13.4.2014
Kategorie: Společnost

Už zase svítí červená …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

OD: EDUARD SEIBERT 13|04|2014

Poslouchal jsem včera toho, koho mi bůhvíkteří spoluobčané na jižní Moravě vystrčili asi tak 20tis. hlasy – až na post šéfa vlády a nestačil se divit, že ho nikdo neplácl přes tu prolhanou “pusu“…

 

Prohlásil, že referendem o vstupu do EU jsme se zavázali přijmout Euro a teď bude už jen na parlamentu a vládě, najít vhodný čas k jeho přijetí … a žádné referendum o přijetí Eura už není potřeba ! To bychom mohli taky vstupem do NATO rukovat do třetí světové..

 

 

Přesně tak se to stalo sociálnímu demokratovi, Frantovi Walšovi, když jeho také německy mluvící sousedi v Sudetech horovali pro Hitlera, neb byl v té době v sousední Německu hospodářský boom a hlavně – oni v 39 vůbec netušili, že půjdou za pár týdnů do první linie, chtěli se mít líp. On se pak až v 56 vrátil od Stalingradu. Dnes stejně hajlují na východě zbídačelé Ukrajiny Rusové, neb je v Rusku, kam mnozí jezdí pracovat, vyšší životní úroveň. A to je celý fígl o jejich “útlaku“. Rusko (někdy se jmenovalo SSSR) vedeno firmou KGB je podle mne nedůvěryhodné – vpadlo vojensky do Polska spolu s Hitlerem, po válce odvezli tisíce našich občanů a ti zmizeli, vpadlo do Maďarska, Československa, Afghánistánu, povraždilo polské důstojníky v Katyni, kvůli němu se zavedlo stanné právo v Polsku, vezlo atomové rakety na Kubu, financovalo terorismus po celém světě. Kam ruská noha šlápla, skončila svoboda pohybu, zavírali se a popravovali lidé, klesla životní úroveň, zisky věnuje válečnému harašení.

 

Tak takhle ne – Bohůšu !! Nevzpomínám si, že bychom referendem při vstupu do EU přijali Euro, nebo že by občané státu souhlasem se vstupem dali vám, politikům, mandát k jeho přijetí. Co si tenhle technolog moci, narozený v parlamentu, namočený v několika kauzách, byt, OKD …o nás myslí – že jsme opravdu jen stádo, nad kterým on bude práskat bičem ? Jak dlouho ? On prozradil, že socani vlastně žádné referendum občanů nechtějí, jen to, které mohou v parlamentu sami schválit !

 

 

Teď nastrčili do evrovoleb na čelo profesora, soudem uznaného ekoteroristu (obchvat Plzně – účelově zakoupený pozemek) a bolševickým smýšlením postiženého kariéristu (člen KSČ z prospěchu), tak doufám, že všichni jeho soudní voliči mu dají podobně, jako voliči ODS najevo, co si o socanech myslí. Snad si vzpomenou i na před volbami do parlamentu slibované změny zákona o církevních restitucích. Zatím jen vytvořili “komisi“ na čele s neschopnou Gajdůškovou, k předstírání té změny. A přitom třeba jen jednoduchá novela, bránící kšeftování s ním – předkupní právo státu na restituovaný majetek – není vůbec diskutována !

 

Bohužel většina voličů zatím stále ještě slepě věří “tradičním“ politickým stranám. Je to smutné a poněkud šokující, když uvážíme, jaké škody všechny tyto strany společně způsobily – viz státní dluh. Ten nezpůsobili občané, ale neschopné vlády. Bohužel, z mnoha voličů se staly ovce, které sice bečí nad masivními krádežemi a zneužíváním státního rozpočtu, ale když nastane volební den, volí většinou znova a znova ty samé grázly.

 

Skutečnou demokracii ale chtějí občané v celé Evropě, stranických politiků mají dost od Španělska po Bulharsko, milionové demonstrace mají podobný důvod, jen vůdci vždy zavedou snahy o změnu opětovně do autu a mediokracie informace potlačuje. Je jasné, že změna současného systému stranické oligarchie na demokracii občanů ale přijde.

 

Samozřejmě, že zejména na Tebe dnes myslím Karle, nikdy nezapomenu na posezení v kantýně RF v Mnichově. Tehdy jsme ještě vůbec netušili, že se něco bude měnit a už vůbec ne jak. Ani že – až tak… Jistě mne tehdy nenapadlo, že neoslavíš dnešní 70té narozeniny, ani 60té… Už je to 20 let, tu nejsi…. Děkuji, Karle, děkuji….. že jsem tě potkal…

 

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou… řekl bych – ale smradlavé to květy….

 

 

ZDROJ: Eduard Seibert

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 750,00 Kč
Vybráno 13.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.