____idioti
25.10.2019
Kategorie: Společnost

Užiteční idioti

Sdílejte článek:

J3K

Stále častěji se v různých bezejmenných kampaních na první pohled nikým neorganizovaných objevují známí lidé, kteří nám jako by z vlastního přesvědčení kážou své nosné myšlenky. Vyjadřují se k různým problémům společnosti a bez hlubších znalostí vyjadřují svůj názor. Momentálně je moderní ,,hlásat dobro´´ v oblast genderu, klimatu a rasismu. Popularity oněch osob je využíváno k vytváření pocitu, že jediná pravda je vlastní všem osobnostem, zatímco plebs je třeba přesvědčovat. Čím větší nesmysl, tím větší potřeba vytvořit kampaň. O tom, že v pozadí je nějaký úmysl vedoucí buď k pokusu vytvořit společenské změny, nebo rovnou vydělat hromadu peněz, není pochyb.

Zatímco genderová tolerance patří do oblasti nejčastěji obhajované umělci, což pravděpodobně způsobuje velký počet homosexuálů zastoupených v prostředí zábavního průmyslu a častý kontakt s nimi, klimatická krize se stala výkladní skříní pro aktivisty z mnoha oborů a nejvíce se jí chytila mládež a volnomyšlenkáři. Stávkovat a bojovat ve jménu záchrany planety je přeci tak sexy a zároveň to má svou logiku. To, že jde o pseudokauzu a neznalost výsledků několika zásadních vědních oborů, které říkají cosi o tom, že člověk svým chováním zásadně ovlivňuje pouze čistotu životního prostředí, čemuž napomáhá jeho neschopnost po sobě uklidit nepořádek, a nikoliv zapříčinit oteplování planety či posunout osu otáčení, případně jej rovnou změnit, už je samozřejmě zamlčeno.

Genderovou hysterii spustila akce MeToo, kterou nastartovali v USA. Není nic jednoduššího, než z mužů udělat predátory a z žen nevinné oběti. Samotná podstata přírody vychází ze vztahu samců a samiček, kdy každá skupina má svou přirozenou úlohu. U většiny druhů zvířat jsou to prostě samci, kdo vybírají své protějšky, bojují o ně a působí agresivněji. Přestože řada moderních žen připomíná spíše výjimečný přírodní úkaz, tedy kudlanku nábožnou, která svého partnera po aktu lásky zabije, všeobecně je muž považován za toho, kdo ženu k něčemu nutí. Je třeba si přiznat, že pokud ženy považují za obtěžování dvoření, letmý dotyk, případně odvážnější nabídku, musela by se za znásilněnou nazvat téměř každá žena. Jenže zpopularizovat hnutí jdoucí proti přírodním zákonům mohli pouze oblíbené osobnosti. O tom, jak se dostaly do popředí zájmu fanoušků, je lepší často pomlčet. A aby toho nebylo málo, přidali se ubrečení homosexuálové svou citlivostí připomínající ,,slabé´´ ženy, takže se problém přenesl i na predátory muže dávající přednost stejnému pohlaví. O lesbickém obtěžování nikde ani zmínka a o agresivitě žen vůči mužům už vůbec ne. Ostatně který chlap by se chlubil tím, že je k sexu nucen násilím, případně že ho to obtěžuje? A že to někdy otravné být může, o tom není pochyb.

Čím větší ptákovina se vymyslí a prosazuje, tím větší počet užitečných idiotů potřebuje. Klimatohysterie tak má své tváře v Gretě a jejích rodičích, přizváni byli studenti, v médiích vystupují odborníci. Jejich oponentům je dáván minimální prostor, přestože procentuálně je mezi vědci podstatně více těch, kteří ekoaktivismus a klimatošílenství odsuzují a svá tvrzení dokládají dlouhodobými výzkumy a měřeními. I proto je třeba ještě přitlačit a uhlíková stopa se stala mantrou, která má postupně zlikvidovat takový svět, který budovaly generace před námi a na němž se podílíme i my. To vše za podpory lidí pohybujících se v oblasti popularity na předních místech. Tady už nemusí jít o umělce, i když takový zpěvák Klus je vhodným modelem k propagování škodlivosti uhlíkové stopy, jaderných elektráren a leteckého provozu. Za rukojmí vzaté děti, na které působí média a další vlivy, například tendenčně fungující školství, se stávají postrachem pro budoucnost společnosti.

