálním režimu, za který nikdo oficiálně nenese zodpovědnost.

Je pravděpodobné, že budeme zahrnováni zprávami o vymírající Velké Británii a nutnosti jít jinou cestou. Stejně jako zvěstmi o tom, že ekonomika řízená Londýnem dostává bez EU smrtelné rány, což samozřejmě není pravda. Přitom, kdyby se Britové dokázali zbavit přivandrovalců, vrátili se k lásce k sportovním autům s výkonnými motory a Greta by zařídila, aby se na ostrovech o 10°C oteplilo a méně pršelo, tak by asi to ježdění po levé straně tolik nevadilo a dalo by se tam žít. Jenže všude je něco a vezmeme li v potaz i možnost zmizet z Evropy úplně, asi bychom i tak Anglii ze spektra zájmu vyřadili. Tedy s výjimkou fotbalistů, kteří si tam vydělávají slušné peníze. Anglii však aspoň v otázce boje s covidovou chřipkou držíme palce a doufejme, že se ukáže opodstatněnost rozhodnutí britské vlády.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 168 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)