2.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Užijte si báječnou dovolenou v novém moderním letovisku Caorle na severu Itálie

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 02|07|2015

Pokud přemýšlíte kam si zajet na dovolenou a nemáte rádi nejistou, zda vámi vybraná destinace bude splňovat požadované standardy po stránce estetické, úrovně ubytování, volnočasového vyžití či v současné době i velmi důležité bezpečnosti, je vynikající volbou nově postavená, moderní a velmi dobře vybavená i situovaná část jednoho z neoblíbenějších severoitalských letovisek na pobřeží Jaderského moře Caorle – Alatea.

Soukromí a pohodlí villaggia

Toto rekreační středisko bylo postaveno “na zelené louce” jen zhruba 5 km od historického centra města Caorle, se kterým je spojeno dokonce i cyklostezkou. Celý komplex je uspořádán jako tradiční villaggio, což znamená, že důraz je kladen na osobní pohodlí a soukromí. Ubytování je poskytováno v  apartmánech s balkónem nebo řadových vilkách s vlastní zahrádkou a bazénem. Jednotlivé apartmány jsou moderně zařízené s připojením k wi-fi, klientům je k dispozici garážové stání nebo vyhrazené parkovací místo. Každý návštěvník dnes také jistě ocení, že je velmi dobře postaráno i o jeho bezpečnost. Jednotlivé areály jsou oploceny a mají branky na číslený kód, takže se nikdo cizí do objektu nedostane.

altanea

Dovolená plná zážitků

V každém villaggiu pak samozřejmě můžete užívat mnoho různých animačních programů, večerních diskoték, popřípadě se můžete zabavit na kolech či in-line bruslích, pro které je v okolí vybudována síť cyklostezek. Altanea nabízí písečné pláže s pozvolným vstupem do vody a spoustu zeleně, což se jistě bude líbit rodinám s menšími dětmi. Najdete zde také malou nákupní galerii s obchůdky, kavárničky a zmrzlinárny, nedaleko je dokonce velký supermarket. Velcí i malí jistě ocení i turistický vláček, který vás zdarma doveze na pláž a zpátky.

Kdo má rád, mimo koupání a opalování se na pláži či u bazénu, i poznávací výlety, může si zajet třeba do historické části městečka Caorle. Jeho starobylé romantické centrum se vyznačuje barevnými domky v úzkých uličkách, pěší zónou s obchůdky a kavárnami, jedinečnou pobřežní promenádou se sochami vytesanými do balvanů, kostelíkem na pláži i zajímavostí jako je nakloněná zvonice.

Dovolená, kterou se rozhodnete prožít na tomto překrásném kousku Itálie, bude jistě patřit k těm nejlepším zážitkům ve vašem životě. Důkazem jsou i stále větší čísla turistů, kteří se sem každý rok rádi vracejí.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
5 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.