Rasismus se stal dalším zástupným problémem, který byl vytvořen. Každý kontinent má svá specifika, ke kterým patří původní obyvatelstvo. Existují přirozené důvody, proč jsou běloši světlí, černoši černí a proč mají Asiaté šikmé oči. Globalizací, kterou odstartovalo kdysi osidlování jiných zemí, začalo promíchávání ras. Přizpůsobit se podmínkám na území, na které nebyli předci zvyklí, bylo základním stavebním kamenem budoucí integrace. Černoši už tak žijí v severských podmínkách, běloši naopak vydrží v Africe. Nejmarkantnější promíchávání je vnímatelné ve sportu. Afričané ovládli jak rychlostní, tak i technické disciplíny, běloši jsou dobří tam, kde je třeba morálka a nasazení spojené s určitým řádem, Asiaté byli vždy hračičkové. Nicméně rozdíly se částečně vytrácí, přestože třeba africký národní tým ve fotbalu ještě nikdy v minulosti mistrem světa nebyl. Ale taková francouzská reprezentace už je poskládaná z hráčů původem z mnoha zemích a na Francouze v ní už téměř nenarazíte. Takže rasizmus ve sportu těžko najdete, i přesto je hysterie probouzena a samotní sportovci občas plní funkci užitečných idiotů připomínajících, že rasistický přístup existuje. Jenže ten se zrovna této sféry týká minimálně. Což bohužel nebrání vytvářet dojem, že tomu tak není a užiteční idioti vystupují proti jakémukoliv projevu rasismu ve sportu viz například video, ve kterém naši vcelku neznámí olympionici napadají něco, o čem vůbec nic neví. Otebřete li si toto video, pochopíte, o čem je řeč.

Ve světě jsme však svědky opačného dění. Rasismus se otočil proti bělochům. Denně jich stovky umírají po násilných činech muslimů, v JAR jsou decimováni bílí farmáři, v Zimbabwe na ně ještě relativně nedávno byly pořádané hony. V Evropě se migrující Afričané násilně chovají jak k mužům, tak i k ženám, školní zařízení ve Švédsku a Německu zažívají radikální proměnu a děti bělochů jsou terotizovány. Organizace Antifa tvrdící o sobě, že je protifašistická, patří k rasově nejvýraznějším organizacím zaměřeným proti ochraně původního obyvatelstva a její násilné chování má oběti právě mezi bělochy vlastenci. Za nácka je označován každý, kdo upozorní na zvěrstva páchaná kýmkoliv jiným, než je běloch, také ten, kdo vyznává hodnoty historie vlastního národa a jeho vlastní uvědomění. Úkolem je otevřít migrační stavidla a překreslit náboženskou, etnickou a hospodářskou mapu světa. A vydělat balík.

Je třeba si uvědomit, že výše uvedené spojují politici a byznysmeni. Vše vzniká z nějakého důvodu a vede to k profitu. Politici mají potřebu vytvářet problematiku, kterou se mohou zajímat, vyjadřovat se k ní a prezentovat své postoje. Navíc vytváření prostředí, ve kterém vznikají globální problémy, pomáhá zakrývat ty skutečné vedoucí k válkám, tučným výdělkům a koncentraci moci. Obchoduje se s city, ale zisky z tohoto obchodu, mimochodem astronomické, směřují k úzkému kruhu těch nejbohatších. A jak je známo, peníze a moc jsou sourozenci. Všechny ty populární tváře bojující za umělé ideály, často i s vědomím, že to něco hodí, dělají užitečné idioty vládcům a skutečným boháčům. Nic jiného za tím hledat nelze. Nepochopení této své role ukazuje jen na neschopnost zdravého úsudku skutečných idiotů. O té užitečnosti lze polemizovat, je jednosměrná.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 429 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
52 komentářů