windsor-locality-04
31.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Užívejte si i v zimě

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Letní dovolenou má už jistě každý za sebou. Pomalu se však blíží zima a to znamená, že nastane opět období, kdy mnoho lidí přemýšlí, jak si zpříjemnit dlouhé zimní víkendy. Stále častější alternativou k dovoleným v teplých krajích se stávají prodloužené víkendy v některém tuzemském wellness nebo spa resortu. Pokud totiž jedete relaxovat pouze na víkend, ušetříte jednak dny z dovolené, ale také peníze. Tím pádem si takovýchto příjemně strávených víkendů můžete během roku užít i více.

Proč spa, nebo wellness?

Většina lidí nevidí mezi pojmy SPA a wellness žádný rozdíl. Jsou to pro ně jednoduše procedury, při kterých relaxujete a necháváte pečovat o svoje tělo. Rozdíl mezi nimi ale skutečně je. Většina hotelů a ubytovacích zařízení nabízí k pobytu i možnost využít takzvaného wellness. Tím se většinou myslí bazén, sauna, pára a v některých případech i perličková či vonná koupel. Spa služby vám však mohou nabídnout pouze lázeňské hotely a zařízení. Jsou navíc většinou zaměřené na osoby se zdravotními problémy a jako takové mohou být prováděny pouze lidmi se zdravotním vzděláním. Ke všem spa procedurám jsou využívány přírodní zdroje dané lokality, může se tedy jednat o léčivou vodu, bahno či rašelinu.

Zavítejte na spa do Karlových Varů

Abyste si však užili krásný víkend plný spa procedur, nemusíte čekat na to, až vám lázeňský pobyt předepíše váš lékař, ale můžete se do lázní vydat sami. SPA hotel Karlovy Vary, který leží v centru lázeňského města, nabízí všem zájemcům možnost vyzkoušet léčivé účinky tamní minerální vody. V rámci pobytu vám dokonce připraví i jídelníček přesně na míru. Kouzelný pobyt v luxusním hotelu v Karlových Varech si užijete i díky bohatému kulturnímu a sportovnímu vyžití. Můžete navštívit koncert Karlovarského symfonického orchestru, nákupní galerii, nebo se jen tak procházet po nábřeží.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.