13.4.2014
Kategorie: Společnost

Už zase svítí červená …

Sdílejte článek:

OD: EDUARD SEIBERT 13|04|2014

Poslouchal jsem včera toho, koho mi bůhvíkteří spoluobčané na jižní Moravě vystrčili asi tak 20tis. hlasy – až na post šéfa vlády a nestačil se divit, že ho nikdo neplácl přes tu prolhanou “pusu“…

 

Prohlásil, že referendem o vstupu do EU jsme se zavázali přijmout Euro a teď bude už jen na parlamentu a vládě, najít vhodný čas k jeho přijetí … a žádné referendum o přijetí Eura už není potřeba ! To bychom mohli taky vstupem do NATO rukovat do třetí světové..

 

 

Přesně tak se to stalo sociálnímu demokratovi, Frantovi Walšovi, když jeho také německy mluvící sousedi v Sudetech horovali pro Hitlera, neb byl v té době v sousední Německu hospodářský boom a hlavně – oni v 39 vůbec netušili, že půjdou za pár týdnů do první linie, chtěli se mít líp. On se pak až v 56 vrátil od Stalingradu. Dnes stejně hajlují na východě zbídačelé Ukrajiny Rusové, neb je v Rusku, kam mnozí jezdí pracovat, vyšší životní úroveň. A to je celý fígl o jejich “útlaku“. Rusko (někdy se jmenovalo SSSR) vedeno firmou KGB je podle mne nedůvěryhodné – vpadlo vojensky do Polska spolu s Hitlerem, po válce odvezli tisíce našich občanů a ti zmizeli, vpadlo do Maďarska, Československa, Afghánistánu, povraždilo polské důstojníky v Katyni, kvůli němu se zavedlo stanné právo v Polsku, vezlo atomové rakety na Kubu, financovalo terorismus po celém světě. Kam ruská noha šlápla, skončila svoboda pohybu, zavírali se a popravovali lidé, klesla životní úroveň, zisky věnuje válečnému harašení.

 

Tak takhle ne – Bohůšu !! Nevzpomínám si, že bychom referendem při vstupu do EU přijali Euro, nebo že by občané státu souhlasem se vstupem dali vám, politikům, mandát k jeho přijetí. Co si tenhle technolog moci, narozený v parlamentu, namočený v několika kauzách, byt, OKD …o nás myslí – že jsme opravdu jen stádo, nad kterým on bude práskat bičem ? Jak dlouho ? On prozradil, že socani vlastně žádné referendum občanů nechtějí, jen to, které mohou v parlamentu sami schválit !

 

 

Teď nastrčili do evrovoleb na čelo profesora, soudem uznaného ekoteroristu (obchvat Plzně – účelově zakoupený pozemek) a bolševickým smýšlením postiženého kariéristu (člen KSČ z prospěchu), tak doufám, že všichni jeho soudní voliči mu dají podobně, jako voliči ODS najevo, co si o socanech myslí. Snad si vzpomenou i na před volbami do parlamentu slibované změny zákona o církevních restitucích. Zatím jen vytvořili “komisi“ na čele s neschopnou Gajdůškovou, k předstírání té změny. A přitom třeba jen jednoduchá novela, bránící kšeftování s ním – předkupní právo státu na restituovaný majetek – není vůbec diskutována !

 

Bohužel většina voličů zatím stále ještě slepě věří “tradičním“ politickým stranám. Je to smutné a poněkud šokující, když uvážíme, jaké škody všechny tyto strany společně způsobily – viz státní dluh. Ten nezpůsobili občané, ale neschopné vlády. Bohužel, z mnoha voličů se staly ovce, které sice bečí nad masivními krádežemi a zneužíváním státního rozpočtu, ale když nastane volební den, volí většinou znova a znova ty samé grázly.

 

Skutečnou demokracii ale chtějí občané v celé Evropě, stranických politiků mají dost od Španělska po Bulharsko, milionové demonstrace mají podobný důvod, jen vůdci vždy zavedou snahy o změnu opětovně do autu a mediokracie informace potlačuje. Je jasné, že změna současného systému stranické oligarchie na demokracii občanů ale přijde.

 

Samozřejmě, že zejména na Tebe dnes myslím Karle, nikdy nezapomenu na posezení v kantýně RF v Mnichově. Tehdy jsme ještě vůbec netušili, že se něco bude měnit a už vůbec ne jak. Ani že – až tak… Jistě mne tehdy nenapadlo, že neoslavíš dnešní 70té narozeniny, ani 60té… Už je to 20 let, tu nejsi…. Děkuji, Karle, děkuji….. že jsem tě potkal…

 

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou… řekl bych – ale smradlavé to květy….

 

 

ZDROJ: Eduard Seibert

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 33 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,47 out of 5)
Loading...